Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius, 2018-05-11

Results

Class M14

Course 1 d. 2.1 km 15 C, 2 d. 3.3 km 12 C, 3 d. 3.8 km 11 C

Select  total  Prailgintas sprintas  Prailginta vidutinė  Uždelstas startas  

PlaceFamily name, NameCountryClub, City total Prailgintas sprintas Prailginta vidutinė Uždelstas startas
D
1
Valatkevičius Rytis LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:03:3611:15 (  1)25:48 (  1)26:33 (  1)
D
2
Rimkus Tautvydas LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:07:1312:57 (  2)27:30 (  2)26:46 (  2)
D
3
Murėnas Kasparas LTUSM Gaja, Kaunas 1:15:2513:22 (  3)30:24 (  3)31:39 (  3)
4
Baronas Ignas LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:20:1814:14 (  6)33:36 (  6)32:28 (  4)
5
Kukauskas Mantas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:23:4713:39 (  5)32:52 (  4)37:16 (  7)
6
Balabanov Gleb BLRBalabanov Oteam, Minsk 1:23:4915:27 (15)33:13 (  5)35:09 (  6)
7
Burbulis Gvidas LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 1:24:1514:30 (  7)34:46 (  7)34:59 (  5)
8
Gineika Julius LTUSM Gaja, Kaunas 1:33:2015:01 (11)40:58 (11)37:21 (  8)
9
Makutėnas Mikalojus LTULėvuo OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:33:3214:56 (  8)40:57 (10)37:39 (11)
10
Majowski Jan POLUKS OSiR, Góra Kalwaria 1:33:5915:00 (10)39:20 (  9)39:39 (15)
11
Podworski Kacper POLUKS OSiR, Góra Kalwaria 1:34:1014:59 (  9)35:40 (  8)43:31 (17)
12
Dienys Algirdas LTUPerkūnas OK, Vilnius 1:37:0515:33 (16)43:56 (14)37:36 (10)
13
Bazelis Edvardas LTURASKK SK, Vilnius 1:37:2216:27 (21)43:22 (13)37:33 (  9)
14
Venckus Domas LTUSM Gaja, Kaunas 1:38:3915:25 (14)44:52 (16)38:22 (12)
15
Strolė Salvijus LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 1:38:5015:24 (13)44:22 (15)39:04 (13)
16
Dąbrowski Karol POLUKS OSiR, Góra Kalwaria 1:46:0720:55 (37)45:10 (17)40:02 (16)
17
Balna Rapolas LTUKopa OK, Klaipėda 1:54:4120:35 (35)42:48 (12)51:18 (22)
18
Kiela Simonas LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:54:4620:31 (34)54:58 (25)39:17 (14)
19
Zemeckas Vytautas LTUSM Gaja, Kaunas 1:57:3917:39 (28)56:09 (26)43:51 (18)
20
Leonavičius Nandas LTUSM Gaja, Kaunas 1:57:5318:14 (30)54:35 (24)45:04 (19)
21
Grikšas Justas LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 2:00:2216:09 (19)53:38 (23)50:35 (21)
22
Sobiepanek Maksymilian POLUKS OSiR, Góra Kalwaria 2:00:5116:39 (22)52:29 (22)51:43 (23)
23
Pileckas Justas LTUSM Gaja, Kaunas 2:01:2417:07 (25)49:08 (18)55:09 (24)
24
Tywonek Jan POLUKS OSiR, Góra Kalwaria 2:04:0817:33 (27)50:20 (19)56:15 (27)
25
Monkevičius Gvidas LTUPlungės SRC, Plungė 2:08:1515:14 (12)57:47 (27)55:14 (26)
26
Monkevičius Deividas LTUPlungės SRC, Plungė 2:10:2016:02 (17)1:07:15 (31)47:03 (20)
27
Karvelis Džiugas LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 2:23:3319:33 (33)59:46 (29)1:04:14 (29)
28
Gružinskas Paulius LTURASKK SK, Vilnius 2:25:5720:54 (36)58:52 (28)1:06:11 (31)
29
Račickas Matas LTUSM Gaja, Kaunas 2:28:4618:09 (29)1:05:39 (30)1:04:58 (30)
30
Launikonis Ernestas LTUSM Gaja, Kaunas 2:42:1417:12 (26)1:15:35 (34)1:09:27 (32)
31
Temenkov Artur LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 3:29:0631:48 (44)1:17:35 (35)1:39:43 (34)
32
Ščiučka Adomas LTUAlytaus SRC, Alytus 3:35:0822:12 (40)2:15:21 (37)57:35 (28)
  Karašauskas Jokūbas LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:07:0216:19 (20)50:43 (20)dns
  Cibulskas Augustas LTUAlytaus SRC, Alytus 1:12:1517:05 (24)dsq55:10 (25)
  Žilinskas Giedrius LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:28:5519:17 (31)1:09:38 (32)dns
  Rutkauskas Pijus LTUAlytaus SRC, Alytus 1:29:2316:58 (23)1:12:25 (33)dsq
  Kazanavičius Karolis LTUPerkūnas OK, Vilnius 1:50:1130:49 (43)1:19:22 (36)dsq
  Stulginskas Džiugas LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:01:2629:18 (42)dsq1:32:08 (33)
  Aukštuolis Edvardas LTUSM Gaja, Kaunas 13:3313:33 (  4)dnsdns
  Vasilevičius Ignas LTUKlajūnas OK, Vilnius 16:0516:05 (18)dnsdns
  Stulga Ugnius LTUSM Gaja, Kaunas 19:1719:17 (31)dnsdns
  Rudinskij Daniel LTURASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 21:2321:23 (38)dnsdns
  Zaveckas Almantas LTUĄžuolas OK, Vilnius 21:3321:33 (39)dnsdns
  Baradinskas Vakaris LTUKlajūnas OK, Vilnius 22:1822:18 (41)dnsdns
  Sungaila Kajus LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 50:51dns50:51 (21)dns