Pavasario taurė Spring cup WRE
LTU, Vilūniškės, Vievio sen., 2019-04-13

Results

Class M14

Course 1 d. 3.0 km 12 C, 2 d. 3.2 km 14 C

Select  total  vidutinė  ilga  

PlaceFamily name, NameCountryClub, City total vidutinė ilga
D
1
Maciejewski Bartłomiej POLBKS Wataha, Warszawa 43:4821:06 (  1)22:42 (  1)
D
2
Murėnas Kasparas LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 45:4021:21 (  2)24:19 (  2)
D
3
Malakauskas Gabrielius LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 50:5125:28 (  3)25:23 (  3)
4
Mackevičius Tadas LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 56:1926:30 (  6)29:49 (  5)
5
Grikšas Justas LTUSM Gaja, Kaunas 57:2925:57 (  5)31:32 (  6)
6
Venckus Domas LTUSM Gaja, Kaunas 57:3025:29 (  4)32:01 (  9)
7
Dienys Algirdas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:00:4126:39 (  7)34:02 (12)
8
Aukštuolis Edvardas LTUSM Gaja, Kaunas 1:02:2730:39 (13)31:48 (  7)
9
Strolė Salvijus LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 1:02:3729:13 (  9)33:24 (11)
10
Račickas Matas LTUSM Gaja, Kaunas 1:06:0531:17 (14)34:48 (13)
11
Rutkauskas Pijus LTUAlytaus SRC, Alytus 1:06:4729:24 (10)37:23 (15)
12
Kiela Simonas LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:06:5634:58 (22)31:58 (  8)
13
Gineika Julius LTUSM Gaja, Kaunas 1:07:1239:18 (30)27:54 (  4)
14
Ramanauskas Kristupas LTUMedeina OK, Kaunas 1:07:1530:27 (12)36:48 (14)
15
Čaplikas Herkus Pijus LTUTakas OK, Kaunas 1:07:1828:52 (  8)38:26 (18)
16
Cepurdej Władysław POLUMKS, Kwidzyn 1:10:2731:53 (16)38:34 (19)
17
Budrys Džiugas LTUSM Gaja, Kaunas 1:11:0230:23 (11)40:39 (21)
18
Kareckas Kimantas LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 1:11:2533:12 (19)38:13 (17)
19
Sartanavičius Vakaris LTUAlytaus SRC, Alytus 1:13:5733:34 (20)40:23 (20)
20
Sulžickas Matas LTUSM Gaja, Kaunas 1:14:1531:28 (15)42:47 (23)
21
Bazelis Edvardas LTURASKK SK, Vilnius 1:16:2238:32 (29)37:50 (16)
22
Jadeška Dagnius LTUAlytaus SRC, Alytus 1:20:0935:59 (24)44:10 (26)
23
Baranauskas Martynas LTUAlytaus SRC, Alytus 1:20:5235:28 (23)45:24 (28)
24
Sidaras Dovydas LTUAlytaus SRC, Alytus 1:20:5732:30 (17)48:27 (30)
25
Maksimov Danielius LTUSM Gaja, Kaunas 1:22:4438:08 (28)44:36 (27)
26
Karašauskas Jokūbas LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:23:2840:35 (31)42:53 (24)
27
Burbulis Gvidas LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 1:26:2343:06 (33)43:17 (25)
28
Kudarauskas Nojus LTUAlytaus SRC, Alytus 1:27:1832:46 (18)54:32 (35)
29
Aleksiejūnas Martynas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:29:2038:01 (27)51:19 (32)
30
Gružinskas Paulius LTURASKK SK, Vilnius 1:33:1251:53 (36)41:19 (22)
31
Mažutis Ervinas LTUŠilalės SM, Šilalė 1:34:1937:54 (26)56:25 (36)
32
Kriukas Martynas LTURASKK SK, Vilnius 1:35:0542:00 (32)53:05 (34)
33
Batanau Artsiom BLRSluch CO, Slutsk 1:37:3247:03 (34)50:29 (31)
34
Kreišmonas Gintaras LTUSM Gaja, Kaunas 1:37:4837:43 (25)1:00:05 (38)
35
Karvelis Džiugas LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 1:38:5750:51 (35)48:06 (29)
36
Pasiaura Tadas LTUSM Gaja, Kaunas 2:00:2057:23 (38)1:02:57 (39)
37
Chmielowski Bartosz POLUMKS, Kwidzyn 2:04:451:04:56 (39)59:49 (37)
  Owsiak Stanisław POLBKS Wataha, Warszawa 33:23dsq33:23 (10)
  Šidlauskas Gvidas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 34:0434:04 (21)dns
  Jasinskas Rytis LTUArboro OK, Mykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava 52:42dns52:42 (33)
  Marozas Dominykas LTUSM Gaja, Kaunas 54:5454:54 (37)dsq
  Temenkov Artur LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:15:491:15:49 (40)dns