Pavasario taurė Spring cup WRE
LTU, Vilūniškės, Vievio sen., 2019-04-13

Results

Class W14

Course 1 d. 2.5 km 11 C, 2 d. 3.1 km 13 C

Select  total  vidutinė  ilga  

PlaceFamily name, NameCountryClub, City total vidutinė ilga
D
1
Činčikaitė Miglė LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 54:2024:36 (  6)29:44 (  2)
D
2
Davidavičiūtė Neda LTUSM Gaja, Kaunas 55:4226:31 (11)29:11 (  1)
D
3
Abukaitytė Brigita LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 58:1624:58 (  8)33:18 (  4)
4
Zasčiurinskaitė Elada LTUSM Gaja, Kaunas 59:1724:14 (  3)35:03 (  5)
5
Gapšytė Gintarė LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:00:3528:57 (14)31:38 (  3)
6
Džiaugytė Greta LTUMedeina OK, Kaunas 1:02:3327:02 (12)35:31 (  6)
7
Kulikauskaitė Gytė LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:03:0222:23 (  1)40:39 (11)
8
Šelkovskytė Viltė LTUSM Gaja, Kaunas 1:03:1324:31 (  5)38:42 (  8)
9
Paukštytė Ieva LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:03:5324:57 (  7)38:56 (10)
10
Ziaziulytė Goda LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:05:0426:13 (10)38:51 (  9)
11
Tėvelytė Eidvilė LTUO! Klaipėda, Klaipėda 1:05:4122:27 (  2)43:14 (14)
12
Denisovaitė Rugilė LTUO! Klaipėda, Klaipėda 1:06:5325:27 (  9)41:26 (12)
13
Venckavičiūtė Elžbieta LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:11:5029:39 (15)42:11 (13)
14
Gabreliūnaitė Ugnė LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 1:14:4824:24 (  4)50:24 (20)
15
Uksaitė Ugnė LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 1:15:4930:30 (16)45:19 (17)
16
Rygielska Kinga POLUMKS, Kwidzyn 1:23:1037:31 (17)45:39 (18)
17
Smilgiūtė Kamilė LTUTakas OK, Kaunas 1:27:4337:52 (18)49:51 (19)
18
Dainytė Rugilė LTUSM Gaja, Kaunas 1:40:0449:25 (20)50:39 (21)
19
Kevėnaitė Agilė LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 1:46:0238:31 (19)1:07:31 (23)
20
Vaškytė Ugnė LTUSM Gaja, Kaunas 2:44:121:30:20 (21)1:13:52 (25)
  Masiliūnaitė Martyna LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 20:4720:47dns
  Zdanevičiūtė Kamilė LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 28:3528:35 (13)dsq
  Baltrušaitytė Rusnė LTUO! Klaipėda, Klaipėda 35:48dsq35:48 (  7)
  Norkutė Ugnė LTUĄžuolas OK, Vilnius 44:13dns44:13 (15)
  Mikšėnaitė Ugnė LTUSM Gaja, Kaunas 44:38dns44:38 (16)
  Vaitkunskaitė Smiltė LTUSM Gaja, Kaunas 1:02:09dns1:02:09 (22)
  Gerasimovaitė Viktorija LTUSM Gaja, Kaunas 1:10:46dsq1:10:46 (24)
  Afanaseva Anna BLREridan, Novopolotsk  dsqdsq