Pavasario taurė Spring cup WRE
LTU, Vilūniškės, Vievio sen., 2019-04-13

Results

Classes W18, W45, W50

Course 1 d. 4.0 km 16 C, 2 d. 5.3 km 15 C

Select  total  vidutinė  ilga  

PlaceClassFamily name, NameCountryClub, City total vidutinė ilga
1W18Liegutė Ugnė LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 1:07:50 29:30 (  1)38:20 (  1)
2W18Tirlikaitė Gabrielė LTUKaršuva OK, Jurbarkas 1:12:00 31:23 (  2)40:37 (  2)
3W50Bartkevičienė Aušra LTUTakas OK, Kaunas 1:20:18 35:50 (  6)44:28 (  4)
4W18Skaisgirytė Austė LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 1:20:42 35:38 (  5)45:04 (  5)
5W18Chiusole Vera ITASportclub Meran, Merano 1:24:31 33:52 (  3)50:39 (11)
6W45Kondrateva Aleksandra BLRKamvol SK, Minsk 1:25:46 34:53 (  4)50:53 (13)
7W18Dallera Caterina ITAPolisportiva Punto Nord, Milano 1:26:33 36:56 (  7)49:37 (10)
8W18Krauchanka Karyna BLRSluch CO, Slutsk 1:29:00 40:38 (  8)48:22 (  7)
9W18Šiaulytė Kristina LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:30:24 41:36 (12)48:48 (  9)
10W18Levickytė Emilija LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:31:25 42:54 (15)48:31 (  8)
11W18Jatulytė Austėja LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:33:41 41:22 (11)52:19 (15)
12W18Kotlova Martina LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:33:45 47:03 (19)46:42 (  6)
13W18Gedgaudaitė Natalija LTUŠilalės SM, Šilalė 1:33:46 40:41 (  9)53:05 (17)
14W18Pudlis Natalia POLUMKS, Kwidzyn 1:34:11 41:54 (13)52:17 (14)
15W18Gapšytė Ieva LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:37:43 45:18 (17)52:25 (16)
16W18Patini Arianna ITASemiperdo Maniago, Maniago 1:37:55 47:05 (20)50:50 (12)
17W50Misiūnienė Irina LTUMedeina OK, Kaunas 1:39:43 43:23 (16)56:20 (19)
18W18Abukaitytė Rugilė LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:39:50 40:46 (10)59:04 (23)
19W18Scalzotto Annarita ITAErebus Vicenza, Vicenza 1:40:00 42:44 (14)57:16 (20)
20W18Skaisgirytė Justė LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 1:42:44 1:01:02 (28)41:42 (  3)
21W18Gagytė Gabija LTUSM Gaja, Kaunas 1:44:30 48:55 (23)55:35 (18)
22W50Saulėnienė Jolanta LTUTakas OK, Kaunas 1:46:00 47:58 (22)58:02 (22)
23W18Karlonaitė Laura LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:48:45 51:21 (24)57:24 (21)
24W50Davidenko Natalija LTUSaulė OK, Vilnius 1:48:56 47:09 (21)1:01:47 (24)
25W18Deyna Natalia POLUMKS, Kwidzyn 1:51:49 46:10 (18)1:05:39 (25)
26W45Olišauskė Edita GERBerliner TSC, Leipzig 2:02:22 56:28 (26)1:05:54 (26)
27W18Vanagaitė Vaiva LTUSM Gaja, Kaunas 2:11:07 1:02:23 (29)1:08:44 (27)
28W45Jakulytė Dalia LTUO! Klaipėda, Klaipėda 2:12:41 57:43 (27)1:14:58 (28)
29W45Voronovich Nataliya BLRTurlan, Minsk 2:38:46 1:13:14 (30)1:25:32 (29)
30W45Ažusienienė Sigita LTUVilnius 2:54:50 1:27:01 (34)1:27:49 (30)
31W45Levickienė Miglė LTULėvuo OK, Vilnius 2:57:16 1:26:38 (33)1:30:38 (31)
32W45Širvinskaitė Lidija LTURudamina OK, Rudamina 3:08:38 1:23:47 (32)1:44:51 (32)
33W18Maižvilaitė Sandra LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 53:01 53:01 (25)dns
34W50Temnikova Olga RUSPrincip, Kaliningrad 1:13:55 1:13:55 (31)dns