Pavasario taurė Spring cup WRE
LTU, Vilūniškės, Vievio sen., 2019-04-13

Results

Classes M16, MB

Course 1 d. 4.1 km 16 C, 2 d. 4.9 km 18 C

Select  total  vidutinė  ilga  

PlaceClassFamily name, NameCountryClub, City total vidutinė ilga
1M16Dementavičius Tadas LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 52:48 23:17 (  1)29:31 (  1)
2M16Lapinskas Andojas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 54:39 24:31 (  2)30:08 (  2)
3M16Furik Aliaksandr BLRSluch CO, Slutsk 1:01:07 28:22 (  3)32:45 (  4)
4M16Časas Adomas LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:03:12 29:48 (  5)33:24 (  5)
5M16Rimkus Tautvydas LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:03:42 28:37 (  4)35:05 (  7)
6M16Valatkevičius Rytis LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:06:21 33:49 (  9)32:32 (  3)
7M16Polojaz Goran ITASSD Gaja, Trieste 1:08:40 33:23 (  7)35:17 (  8)
8M16Sungaila Kajus LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:11:34 32:45 (  6)38:49 (11)
9M16De Bona Davide ITAUS Primiero, Primiero 1:12:10 33:47 (  8)38:23 (10)
10M16Jaloveckas Pijus LTUPanevėžio KKSC, Panevėžys 1:12:51 34:55 (10)37:56 (  9)
11M16Muller Wiktor POLUMKS, Kwidzyn 1:14:23 40:27 (15)33:56 (  6)
12M16Klevinskas Justas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:17:03 35:39 (12)41:24 (12)
13MBOlišauskas Baltrus GERBerliner TSC, Leipzig 1:18:01 34:58 (11)43:03 (13)
14M16Darashevich Yahor BLRSluch CO, Slutsk 1:23:40 39:50 (14)43:50 (14)
15M16Traubas Adomas LTUFortūna OK, Vilnius 1:24:47 37:05 (13)47:42 (19)
16M16Šmitas Martynas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:29:24 44:50 (17)44:34 (15)
17M16Baronas Ignas LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:29:59 40:53 (16)49:06 (20)
18MBKonon Anton BLRStandart, Minsk 1:30:24 44:55 (18)45:29 (16)
19M16Liutkus Mantas LTUSM Gaja, Kaunas 1:41:14 53:51 (19)47:23 (18)
20M16Zemeckas Vytautas LTUSM Gaja, Kaunas 1:56:17 54:16 (20)1:02:01 (26)
21MBSkripkauskas Arūnas LTUO! Klaipėda, Klaipėda 2:01:27 1:05:49 (21)55:38 (23)
22M16Soliwoda Mateusz POLUMKS, Kwidzyn 2:07:59 1:21:57 (22)46:02 (17)
23M16Vaitkus Erikas LTUArboro OK, Mykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava 50:47 dns50:47 (21)
24M16Makutėnas Mikalojus LTULėvuo OK, Vilnius 52:58 dns52:58 (22)
25M16Talkevičius Titas LTUSM Gaja, Kaunas 55:41 dns55:41 (24)
26M16Skunda Kristupas LTUSM Gaja, Kaunas 1:01:37 dns1:01:37 (25)
27M16Rudinskij Daniel LTURASKK SK, Vilnius 1:35:51 1:35:51 (23)dns
28MBDokučiajev Sergej LTUO! Klaipėda, Klaipėda 2:02:41 dsq2:02:41 (27)