Pavasario taurė Spring cup WRE
LTU, Vilūniškės, Vievio sen., 2019-04-13

Results

Classes M20, M40

Course 1 d. 5.4 km 17 C, 2 d. 10.3 km 24 C

Select  total  vidutinė  ilga  

PlaceClassFamily name, NameCountryClub, City total vidutinė ilga
1M40Kuzminskis Tomas LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:31:45 30:02 (  1)1:01:43 (  1)
2M40Rimkus Mantas LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:35:36 30:56 (  2)1:04:40 (  2)
3M20Zaliauskas Povilas LTUPerkūnas OK, Vilnius 1:44:14 33:12 (  3)1:11:02 (  5)
4M20Viarynski Uladzislau BLRSluch CO, Slutsk 1:44:15 34:56 (  7)1:09:19 (  4)
5M40Paukštė Mindaugas LTULėvuo OK, Vilnius 1:45:30 36:19 (10)1:09:11 (  3)
6M40Markovas Paulius LTUPerkūnas OK, Vilnius 1:46:14 33:39 (  6)1:12:35 (  6)
7M40Kvedaravičius Mindaugas LTULėvuo OK, Kaunas 1:46:15 33:29 (  5)1:12:46 (  7)
8M40Kazlauskas Tadas LTUFortūna OK, Vilnius 1:49:05 35:57 (  9)1:13:08 (  8)
9M20Šulčys Kasparas LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:49:30 33:19 (  4)1:16:11 (12)
10M40Arlauskas Rimvydas LTUŠilas OK, Kaunas 1:51:54 36:28 (11)1:15:26 (  9)
11M40Lelkaitis Valdas LTUFortūna OK, Vilnius 1:52:17 36:38 (12)1:15:39 (10)
12M40Smilgius Audrius LTUTakas OK, Kaunas 1:53:01 36:52 (13)1:16:09 (11)
13M40Kireilis Tadas LTUTakas OK, Vilnius 1:55:38 38:26 (17)1:17:12 (13)
14M40Bogužinskas Tomas LTUMedeina OK, Kaunas 1:55:52 38:04 (16)1:17:48 (14)
15M20Seuruk Hleb BLRSluch CO, Slutsk 1:59:06 37:05 (14)1:22:01 (18)
16M40Jadenkus Evaldas LTUFortūna OK, Vilnius 2:00:41 38:43 (18)1:21:58 (17)
17M40Kaupinis Algirdas LTUDainava OK, Alytus 2:00:52 37:43 (15)1:23:09 (19)
18M40Juozumas Donatas LTUTelšiai OK, Telšiai 2:15:16 40:42 (19)1:34:34 (22)
19M40Adomaitis Robertas LTUKlajūnas OK, Vilnius 2:15:48 44:23 (25)1:31:25 (20)
20M40Jasinskas Linas LTUDainava OK, Alytus 2:16:07 44:17 (24)1:31:50 (21)
21M20Radzivonas Benas LTUŠilas OK, Kaunas 2:20:27 35:00 (  8)1:45:27 (26)
22M20Grauželis Adomas LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 2:21:27 43:57 (23)1:37:30 (24)
23M20Dechtiar Viktoras LTUSM Gaja, Kaunas 2:22:30 47:56 (27)1:34:34 (22)
24M20Norvilis Rokas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 2:25:49 43:42 (21)1:42:07 (25)
25M40Zakharchuk Siarhei BLRGrodno 2:37:00 48:26 (28)1:48:34 (27)
26M40Ramanauskas Linas LTUMedeina OK, Kaunas 2:45:21 51:25 (29)1:53:56 (29)
27M20Banėnas Justinas LTUSM Gaja, Kaunas 2:49:05 47:12 (26)2:01:53 (30)
28M40Grigusevičius Andrius LTURudamina OK, Vilnius 3:03:34 1:01:29 (30)2:02:05 (31)
29M40Tamoševičius Tomas LTUĄžuolas OK, Vilnius 3:59:42 1:24:09 (32)2:35:33 (32)
30M40Zaveckas Andrius LTUĄžuolas OK, Vilnius 43:34 43:34 (20)dns
31M40Radžius Antanas LTULėvuo OK, Vilnius 43:53 43:53 (22)dsq
32M40Šniras Andrius LTUDainava OK, Alytus 1:02:06 1:02:06 (31)dsq
33M20Mitrikas Darius LTUArboro OK, Mykolo Antanaičio gimnazija, Krekenava 1:18:05 dns1:18:05 (15)
34M40Finaženokas Andrejus LTULėvuo OK, Vilnius 1:20:46 dns1:20:46 (16)
35M40Rutkauskas Arvydas LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:52:34 dsq1:52:34 (28)