Jono Vileišio taurė
LTU, Aukštadvaris, 2019-04-27

Results

Class M14

Course 1 d. 2.4 km 8 C, 2 d. 2.8 km 7 C

Select  total  Vidutinė  Prailginta vidutinė  

PlaceFamily name, NameCountryClub, City total Vidutinė Prailginta vidutinė
D
1
Davidavičiūtė Neda LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 57:5728:35 (  2)29:22 (  2)
D
2
Gabreliūnaitė Ugnė LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 1:01:3431:08 (  6)30:26 (  3)
D
3
Baltrušaitytė Rusnė LTUO! Klaipėda, Klaipėda 1:01:4130:36 (  5)31:05 (  5)
4
Činčikaitė Miglė LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 1:03:0428:53 (  3)34:11 (  8)
5
Paukštytė Ieva LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:05:3833:02 (  7)32:36 (  7)
6
Ziaziulytė Goda LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:07:4539:45 (11)28:00 (  1)
7
Sinchykava Viktoryia BLRVariant, Zaslavl 1:15:2944:54 (16)30:35 (  4)
8
Džiaugytė Greta LTUSM Gaja, Medeina OK, Kaunas 1:16:3629:33 (  4)47:03 (12)
9
Dainytė Rugilė LTUSM Gaja, Kaunas 1:18:0345:33 (17)32:30 (  6)
10
Denisovaitė Rugilė LTUO! Klaipėda, Klaipėda 1:19:1642:29 (12)36:47 (10)
11
Zdanevičiūtė Kamilė LTUOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys 1:22:5546:32 (18)36:23 (  9)
12
Zasčiurinskaitė Elada LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 1:27:5137:16 (  9)50:35 (14)
13
Smilgiūtė Kamilė LTUTakas OK, Kaunas 1:40:5452:09 (19)48:45 (13)
14
Venckavičiūtė Elžbieta LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:45:2438:56 (10)1:06:28 (16)
15
Mikšėnaitė Ugnė LTUSM Gaja, Kaunas 2:08:531:04:30 (21)1:04:23 (15)
16
Vaškytė Ugnė LTUSM Gaja, Kaunas 2:08:581:00:33 (20)1:08:25 (17)
17
Čistovaitė Elzė LTUSM Gaja, Kaunas 2:21:231:08:56 (22)1:12:27 (19)
  Šelkovskytė Viltė LTUSM Gaja, Kaunas 27:0827:08 (  1)dns
  Skundaitė Augustė LTUSM Gaja, Kaunas 37:0337:03 (  8)dns
  Gapšytė Gintarė LTUŠiaulių JTC, Šiaulia 37:46dns37:46 (11)
  Sapižovaitė Skaiva LTUSM Gaja, Kaunas 42:3842:38 (13)dns
  Norkutė Ugnė LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 43:5543:55 (14)dsq
  Gerasimovaitė Viktorija LTUSM Gaja, Kaunas 44:3944:39 (15)dns
  Vaitkunskaitė Smiltė LTUSM Gaja, Kaunas 1:12:21dsq1:12:21 (18)