Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos bėgimas
LTU, Prienai, 2019-03-11

Results

Class M12

Course 2.0 km

PlaceFamily name, NameCountryClub, City Time min/km
1
Mockaitytė Žemyna LTUKaunas 9:59.1 5:00
2
Sudnikovičiūtė Kamilė LTURūdiškių sporto klubas, Lentvaris 10:06.7 5:03
3
Kuzmickaitė Darija LTUPrienų KKSC, Revuonos pagr. mok., Prienai 10:07.9 5:04
4
Didžiulytė Deimantė LTUĄžuolo progimnazija, Prienai 10:14.8 5:07
5
Ivoškaitė Aida LTUKaišiadorių ŠSPC, Kaišiadorys 10:15.7 5:08
6
Ševeliova Emilija LTUSostinės olimpas, Trakai 10:50.4 5:25
7
Šabūnaitė Austėja LTUPrienų KKSC, Prienai 11:56.9 5:58
8
Žilinskaitė Deimantė LTUPrienų KKSC, Revuonos pagr. mok., Prienai 12:01.4 6:01
9
Barysaitė Elzė LTUNeko runners, Vilnius 12:02.5 6:01
10
Jaruševičiūtė Ieva LTUĄžuolo progimnazija, Prienai 12:16.7 6:08
11
Lukševičiūtė Paulina LTURevuonos pagrindinė mokykla, Prienai 12:30.1 6:15
12
Šimkevičiūtė Gabrielė LTUPrienai 12:30.3 6:15
13
Kazlauskaitė Karolina LTUPrienai 12:32.6 6:16
14
Vainalavičiūtė Smiltė LTURūdiškių sporto klubas, Rūdiškės 12:33.6 6:17
15
Brūzgaitė Ainora LTUĄžuolo mokykla, Rūdiškės 12:34.1 6:17
16
Malijonytė Kristina LTUPrienų KKSC, Prienai 12:43.4 6:22
17
Subotkovskaja Šalnė LTUTrakai 12:51.4 6:26
18
Vaitkutė Eglė LTUPrienų KKSC, Prienai 13:32.6 6:46
19
Sipavičiūtė Adrija LTUPrienų KKSC, Prienai 13:34.1 6:47
20
Šabūnaitė Paulina LTUPrienų KKSC, Prienai 13:35.1 6:48
21
Bakaitė Aušrinė LTUPrienų KKSC, Prienai 13:40.6 6:50
22
Peckutė Gabija LTUPrienų KKSC, Prienai 13:44.5 6:52
23
Pranckevičiūtė Paulina LTUĄžuolo progimnazija, Prienai 13:45.1 6:53
24
Genevičiūtė Guosnė LTUPrienų KKSC, Prienai 13:50.6 6:55
25
Vaitkevičiūtė Emilija LTUPrienų KKSC, Prienai 13:52.8 6:56
26
Golmanaitė Naida LTUPrienų KKSC, Prienai 14:00.8 7:00
27
Barštytė Augustė LTUPrienų KKSC, Prienai 14:06.1 7:03
28
Barštytė Gabrielė LTUPrienų KKSC, Prienai 14:08.3 7:04
29
Rupulevičiūtė Giedrė LTUPrienų KKSC, Prienai 14:50.0 7:25
30
Leonavičiūtė Augustė LTUPrienų KKSC, Prienai 14:50.3 7:25
31
Šeškaitė Mantvilė LTUVėtra BK, Pasvalys 15:37.0 7:49
32
Matusevičiūtė Rusnė LTUPrienų KKSC, Prienai 17:59.3 9:00
33
Andriukevičiūtė Gustė LTUPrienų KKSC, Prienai 17:59.8 9:00
34
Stanevičiūtė Gabrielė LTUPrienų jaunieji šauliai, Prienai 26:34.0 13:17
35
Kubiliūtė Aušrinė LTUSkriaudžių ir Veiverių jaunieji šauliai 26:35.0 13:18
35
Tiškutė Gabija LTUSkriaudžių ir Veiverių jaunieji šauliai 26:35.0 13:18
35
Chuckytė Raminta LTUSkriaudžių ir Veiverių jaunieji šauliai 26:35.0 13:18
35
Galeckaitė Livija LTUSkriaudžių ir Veiverių jaunieji šauliai 26:35.0 13:18