Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos bėgimas
LTU, Prienai, 2019-03-11

Results

Class V15

Course 2.0 km

PlaceFamily name, NameCountryClub, City Time min/km
1
Zanizdra Dominykas LTULukas SK, Šiaulių r. 7:47.5 3:53
2
Vaitkus Erikas LTUArboro OK 7:48.4 3:54
3
Januša Karolis LTUIšlaužo pagrindinė mokykla, Prienai 7:52.3 3:56
4
Mertinkaitis Matas LTUKaišiadorių ŠSPC, Kaišiadorys 7:55.3 3:57
5
Makušinas Mikas LTUVėtra BK, Panevėžys 8:08.6 4:04
6
Durneika Normantas LTUVilkaviškio LASK, Vilkaviškis 8:11.2 4:05
7
Čapskis Tomas LTUVilkaviškio LASK, Vilkaviškis 8:12.4 4:06
8
Gutierrez Pažėra Brajanas LTULukas SK, Šiaulių r. 8:30.2 4:15
9
Vasilevičius Ignas LTUKlajūnas OK, Vilnius 8:34.8 4:17
10
Jasinskas Linas LTUIšlaužo pagrindinė mokykla, Prienai 8:37.1 4:18
11
Černiauskas Giedrius LTUKaišiadorių ŠSPC, Kaišiadorys 8:43.1 4:21
12
Belyj Artūr LTURūdiškių sporto klubas, Rūdiškės 8:50.0 4:25
13
Viltrakis Augustas LTUVilkaviškio LASK, Vilkaviškis 8:53.7 4:26
14
Zazas Armandas LTUVilkaviškio LASK, Vilkaviškis 8:59.1 4:29
15
Vaškevičius Matas LTUKaišiadorių ŠSPC, Kaišiadorys 9:09.3 4:34
16
Kaminskas Vaidas LTUIšlaužo pagrindinė mokykla, Prienai 9:10.0 4:35
17
Vandalauskas Ignas LTUIšlaužo pagrindinė mokykla, Prienai 9:17.3 4:38
18
Bazelis Edvardas LTUVilnius 9:18.9 4:39
19
Raila Juozas LTUTomo Žilinsko gimnazija, Veiveriai 9:36.8 4:48
20
Fomkinas Mykolas LTUKaišiadorių ŠSPC, Kaišiadorys 9:36.9 4:48
21
Valtaraitis Aivaras LTUStakliškių gimnazija 9:39.1 4:49
22
Barkauskas Mantas LTUPrienai 9:44.1 4:52
23
Andrijaitis Ignas LTUPrienų KKSC, Ąžuolo prog., Prienai 9:47.7 4:53
24
Buzas Aivaras LTUIšlaužo pagrindinė mokykla, Prienai 9:57.2 4:58
25
Budrikas Lukas LTUStakliškių gimanzija 10:14.4 5:07
26
Mikalauskas Ugnius LTUPrienų KKSC, Revuonos pagr. mok., Prienai 10:17.4 5:08
27
Cikana Redas LTUVilkaviškio LASK, Vilkaviškis 10:45.1 5:22
28
Kereiša Tajus LTUPrienų KKSC, Revuonos pagr. mok., Prienai 12:20.6 6:10
29
Petkevičius Arnas LTUPrienų jaunieji šauliai, Prienai 26:34.0 13:17
29
Pūkas Karolis LTUPrienų jaunieji šauliai, Prienai 26:34.0 13:17
31
Kletčenko Artūras LTUSkriaudžių ir Veiverių jaunieji šauliai 26:35.0 13:17
31
Valaitis Žilvinas LTUSkriaudžių ir Veiverių jaunieji šauliai 26:35.0 13:17
31
Surginas Lukas LTUSkriaudžių ir Veiverių jaunieji šauliai 26:35.0 13:17
34
Klimašauskas Ernestas LTUJiezno gimnazijos jaunieji šauliai, Prienai 26:37.4 13:18
35
Kandrotas Erikas LTUJiezno gimnazijos jaunieji šauliai, Prienai 26:37.0 13:18
36
Kuncevičius Tomas LTUJiezno gimnazijos jaunieji šauliai, Prienai 26:38.0 13:19