Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos bėgimas
LTU, Prienai, 2019-03-11

Results

Class V19

Course 2.0 km

PlaceFamily name, NameCountryClub, City Time min/km
1
Dagys Kostas LTULukas SK, Šiaulių r. 7:04.4 3:32
2
Matukaitis Danielis LTUŽiburio gimnazija, Prienai 7:07.6 3:34
3
Montvilas Mikas LTULukas SK, Šiaulių r. 7:09.0 3:35
4
Diraitis Linas LTUVilkaviškio LASK, Vilkaviškis 7:19.7 3:40
5
Staskevičius Edvinas LTUDzūkija BK, Alytus 7:20.4 3:40
6
Zanizdra Eimantas LTULukas SK, Šiaulių r. 7:25.5 3:43
7
Filipavičius Karolis LTUBėgantis žmogus, Kauno r. 7:38.4 3:49
8
Baura Matas LTULukas SK, Šiaulių r. 7:38.8 3:49
9
Rastokas Deividas LTULukas SK, Šiaulių r. 7:44.9 3:52
10
Palionis Dovydas LTUVėtra BK, Pasvalys 7:54.1 3:57
11
Viliūnas Gediminas LTUVilnius 7:56.3 3:58
12
Klevinskas Lukas LTUDzūkija BK, Alytus 8:01.7 4:01
13
Barkauskas Ąžuolas LTUSkriaudžių ir Veiverių jaunieji šauliai 8:01.9 4:01
14
Mikalauskas Tomas LTUŽiburio gimnazija, Prienų r. 8:02.5 4:01
15
Vyšniauskas Tomas LTUDzūkija BK, Alytus 8:02.7 4:01
16
Šerpetauskas Aurimas LTUKaišiadorių ŠSPC, Kaišiadorys 8:08.2 4:04
17
Ramanauskas Povilas LTUBėgimo klubas, Kybartai 8:12.4 4:06
18
Raila Viktoras LTUTomo Žilinsko gimnazija, Veiveriai 8:15.3 4:08
19
Venzlauskas Jonas LTUTomo Žilinsko gimnazija, Veiveriai 8:41.8 4:21
20
Kručkas Deivydas LTUDzūkija BK, Alytus 8:56.6 4:28
21
Obukevičius Semas LTUVėtra BK, Pasvalys 8:58.1 4:29
22
Vikšna Darijus LTUSostinės olimpas, Trakai 9:00.8 4:30
23
Sudnikovičius Deimantas LTURūdiškių sporto klubas, Lentvaris 9:04.4 4:32
24
Dagilis Jaunius LTUŽiburio gimnazija, Prienai 9:11.7 4:36
25
Moisevičius Aurimas LTUSostinės olimpas, Trakai 9:30.0 4:45
26
Rinkevičius Mindaugas LTUStakliškių gimnazija 11:38.2 5:49
27
Paulauskas Giedrius LTUStakliškių gimnazija 15:08.1 7:34
28
Gavėnas Rokas LTUPrienų jaunieji šauliai, Prienai 26:33.7 13:17
29
Kochanauskas Nojus LTUPrienų jaunieji šauliai, Prienai 26:34.0 13:17
29
Gečas Julijus LTUPrienų jaunieji šauliai, Prienai 26:34.0 13:17
29
Liūlys Lukas LTUPrienų jaunieji šauliai, Prienai 26:34.0 13:17
29
Dragūnas Lukas LTUPrienų jaunieji šauliai, Prienai 26:34.0 13:17
29
Andriulevičius Rokas LTUPrienų jaunieji šauliai, Prienai 26:34.0 13:17
29
Žukauskas Kasparas LTUPrienų jaunieji šauliai, Prienai 26:34.0 13:17
29
Raugevičius Aivaras LTUPrienų jaunieji šauliai, Prienai 26:34.0 13:17
36
Strasevičius Aivaras LTUSkriaudžių ir Veiverių jaunieji šauliai 26:35.0 13:18
36
Kazakevičius Eitvydas LTUSkriaudžių ir Veiverių jaunieji šauliai 26:35.0 13:18
36
Smailys Lukas LTUSkriaudžių ir Veiverių jaunieji šauliai 26:35.0 13:18
36
Nickus Marijus LTUSkriaudžių ir Veiverių jaunieji šauliai 26:35.0 13:18
36
Kazakevičius Gytis LTUSkriaudžių ir Veiverių jaunieji šauliai 26:35.0 13:18
41
Kučinskas Linas LTUSkriaudžių ir Veiverių jaunieji šauliai 26:35.3 13:18