P. Karoblio ir P. Poškaus bėgimo taurė
LTU, Biržai, 2019-10-18

Results

Classes B3-1, B3-2, B4-1, B4-2, BERN3, BERN4, M3-1, M3-2, MERG3, MERG4

Course 0.5 km

PlaceClassFamily name, NameCountryClub, City Time min/km
1B4-1Dūda Eivydas LTUPapilio pagr. mokykla 1:57.7 3:55
2B4-2Vilimas Matas LTUPasvalio r. Joniškėlio gimnazija 2:03.4 4:06
3B4-1Burkevičius Aivaras LTUKaštonų pagrindinė mokykla 2:10.6 4:21
4B4-1Nagurevičius Dovydas LTUPabiržės pagrindinė 6 kl. 2:11.3 4:22
5B4-1Gasiūnas Gvidas LTUNemunėlio Radviliškis 2:11.6 4:23
6MERG4Gasiūnaitė Vytautė LTUNemunėlio Radviliškis 2:12.8 4:25
7B4-2Matulionis Jutas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 2:13.2 4:26
8B4-2Undzėnas Simonas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 2:13.3 4:26
9B3-1Radzevičius Oskaras LTUPačeriaukštės P.Poškaus 2:13.4 4:26
10B3-1Butuninas Tomas LTUKupiškio KKSC 2:13.8 4:27
11B4-1Bučinskas Arminas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 2:14.1 4:28
12B4-1Balčiūnas Mantas LTUKupiškio KKSC 2:14.3 4:28
13B4-1Stanišauskas Nojus LTUPačeriaukštės P.Poškaus 2:14.8 4:29
14B4-1Narkus Motiejus LTUPačeriaukštės P.Poškaus 2:15.2 4:30
15MERG4Kiseliūnaitė Orinta LTUKaštonų pagrindinė mokykla 2:15.6 4:31
16B4-2Vaitiekūnas Konstantinas LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:17.2 4:34
17B4-1Budrius Dovydas LTUPapilio pagr. mokykla 2:19.2 4:38
18MERG4Varnaitė Saulė LTUPabiržės pagrindinė 6 kl. 2:19.9 4:39
19B3-1Pukėnas Gustas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 2:20.2 4:40
20B3-2Šešeika Jokūbas LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:20.8 4:41
21B4-1Šulnys Erlandas LTUMedeikių pagr. mok. 2:22.8 4:45
22B3-2Minkevičius Grantas LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:22.8 4:45
23M3-1Palšytė Gabrielė LTUMedeikių pagr. mok. 2:23.6 4:47
24B4-2Legas Domantas LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:24.4 4:48
25B3-1Petruškevičius Rytis LTUPačeriaukštės P.Poškaus 2:24.7 4:49
26B3-2Aukštikalnis Marijus LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:25.3 4:50
27B3-1Vileišis Trojus LTUPačeriaukštės P.Poškaus 2:25.7 4:51
28M3-1Paukštytė Smiltė LTUKupiškio KKSC 2:27.2 4:54
29B3-1Laumė Ernestas LTUPapilio pagr. mokykla 2:27.0 4:55
30B4-1Jarmakovas Laurynas LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:29.1 4:58
31B4-1Klybas Eligijus LTUPačeriaukštės P.Poškaus 2:29.3 4:58
32B4-1Burkevičius Arnas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 2:29.8 4:59
33M3-2Rožėnaitė Noja LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:30.9 5:01
34MERG4Navadonskytė Ugnė LTUPabiržės pagrindinė 6 kl. 2:31.1 5:02
35B3-2Sveikauskas Martynas LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:31.5 5:03
36M3-1Baltušytė Paulina LTUPapilio pagr. mokykla 2:31.7 5:03
37MERG4Mikašytė Gabrielė LTUKaštonų pagrindinė mokykla 2:31.8 5:03
38MERG4Smetonaitė Meida LTUMedeikių pagr. mok. 2:32.8 5:05
39B3-1Gučas Arielis LTUKupiškio KKSC 2:34.8 5:09
40M3-2Vaitiekūnaitė Faustė LTUVabalninko Balio Sruogos gimnazija 2:35.1 5:10
41B3-2Kairys Gytis LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:35.6 5:11
42B4-2Striška Pijus LTUBKKSC 2:35.7 5:11
43MERG4Minkevičiūtė Augustė LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:35.9 5:11
44B3-1Šamšonas Mantas LTUPačeriaukštės P.Poškaus 2:36.1 5:12
45M3-2 Baniulytė Eimantė LTUVabalninko Balio Sruogos gimnazija 2:36.5 5:13
46B4-2Viederis Andrius LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:37.5 5:14
47B3-1Ulenskas Tadas LTUPačeriaukštės P.Poškaus 2:37.9 5:15
48MERG4Vaičekonytė Evelina LTUPačeriaukštės P.Poškaus 2:38.8 5:17
49MERG4Misiūnaitė Saulė LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:39.1 5:18
50M3-2Mikšytė Lina LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:39.2 5:18
51B4-2Putinas Aidas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 2:39.6 5:19
52B4-2Virkovas Titas LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:39.8 5:19
53B3-2Visockas Gustas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 2:39.0 5:19
54B3-2Visockas Joris LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:40.1 5:20
55B3-2Vaičiulėnas Artūras LTUKaštonų pagrindinė mokykla 2:40.4 5:20
56B3-2Griciūnas Tajus LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:41.2 5:22
57M3-1Buivydaitė Kamilė LTUKaštonų pagrindinė mokykla 2:41.5 5:23
58MERG4Jasiūnaitė Ieva LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:41.7 5:23
59M3-1Baltrūnaitė Aušra LTUPačeriaukštės P.Poškaus 2:42.5 5:25
60B3-1Užolas Kristupas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 2:42.6 5:25
61B4-2Bulkė Adrijus LTUKaštonų pagrindinė mokykla 2:42.8 5:25
62M3-1Kolosovaitė Vytautė LTUKupiškio KKSC 2:43.0 5:26
63MERG4Kriščiūnaitė Kamilė LTUKaštonų pagrindinė mokykla 2:44.7 5:29
64MERG4Lapienytė Goda LTUKaštonų pagrindinė mokykla 2:45.1 5:30
65B3-2Miliukas Kajus LTUKaštonų pagrindinė mokykla 2:45.2 5:30
66MERG4Anichimavičiūtė Medeina LTUKaštonų pagrindinė mokykla 2:45.3 5:30
67M3-2Švenčionytė Augustė LTUKaštonų pagrindinė mokykla 2:45.4 5:30
68B4-2Pučkis Paulius LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:45.6 5:31
69B3-2Simėnas Lukas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 2:46.7 5:33
70B3-2Šarkanas Nojus LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:46.7 5:33
71B3-2Leimontas Titas LTUVabalninko Balio Sruogos gimnazija 2:46.9 5:33
72M3-1Vinciūnaitė Gintarė LTUPačeriaukštės P.Poškaus 2:47.5 5:35
73B4-1Krisiukėnas Astijus LTUKaštonų pagrindinė mokykla 2:47.9 5:35
74B3-2Ratkevičius Edvinas LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:48.8 5:37
75MERG4Miliukaitė Snieguolė LTUKaštonų pagrindinė mokykla 2:50.4 5:40
76B4-2Sabaliauskas Gabrielius LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:50.9 5:41
77M3-1Kėželytė Alina LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:51.3 5:42
78MERG4Karitonaitė Rugilė LTUKaštonų pagrindinė mokykla 2:51.4 5:42
79M3-1Vaičekonytė Ernesta LTUPačeriaukštės P.Poškaus 2:51.4 5:42
80B3-1Kučinskas Tadas LTUPačeriaukštės P.Poškaus 2:51.4 5:42
81M3-1Šinkūnaitė Smiltė LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:53.4 5:46
82MERG4Šamšonaitė Vanesa LTUPačeriaukštės P.Poškaus 2:54.2 5:48
83B4-2Kleinys Markas LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:54.6 5:49
84MERG4Morkūnaitė Martyna LTUKaštonų pagrindinė mokykla 2:55.7 5:51
85M3-1Ratkevičiūtė Karina LTUBKKSC 2:55.8 5:51
86M3-2Tamošaitytė Gabija LTUKaštonų pagrindinė mokykla 2:55.8 5:51
87MERG4Tiškauskaitė Raimonda LTUKaštonų pagrindinė mokykla 2:55.0 5:51
88M3-1Januškevičiūtė Ramunė LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:57.3 5:54
89B4-2Kleinys Kajus LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:57.4 5:54
90B3-2Stukas Kristupas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 2:57.6 5:55
91B3-2Varanauskas Kajus LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:59.9 5:59
92MERG4Žygaitė Alanta LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:59.0 5:59
93B3-1Rakickas Aurimas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:00.5 6:00
94B3-1Bačiulis Nojus LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:00.7 6:01
95B3-2Valickas Evaldas LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 3:01.1 6:02
96B4-2Šimonis Kajus LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 3:01.9 6:03
97B4-2Pakalnis Nojus LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 3:01.9 6:03
98B3-1Rakickas Lukas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:01.0 6:03
99B3-2Kavaliūnas Emilis LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:02.9 6:05
100B3-2Verkulevičius Matas LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 3:03.8 6:07
101M3-2Kairytė Greta LTUBKKSC 3:03.0 6:07
102MERG4Martinavičiūtė Eva LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:04.8 6:09
103M3-1Majauskaitė Neida LTUBKKSC 3:05.3 6:10
104B4-1Ališauskas Valentinas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:05.5 6:10
105M3-1Jurgelytė Adrija LTUBKKSC 3:05.7 6:11
106B3-2Jažauskas Justas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:05.9 6:11
107B4-1Staniulis Dilanas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:06.0 6:12
108B3-1Slavinskas Domantas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:06.0 6:12
109M3-1Buivydaitė Lukrecija LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:06.8 6:13
110M3-2Vinciūnaitė Vanesa LTUVabalninko Balio Sruogos gimnazija 3:06.9 6:13
111B3-2Žukas Simonas LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 3:06.9 6:13
112B3-1Mulokas Titas LTUMedeikių pagr. mok. 3:07.5 6:15
113B3-1Makšimas Gabrielius LTUMedeikių pagr. mok. 3:08.0 6:16
114B3-2Martinkėnas Markas LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 3:08.9 6:17
115B3-1Šimas Emilijus LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:09.2 6:18
116M3-1Lauciūtė Ugnė LTUKupiškio KKSC 3:09.2 6:18
117B3-1Čepokas Gabrielius LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:09.3 6:18
118M3-2Sindriunaitė Eva LTUBKKSC 3:10.3 6:20
119B3-2Kanapinskas Tomas LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 3:11.9 6:23
120B3-2Norkevičius Danas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:13.8 6:27
121B3-2Šarauskas Kajus LTUVabalninko Balio Sruogos gimnazija 3:14.5 6:29
122MERG4Jagminaitė Urtė LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 3:14.7 6:29
123MERG4Petruškevičiūtė Kotryna LTUPačeriaukštės P.Poškaus 3:15.1 6:30
124M3-2Simsonaitė Jovilė LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 3:15.4 6:30
125M3-1Stravaitė Rugilė LTUKupiškio KKSC 3:15.7 6:31
126B3-1Kvedaras Orestas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:15.8 6:31
127B4-1Končius Modestas LTUŠaulių sąjunga 3:16.1 6:32
128MERG4Pipiraitė Evelina LTUPačeriaukštės P.Poškaus 3:16.5 6:32
129B3-1Lukša Žydrūnas LTUPačeriaukštės P.Poškaus 3:18.1 6:36
130M3-1Pikūnaitė Lėja LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 3:18.9 6:37
131B3-1Rundėnas Lukas LTUPačeriaukštės P.Poškaus 3:19.8 6:39
132M3-1Meškauskaitė Gabija LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 3:19.9 6:39
133B3-1Bėčius Domantas LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 3:21.4 6:42
134M3-2Wright April Lija LTUVabalninko Balio Sruogos gimnazija 3:21.4 6:42
135B4-2Kairys Gytis LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 3:21.9 6:43
136B3-1Liutkus Normanas LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 3:22.2 6:44
137B4-2Petrėnas Cezaris LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:22.4 6:44
138M3-1Ščiogolevaitė Raminta LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:22.9 6:45
139B3-1Masilionis Aistis LTUKupiškio KKSC 3:23.4 6:46
140M3-1Staniulytė Evelina LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:23.7 6:47
141M3-2Bružaitė Beatričė LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 3:24.1 6:48
142M3-1Skinderskytė Radvilė LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 3:24.2 6:48
143B3-1Rožėnas Dovydas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:24.4 6:48
144B4-2Jankevičius Faustas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:28.2 6:56
145B3-2Petrauskas Liutauras LTUBKKSC 3:29.1 6:58
146B3-1Bitinas Arnas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:30.1 7:00
147MERG4Aleliūnaitė Kornelija LTUPačeriaukštės P.Poškaus 3:30.2 7:00
148M3-2Švėgždaitė Vakarė LTUBKKSC 3:30.9 7:01
149B3-1Girjotas Aistis LTUMedeikių pagr. mok. 3:35.5 7:11
150M3-2Audrinytė Goda LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:35.7 7:11
151M3-2Simanavičiūtė Jorūnė LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:39.8 7:19
152M3-1Vaivadaitė Urtė LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 3:40.8 7:21
153M3-2Dievaitytė Danielė LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 3:43.8 7:27
154M3-1Osipovaitė Emilija LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 3:45.4 7:30
155B3-2Variakojis Eisvydas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:47.5 7:35
156B4-2Glinskas Edminas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:47.9 7:35
157M3-2Abeliūnaitė Gabija LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:50.3 7:40
158M3-2Grinkaitė Dominyka LTUKaštonų pagrindinė mokykla 4:17.5 8:34
159MERG4Kapėčiūtė Austėja LTUKaštonų pagrindinė mokykla 6:03.6 12:07
160MERG4Stukaitė Urtė LTUKaštonų pagrindinė mokykla 6:04.1 12:08
161MERG4Stankevičiūtė Samanta LTUKaštonų pagrindinė mokykla 7:36.6 15:13
162M3-2Alparslan Altajus LTUKaštonų pagrindinė mokykla 8:15.7 16:31
163B4-1Darčkus Arnas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 8:19.0 16:38
164B4-1Petrauskas Paulius LTUBKKSC 9:06.1 18:12
165M3-1Balčiūnaitė Viltė LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 19:02.8 38:05