Gajos žiemos sprintų taurė
LTU, Kaunas, Šilainiai, 2020-02-08

Results

Class V35

Course 5.2 km 27 C

Select  total  Senamiestis  Žaliakalnis  Palemonas  Šilainiai  

PlaceFamily name, NameCountryClub, City Points Time min/km
1
Jusas Mantas LTUOK Javonis 18 25:42 4:56
2
Grikšas Rolandas LTUOK Takas 16 25:52 4:58
3
Drūlia Mantas LTUMedeina OK 14 27:20 5:15
4
Šimkonis Andrius LTUMedeina OK 12 27:25 5:16
5
Časas Ramūnas LTUOK Perkūnas 11 27:30 5:17
6
Matonis Audrūnas LTUKauno maratono klubas 10 27:48 5:20
7
Čaplikas Laimonas LTUOK Takas 9 28:11 5:25
8
Arlauskas Rimvydas LTUOK Šilas 8 28:53 5:33
9
Mikolavičius Gintaras LTUOK Devyni 7 29:26 5:39
10
Aleksiejūnas Vytis LTUind. 6 29:38 5:41
11
Bogužinskas Tomas LTUMedeina OK 5 29:41 5:42
12
Juozulevičius Mantas LTUMedeina OK 4 30:09 5:47
13
Drazdauskas Laimis LTUOK Lėvuo 3 30:38 5:53
14
Vaitiekus Artūras LTUMedeina OK 2 30:58 5:57
15
Pečiulis Rimantas LTUind. 1 31:56 6:08
16
Šamanskas Sigitas LTUOK Takas 1 31:57 6:08
17
Džiaugys Algirdas LTUMedeina OK 1 32:18 6:12
18
Mockus Giedrius LTUClimbing Club Kaunas 1 34:04 6:33
19
Ramanauskas Linas LTUMedeina OK 1 34:16 6:35
20
Rinkevičius Darius LTUind. 1 34:19 6:35
21
Budrys Raimondas LTUind. 1 34:44 6:40
22
Brazys Remigijus LTUBSS IT 1 35:34 6:50
23
Diedonis Žydrūnas LTUind. 1 36:37 7:02
24
Stankevičius Saulius LTUOK Javonis 1 38:26 7:23
25
Plečkaitis Tomas LTUOK Takas 1 39:48 7:39
26
Mantas Algis LTUind. 1 41:12 7:55
27
Mačiukūnas Gediminas LTUind. 1 43:36 8:23
  Gaižutis Ramūnas LTUMedeina OK   dsq  
  Balčiūnaitis Vytautas LTUOK Takas   dsq  
  Valatka Andrius LTUOK Šilas   dsq  
  Masilionis Remigijus LTUind.   dsq  
  Žičkis Rolandas LTUOK Takas   dnf  
  Kvedaravičius Mindaugas LTUOK Lėvuo   dnf  
  Kalvaitis Romandas LTUO! Klaipėda   dnf  
  Janonis Saulius LTUOK Dainava   dnf  
  Styra Darius LTULittle Fuse   dnf  
  Šegžda Donatas LTUOK Takas   dnf  
  Vaškys Giedrius LTUOK Takas   dnf  
  Jumatovas Anatolijus LTUind.   dnf  
  Šimanskas Ramūnas LTUOK Takas   dnf  
  Šinkūnas Rimvydas LTURASSK   dnf  
  Murėnas Aurimas LTUMedeina OK   dnf  
  Sokolovas Jevgenijus LTUind.   dnf  
  Pajaujis Svajūnas LTUind.   dnf  
  Tirlikas Audrius LTUOK Karšuva   dnf  
  Stankūnas Mindaugas LTUO! Klaipėda   dnf  
  Ševeliovas Artūras LTUind.   dnf  
  Kireilis Tadas LTUOK Takas   dnf  
  Mikalauskas Robertas LTUOK Lėvuo   dnf  
  Keraišis Marius LTUMedeina OK   dnf  
  Laukaitis Andrius LTUMedeina OK   dnf  

Split times