dbtopas login
Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas mišri sprinto estafetė → Results racesults.lt

Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas mišri sprinto estafetė

LTU
LTU, Alsėdžiai, 2020-08-09

Class VM

Course 1, 4 legs 3.1 km 20 C; 2, 3 legs 3.6 km 24 C

Place,
Leg
Team,
Family name, Name
CountryTime,
In leg
After leg
1 DIgtisa SK, Šiauliai
LTU
LTU
1:08:47
1Ķuze Elza17:53 (  3)17:53 (  3)
2Tirlikas Martynas18:27 (  6)36:20 (  1)
3Aleliūnas Vilius15:53 (  2)52:13 (  1)
4Ražaitytė Gabija16:34 (  1)1:08:47 (  1)
2 DMedeina OK, Kaunas
LTU
LTU
1:09:09
1Gvildienė Vilija18:21 (  6)18:21 (  6)
2Gipas Marijonas18:52 (  7)37:13 (  2)
3Gvildys Jonas Vytautas15:21 (  1)52:34 (  2)
4Gvildytė Teklė Emilija16:35 (  2)1:09:09 (  2)
3 DSM Gaja, Takas OK, Kaunas
LTU
LTU
1:13:13
1Liegutė Ugnė17:54 (  4)17:54 (  4)
2Saulėnas Paulius19:26 (  9)37:20 (  3)
3Dementavičius Tadas18:03 (  6)55:23 (  4)
4Gineikaitė Ugnė17:50 (  4)1:13:13 (  3)
4 Arboro OK, Krekenava
LTU
LTU
1:18:06
1Duliūtė Rugilė20:08 (  9)20:08 (  9)
2Dulius Dominykas18:16 (  5)38:24 (  6)
3Čiapas Agnius18:00 (  5)56:24 (  5)
4Blūmentāle Elizabete21:42 (11)1:18:06 (  4)
5 Šilas OK, Prienai
LTU
LTU
1:18:08
1Bartkevičiūtė Akvilė20:28 (13)20:28 (13)
2Martinkus Mantas17:18 (  1)37:46 (  4)
3Bartkevičius Algirdas17:15 (  4)55:01 (  3)
4Motiejūnaitė Deimantė23:07 (13)1:18:08 (  5)
6 Sakas OK 2, Šiauliai
LTU
LTU
1:18:45
1Mickuvienė Kristina19:43 (  8)19:43 (  8)
2Olišauskis Kevinas18:09 (  3)37:52 (  5)
3Limantas Karolis20:13 (10)58:05 (  7)
4Veikutytė Gerda20:40 (  9)1:18:45 (  6)
  Versmė OK 2, Plungė
LTU
LTU
1:19:39
1Gembutaitė Sandra21:58 (16)21:58 (16)
2Vaitkus Lukas18:15 (  4)40:13 (  7)
3Mockaitis Rėjus20:35 (11)1:00:48 (  8)
4Zaveckas Andrius18:51 (  5)1:19:39 (  7)
7 Versmė OK, Plungė
LTU
LTU
1:22:43
1Domarkaitė Giedrė20:47 (14)20:47 (14)
2Stanys Martynas19:41 (10)40:28 (  8)
3Alminas Rimvydas16:47 (  3)57:15 (  6)
4Valatkaitė Julija25:28 (17)1:22:43 (  8)
8 SM Gaja, Kaunas
LTU
LTU
1:31:07
1Skaisgirytė Justė21:09 (15)21:09 (15)
2Radzivonas Benas24:19 (15)45:28 (14)
3Lipnickas Rokas20:35 (11)1:06:03 (10)
4Skaisgirytė Austė25:04 (15)1:31:07 (  9)
9 Karšuva OK, Jurbarkas
LTU
LTU
1:32:34
1Tirlikaitė Gabrielė20:10 (10)20:10 (10)
2Regesas Augustas22:27 (13)42:37 (11)
3Jokūbaitis Giedrius23:15 (15)1:05:52 (  9)
4Liachovičiūtė Sigita26:42 (19)1:32:34 (10)
10 Lėvuo OK, Panevėžys
LTU
LTU
1:35:09
1Diržiūtė Gedvilė20:13 (11)20:13 (11)
2Kantautas Marius20:21 (11)40:34 (  9)
3Finaženokas Andrejus30:00 (19)1:10:34 (11)
4Volungevičienė Judita24:35 (14)1:35:09 (11)
11 Kopa OK, Klaipėda
LTU
LTU
1:43:03
1Trimakė Kristina18:14 (  5)18:14 (  5)
2Pocius Audrius25:49 (17)44:03 (13)
3Grublys Arvydas29:09 (17)1:13:12 (12)
4Genienė Indrė29:51 (20)1:43:03 (12)
12 Javonis OK, Marijampolė
LTU
LTU
1:48:15
1Janulynienė Eglė26:45 (23)26:45 (23)
2Stankevičius Saulius25:35 (16)52:20 (18)
3Janulynas Audrius23:38 (16)1:15:58 (13)
4Stankevičiūtė Vesta32:17 (21)1:48:15 (13)
  Dainava OK, Alytus
LTU
LTU
dsq
1Masevičiūtė Kristina17:45 (  2)17:45 (  2)
2Stulgys Donatasdsq 
3Paužas Henrikas18:15 (  7) 
4Paužaitė Sandra17:25 (  3) 
  Sakas OK, Šiauliai
LTU
LTU
dsq
1Nakvosė Nadeždadsq 
2Mickus Donatas17:42 (  2) 
3Nakvosas Mindaugas18:31 (  8) 
4Aleliūnienė Vesta19:00 (  6) 
  Fortūna OK, Vilnius
LTU
LTU
dsq
1Traubaitė Judita16:59 (  1)16:59 (  1)
2Kazlauskas Tadasdsq 
3Ščerbavičius Edvardas19:43 (  9) 
4Sušinskaitė Miglė19:54 (  7) 
  Arboro OK 2, Krekenava
LTU
LTU
dsq
1Čiapienė Viltė23:04 (17)23:04 (17)
2Stankevičius Kristis19:22 (  8)42:26 (10)
3Valantinas Giedriusdsq 
4Freimane Anna Eleonora20:12 (  8) 
  Klajūnas OK, Molėtai
LTU
LTU
dsq
1Adomaitienė Irina20:21 (12)20:21 (12)
2Adomaitis Robertas22:51 (14)43:12 (12)
3Bertašius Rimvydasdsq 
4Žvinytė Inga21:06 (10) 
  Sakas OK 3, Šiauliai
LTU
LTU
dsq
1Levickytė Emilija24:39 (20)24:39 (20)
2Vidžiūnas Paulius20:56 (12)45:35 (15)
3Juknevičius Donatasdsq 
4Špukaitė Karolina25:26 (16) 
  O! Klaipėda, Klaipėda
LTU
LTU
dsq
1Denisovaitė Rugilė24:46 (21)24:46 (21)
2Riauka Simonasdsq 
3Stankevič Robertas21:22 (13) 
4Tėvelytė Eidvilė25:57 (18) 
  Jaunystė OK, Klaipėda
LTU
LTU
dsq
1Žalimienė Reda19:33 (  7)19:33 (  7)
2Vaičius Kęstutis28:33 (19)48:06 (16)
3Virpša Rolandasdsq 
4Černeckytė Milda22:54 (12) 
  Sakas OK 4, Šiauliai
LTU
LTU
dsq
1Abukaitytė Rugilė24:20 (18)24:20 (18)
2Stonys Daugirdas26:44 (18)51:04 (17)
3Gabšys Ignasdsq 
4Pėstininkė Vaiva36:26 (23) 
  Sakas OK 5, Šiauliai
LTU
LTU
dsq
1Kazanavičiūtė Julija24:51 (22)24:51 (22)
2Šatas Arūnasdsq 
3Petkus Dovydas29:24 (18) 
4Urbaitytė Goda33:23 (22) 
  O! Klaipėda 2, Klaipėda
LTU
LTU
dsq
1Liubinskienė Justina24:37 (19)24:37 (19)
2Pečkys Artūrasdsq 
3Liubinskas Justinas21:54 (14) 
4Eigelė Lina42:53 (24) 

Spausdinimui