dbtopas login
Daugiadienės TAKAS → Results

Daugiadienės TAKAS

LTU
LTU, Vilnius, 2021-08-20

Class V14

Course 1 d. 3.6 km 9 C, 2 d. 3.5 km 11 C, 3 d. 4.0 km 15 C

Select  total  Vidutinė trasa  Prailginta vidutinė trasa  Miesto trasa  

PlaceFamily name, NameCountryClub, City total Vidutinė trasa Prailginta vidutinė trasa Miesto trasa
1
Gedminas Teodoras
LTU
LTU
O! Klaipėda, Klaipėda 1:28:29 27:32 (  1) 39:53 (  8) 21:04 (  2)
2
Niedermann Jonas
SUI
SUI
OL Regio Wil, Bronschhofen 1:33:03 36:48 (  8) 33:25 (  1) 22:50 (  3)
3
Tarulis Deivis
LTU
LTU
Krekenavos gimnazija, Arboro OK, Krekenava 1:34:28 34:01 (  5) 40:35 (  9) 19:52 (  1)
4
Sausaitis Arnas
LTU
LTU
O! Klaipėda, Palanga 1:35:15 30:21 (  3) 39:28 (  7) 25:26 (10)
5
Lazauskas Domas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:39:54 34:44 (  6) 39:03 (  6) 26:07 (12)
6
Adomaitis Mykolas
LTU
LTU
Klajūnas OK, Vilnius 1:43:42 40:00 (16) 36:51 (  4) 26:51 (17)
7
Litvaitis Ignas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 1:45:02 43:21 (21) 34:53 (  3) 26:48 (16)
8
Jakštys Jonas
LTU
LTU
Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:45:32 38:54 (13) 41:51 (11) 24:47 (  9)
9
Subatkis Vitas
LTU
LTU
Krekenavos gimnazija, Arboro OK, Krekenava 1:47:18 32:49 (  4) 49:46 (20) 24:43 (  8)
10
Barauskas Paulius
LTU
LTU
Krekenavos gimnazija, Arboro OK, Krekenava 1:50:30 37:35 (  9) 48:45 (16) 24:10 (  6)
11
Janavičius Matas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 1:51:42 38:38 (11) 48:57 (17) 24:07 (  5)
12
Simonavičius Gintas
LTU
LTU
Plungės SRC, Plungė 1:52:10 47:23 (28) 38:24 (  5) 26:23 (14)
13
Koroliovas Joris
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 1:53:27 38:38 (11) 50:29 (21) 24:20 (  7)
14
Bindokas Ignas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 1:53:32 37:55 (10) 48:58 (18) 26:39 (15)
15
Shyian Ivan
BLR
BLR
Sluch, Slutsk 1:54:36 39:57 (15) 46:50 (15) 27:49 (19)
16
Jumatovas Eimantas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 2:01:54 44:25 (23) 49:28 (19) 28:01 (21)
17
Učkuronis Aleksandras
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:02:19 41:07 (17) 57:54 (29) 23:18 (  4)
18
Šveikauskas Dovas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 2:08:03 41:25 (19) 56:31 (27) 30:07 (24)
19
Petrauskas Kipras
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 2:08:12 45:15 (24) 52:16 (23) 30:41 (29)
20
Petraitis Rytis
LTU
LTU
Krekenavos gimnazija, Arboro OK, Krekenava 2:08:23 39:14 (14) 1:00:52 (31) 28:17 (22)
21
Petraitis Gytis
LTU
LTU
Krekenavos gimnazija, Arboro OK, Krekenava 2:09:04 52:08 (32) 41:18 (10) 35:38 (41)
22
Baltrušaitis Emilis
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 2:10:33 47:16 (27) 51:31 (22) 31:46 (31)
23
Bogužinskas Kasparas
LTU
LTU
Medeina OK, SM Gaja, Kaunas 2:12:33 41:58 (20) 57:52 (28) 32:43 (33)
24
Tervydavičius Domas
LTU
LTU
Alytaus SRC, Alytus 2:12:57 1:02:39 (40) 44:01 (12) 26:17 (13)
25
Grašys Algirdas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 2:15:21 48:11 (29) 59:32 (30) 27:38 (18)
26
Miežinis Dominykas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:19:37 45:20 (25) 45:09 (13) 49:08 (43)
27
Vilutis Karolis
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 2:20:07 56:43 (37) 54:24 (24) 29:00 (23)
28
Keleckas Šarūnas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 2:22:24 1:05:51 (41) 46:25 (14) 30:08 (25)
29
Urnikis Tadas
LTU
LTU
Plungės SRC, Plungė 2:26:51 56:38 (36) 1:04:13 (33) 26:00 (11)
30
Litvaitis Simas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 2:27:21 41:23 (18) 1:12:55 (35) 33:03 (35)
31
Navaslauskas Paulius
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 2:29:06 1:00:36 (39) 55:43 (26) 32:47 (34)
32
Tarėla Eimantas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 2:30:50 56:27 (35) 1:03:57 (32) 30:26 (26)
33
Kuntsevich Dzmitry
BLR
BLR
Sluch, Slutsk 2:35:20 53:28 (33) 1:06:49 (34) 35:03 (40)
34
Miknys Simonas
LTU
LTU
Plungės SRC, Plungė 2:36:02 51:09 (31) 1:14:25 (36) 30:28 (27)
35
Skemundris Rokas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 3:17:22 55:18 (34) 1:47:59 (37) 34:05 (39)
  Juknevičius Domas
LTU
LTU
Krekenavos gimnazija, Arboro OK, Krekenava 1:02:46 29:02 (  2) 33:44 (  2) dsq
  Skulskis Ainis
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 1:04:06 36:11 (  7) dsq 27:55 (20)
  Trečiokas Vilius
LTU
LTU
Labirintas OK, Vilnius 1:15:45 43:35 (22) dns 32:10 (32)
  Garbaliauskas Jonas
LTU
LTU
Krekenavos gimnazija, Arboro OK, Krekenava 1:20:44 50:06 (30) dsq 30:38 (28)
  Majauskas Matas
LTU
LTU
Plungės SRC, Plungė 1:29:30 dsq 55:26 (25) 34:04 (38)
  Bačkis Liudvikas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:37:57 58:35 (38) dsq 39:22 (42)
  Perminas Milgaudas
LTU
LTU
Plungės SRC, Plungė 31:00 dns dns 31:00 (30)
  Adenstedt Peo
AUT
AUT
Orienteering Klosterneuburg, Vienna 33:31 dns dsq 33:31 (36)
  Balčiūnas Mantas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 33:46 dsq dsq 33:46 (37)
  Dubinka Titas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 47:15 47:15 (26) dns dns

Spausdinimui