dbtopas login
Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas sprinto trasoje → Results

Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas sprinto trasoje

LTU
LTU, Panevėžys, 2021-05-08

Class V14

Course 2.5 km 15 C

PlaceFamily name, NameCountryClub, City Time min/km
D
1
Juknevičius Domas
LTU
LTU
Krekenavos gimnazija, Krekenava 11:35 4:36
D
2
Subatkis Vitas
LTU
LTU
Krekenavos gimnazija, Krekenava 12:22 4:55
D
3
Tarulis Deivis
LTU
LTU
Krekenavos gimnazija, Krekenava 12:48 5:05
4
Gedminas Teodoras
LTU
LTU
O! Klaipėda, Klaipėda 13:00 5:10
5
Sausaitis Arnas
LTU
LTU
O! Klaipėda, Palanga 13:07 5:13
6
Lazauskas Domas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 13:51 5:31
7
Juška Vasaris
LTU
LTU
O! Klaipėda, Klaipėda 14:00 5:34
8
Janavičius Matas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 14:04 5:36
9
Urnikis Tadas
LTU
LTU
Plungės SRC, Plungė 14:07 5:37
10
Koroliovas Joris
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 14:40 5:50
11
Drūlia Aras
LTU
LTU
SM Gaja, Medeina OK, Kaunas 14:42 5:51
12
Skulskis Ainis
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 15:06 6:00
13
Miežinis Dominykas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 15:10 6:02
14
Litvaitis Ignas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 15:13 6:03
15
Barauskas Paulius
LTU
LTU
Krekenavos gimnazija, Krekenava 15:29 6:10
16
Kalvaitis Oskaras
LTU
LTU
O! Klaipėda, Palanga 15:37 6:13
17
Petrauskas Kipras
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 15:49 6:18
18
Jakštys Jonas
LTU
LTU
Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 15:50 6:18
19
Sriubas Vainius
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 15:53 6:19
20
Adomaitis Mykolas
LTU
LTU
Klajūnas OK, Vilnius 16:11 6:26
21
Babarskas Danielius
LTU
LTU
Marijampolės MKC, Marijampolė 16:29 6:34
22
Petraitis Rytis
LTU
LTU
Krekenavos gimnazija, Krekenava 16:49 6:41
23
Tervydavičius Domas
LTU
LTU
Alytaus SRC, Alytus 16:50 6:42
24
Keleckas Šarūnas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 16:56 6:44
25
Simonavičius Gintas
LTU
LTU
Plungės SRC, Plungė 17:06 6:48
26
Beržinis Linas
LTU
LTU
Marijampolės MKC, Marijampolė 17:15 6:52
27
Jumatovas Eimantas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 17:17 6:53
28
Dubinka Titas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 17:31 6:58
29
Liubinas Deividas
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 17:33 6:59
30
Bogužinskas Kasparas
LTU
LTU
Medeina OK, SM Gaja, Kaunas 17:47 7:05
31
Šveikauskas Dovas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 17:58 7:09
32
Perminas Milgaudas
LTU
LTU
Plungės SRC, Plungė 18:08 7:13
33
Kubilius Ainius
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 18:32 7:23
34
Litvaitis Simas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 18:41 7:26
35
Petraitis Gytis
LTU
LTU
Krekenavos gimnazija, Krekenava 18:44 7:27
36
Baltrušaitis Gabrielius
LTU
LTU
Alytaus SRC, Alytus 18:49 7:29
37
Montvila Mykolas
LTU
LTU
RASKK SK, Vilniaus m. SC, Vilnius 19:20 7:42
38
Miknys Simonas
LTU
LTU
Plungės SRC, Plungė 19:35 7:48
39
Bačkis Liudvikas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 19:40 7:50
40
Navaslauskas Paulius
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 19:46 7:52
41
Chromanskis Pijus
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 19:52 7:54
42
Balčiūnas Ignas
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 19:55 7:56
43
Dusevičius Titas
LTU
LTU
Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 20:00 7:58
44
Vasilevičius Simas
LTU
LTU
Klajūnas OK, Vilnius 20:11 8:02
45
Mockevičius Tadas
LTU
LTU
Marijampolės MKC, Marijampolė 20:16 8:04
46
Šlekys Liudas
LTU
LTU
Panevėžio sporto centras, Panevėžys 20:53 8:19
47
Morkūnas Pijus
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 21:24 8:31
48
Alvikis Rojus
LTU
LTU
Šilalės SM, Šilalė 21:57 8:44
49
Sobeckis Joris
LTU
LTU
O! Klaipėda, Klaipėda 22:10 8:49
50
Prochorovas Dovydas
LTU
LTU
Panevėžio sporto centras, Panevėžys 23:11 9:14
51
Garbaliauskas Jonas
LTU
LTU
Arboro OK, Krekenava 23:20 9:17
52
Radžvilas Augustas
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 23:28 9:20
53
Jankas Jokūbas
LTU
LTU
Panevėžio sporto centras, Panevėžys 24:17 9:40
54
Blažukas Laertas
LTU
LTU
Alytaus SRC, Alytus 25:32 10:10
55
Gološčapovas Danas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 26:51 10:41
56
Tarėla Eimantas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 28:05 11:11
57
Bakutis Laurynas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 28:12 11:14
58
Barauskas Andrius
LTU
LTU
Šilalės SM, Šilalė 29:35 11:47
59
Čekauskas Rokas
LTU
LTU
Panevėžio sporto centras, Panevėžys 30:27 12:07
60
Arbašauskas Simas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 31:35 12:34
61
Šaltinis Laurynas
LTU
LTU
Alytaus SRC, Alytus 42:48 17:03
  Grašys Algirdas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas dsq  
  Bindokas Ignas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas dsq  
  Baltrušaitis Emilis
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas dsq  
  Kavaliauskas Džiugas
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai dsq  
  Kruša Kristupas
LTU
LTU
Šilalės SM, Šilalė dsq  
  Učkuronis Aleksandras
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius dsq  

Split times

Spausdinimui