dbtopas login
Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas mišri sprinto estafetė → Results racesults.lt

Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas mišri sprinto estafetė

LTU
LTU, Šiauliai, 2022-06-12

Class MV35

Course 1, 3 legs 3.2 km 21 C; 2 legs 2.5 km 18 C

Place,
Leg
Team,
Family name, Name
CountryTime,
In leg
After leg
1 DDainava OK, Alytus
LTU
LTU
42:45
1Kaupinis Algirdas15:52 (  6)15:52 (  6)
2Paužaitė Sandra13:31 (  1)29:23 (  1)
3Paužas Henrikas13:22 (  1)42:45 (  1)
2 DĄžuolas OK, Vilnius
LTU
LTU
45:27
1Barkauskas Aidas16:00 (  7)16:00 (  7)
2Valaitė Indrė14:48 (  4)30:48 (  3)
3Kuzminskis Tomas14:39 (  2)45:27 (  2)
3 DLėvuo OK 2, Panevėžys
LTU
LTU
47:24
1Paukštė Mindaugas15:27 (  3)15:27 (  3)
2Atgalainė Adrija14:55 (  5)30:22 (  2)
3Drazdauskas Laimis17:02 (  8)47:24 (  3)
4 Dainava OK 2, Alytus
LTU
LTU
47:31
1Janonis Saulius17:36 (10)17:36 (10)
2Masevičiūtė Kristina13:59 (  2)31:35 (  4)
3Mendelevičius Mantas15:56 (  5)47:31 (  4)
5 Medeina OK, Kaunas
LTU
LTU
48:09
1Murėnas Aurimas15:49 (  5)15:49 (  5)
2Krasauskė Giedrė16:42 (  7)32:31 (  6)
3Drūlia Mantas15:38 (  4)48:09 (  5)
6 Jaunystė OK, Klaipėda
LTU
LTU
49:15
1Vaičius Kęstutis17:31 (  9)17:31 (  9)
2Einikytė Reda14:42 (  3)32:13 (  5)
3Čeplinskas Romas17:02 (  8)49:15 (  6)
7 Lėvuo OK, Panevėžys
LTU
LTU
51:59
1Kvedaravičius Mindaugas16:52 (  8)16:52 (  8)
2Grigaliūnaitė Agnė16:09 (  6)33:01 (  7)
3Aleksiejūnas Vytis18:58 (13)51:59 (  7)
8 Telšiai OK, Telšiai
LTU
LTU
54:04
1Kavaliauskas Regimantas15:31 (  4)15:31 (  4)
2Kavaliauskienė Kristina20:39 (10)36:10 (  8)
3Šepikas Simas17:54 (10)54:04 (  8)
9 Ąžuolas OK 2, Vilnius
LTU
LTU
58:46
1Volungevičius Mantas18:14 (12)18:14 (12)
2Montvilienė Ieva22:08 (13)40:22 (10)
3Zaveckas Andrius18:24 (11)58:46 (  9)
10 Sakas OK 2, Šiauliai
LTU
LTU
59:41
1Šatas Arūnas19:51 (16)19:51 (16)
2Astrauskienė Lina21:02 (11)40:53 (11)
3Barzdžius Vytautas18:48 (12)59:41 (10)
11 O! Klaipėda 2, Klaipėda
LTU
LTU
1:00:08
1Tėvelis Ričardas18:11 (11)18:11 (11)
2Jakulytė Dalia21:28 (12)39:39 (  9)
3Kavoliūnas Linas20:29 (15)1:00:08 (11)
12 O! Klaipėda, Klaipėda
LTU
LTU
1:00:50
1Pečkys Artūras19:00 (14)19:00 (14)
2Liubinskienė Justina25:36 (15)44:36 (13)
3Liubinskas Justinas16:14 (  7)1:00:50 (12)
  Sakas OK 3, Šiauliai
LTU
LTU
dsq
1Jaseliūnas Redasdsq 
2Sakalauskė Jurgita19:39 (  9) 
3Pocevičius Mantas16:11 (  6) 
  Versmė OK, Plungė
LTU
LTU
dsq
1Lenkauskas Giedriusdsq 
2Perminienė Kristina19:08 (  8) 
3Domarkienė Jolita21:24 (16) 
  Sakas OK, Šiauliai
LTU
LTU
dsq
1Kutiavinas Vladas14:31 (  1)14:31 (  1)
2Pėstininkė Vaivadsq 
3Astrauskas Marius15:36 (  3) 
  Kopa OK, Klaipėda
LTU
LTU
dsq
1Genys Daivaras15:20 (  2)15:20 (  2)
2Genienė Indrėdsq 
3Stražinskas Mindaugas41:17 (18) 
  Telšiai OK, Telšiai
LTU
LTU
dsq
1Zakas Donatas18:49 (13)18:49 (13)
2Valauskė Loretadsq 
3Valauskas Gintautas41:59 (19) 
  Sakas OK 4, Šiauliai
LTU
LTU
dsq
1Klicner Tomas19:32 (15)19:32 (15)
2Astrauskienė Raimondadsq 
3Tamaševičius Audrius21:33 (17) 
  Lėvuo OK 3, Panevėžys
LTU
LTU
dsq
1Radžius Antanas20:16 (17)20:16 (17)
2Volungevičienė Juditadsq 
3Aleksandraitytė Džiuginta19:27 (14) 
  Medeina OK 2, Kaunas
LTU
LTU
dsq
1Ramanauskas Linas21:20 (18)21:20 (18)
2Murėnienė Agnė23:02 (14)44:22 (12)
3Gaižutis Ramūnasdsq 
  O! Klaipėda 3, Klaipėda
LTU
LTU
dsq
1Paulienė Jolanta28:19 (20)28:19 (20)
2Eigelė Lina34:22 (16)1:02:41 (14)
  Lėvuo OK 4, Panevėžys
LTU
LTU
dsq
1Kumpytė Rasa23:44 (19)23:44 (19)

Spausdinimui