dbtopas login
Alytaus taurė, Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių komandinis čempionatas → Results

Alytaus taurė, Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių komandinis čempionatas

LTU
LTU, Tolkūnų miškas, 2022-09-10

Class V14

Course 3.4 km 12 C

PlaceFamily name, NameCountryClub, City Time min/km
1
Lazauskas Domas
LTU
LTU
Sostinės SC, Vilnius 28:58 8:35
2
Barauskas Paulius
LTU
LTU
Krekenavos gimnazija, Arboro OK, Krekenava 29:15 8:40
3
Petraitis Rytis
LTU
LTU
Krekenavos gimnazija, Arboro OK, Krekenava 31:07 9:14
4
Drūlia Tauras
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 32:17 9:34
5
Kavaliauskas Džiugas
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 33:32 9:57
6
Kantas Joris
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 34:26 10:13
7
Šveikauskas Dovas
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 34:49 10:19
8
Perminas Milgaudas
LTU
LTU
Plungės SRC, Plungė 35:03 10:24
9
Taparauskas Gytis
LTU
LTU
SM Gaja 2, Kaunas 35:22 10:29
10
Paužas Emilis
LTU
LTU
SM Gaja 2, Kaunas 36:26 10:48
11
Rudys Adrijus
LTU
LTU
Sostinės SC, Vilnius 36:29 10:49
12
Simonavičius Gintas
LTU
LTU
Plungės SRC, Plungė 36:37 10:51
13
Zubavičius Rokas
LTU
LTU
O! Klaipėda, Klaipėda 36:53 10:56
14
Skemundris Rokas
LTU
LTU
SM Gaja 3, Kaunas 38:11 11:19
15
Montvila Mykolas
LTU
LTU
Sostinės SC, Vilnius 39:03 11:35
16
Jokubauskis Tijus
LTU
LTU
Telšiai OK, Vilnius 39:06 11:36
17
Marcinkevičius Nojus
LTU
LTU
SM Gaja, Kaunas 39:54 11:50
18
Radvilavičius Nauris
LTU
LTU
SM Gaja 3, Kaunas 40:02 11:52
19
Petraitis Gytis
LTU
LTU
Krekenavos gimnazija, Arboro OK, Krekenava 40:43 12:04
20
Kedys Povilas
LTU
LTU
Sostinės SC 2, Vilnius 42:24 12:34
21
Rubežius Kristupas
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 42:40 12:39
22
Sukauskas Dovydas
LTU
LTU
Telšiai OK, Telšiai 42:52 12:43
23
Limantas Gvidas
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 44:08 13:05
24
Denisovas Eimantas
LTU
LTU
O! Klaipėda, Klaipėda 47:29 14:05
25
Skuodas Kasparas
LTU
LTU
Plungės SRC, Plungė 47:34 14:06
26
Radžvilas Augustas
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 47:46 14:10
27
Šaltinis Laurynas
LTU
LTU
Alytaus SRC, Alytus 49:26 14:40
28
Balčiūnas Ignas
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 49:58 14:49
29
Pakarnis Vytautas
LTU
LTU
Sostinės SC 2, Vilnius 50:51 15:05
30
Songin Pijus
LTU
LTU
Krekenavos gimnazija, Arboro OK, Krekenava 55:04 16:20
31
Navaslauskas Paulius
LTU
LTU
Sostinės SC, Vilnius 56:26 16:44
32
Bernikas Titas
LTU
LTU
Šiaulių JTC 2, Šiauliai 1:02:03 18:24
33
Ignatans Rapolas
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 1:04:17 19:04
34
Kliūčius Ignas
LTU
LTU
Plungės SRC, Plungė 1:06:50 19:49
35
Petraškevičius Lukas
LTU
LTU
SM Gaja 2, Kaunas 1:07:10 19:55
36
Lukošius Oskaras
LTU
LTU
Sostinės SC 2, Vilnius 1:08:56 20:27
37
Stankevičius Rytas
LTU
LTU
Sostinės SC 2, Vilnius 1:14:25 22:04
38
Blažukas Laertas
LTU
LTU
Alytaus SRC, Alytus 1:19:11 23:29
39
Padegimas Domantas
LTU
LTU
SM Gaja 3, Kaunas 1:22:08 24:22
40
Mockus Martynas
LTU
LTU
Šiaulių JTC 2, Šiauliai 1:25:37 25:24
41
Aleksiejūnas Vėjas
LTU
LTU
SM Gaja 4, Kaunas 1:26:44 25:44
42
Rimeikis Aurimas
LTU
LTU
Plungės SRC 2, Plungė 1:32:53 27:33
43
Andriušis Deimas
LTU
LTU
SM Gaja 2, Kaunas 1:45:09 31:12
  Tarnauskas Dovydas
LTU
LTU
SM Gaja 3, Kaunas dsq  
  Sobeckis Joris
LTU
LTU
O! Klaipėda, Klaipėda dsq  
  Kukhar Illia
LTU
LTU
Marijampolės MKC, Marijampolė dsq  
  Stėga Benas
LTU
LTU
O! Klaipėda, Klaipėda dsq  

Split times

Spausdinimui