dbtopas login
Klaipėdos OS patalpose taurė 2024 → Results

Klaipėdos OS patalpose taurė 2024

LTU
LTU, Klaipėda, 2024-03-07

Class P

Course 1 d. 1.0 km 12 C, 2 d. 1.0 km 13 C, 3 d. 1.0 km 16 C

Select  total  MSC  Smeltė  S.Dacho p.  Žemyna  

PlaceFamily name, NameCountryClub, City total MSC Smeltė S.Dacho p. Žemyna
1
Cegelskij Artūr
LTU
LTU
Horizontas 26036:00 608:06 (  3) 10010:02 (  1) 10017:52 (  1) 5012:46 (  4)
2
Štutas Aleksas
LTU
LTU
Ind. 12525:43 4515:06 (  5) 8010:37 (  2)  dns  dns
3
Kavoliūnienė Olga
LTU
LTU
O! Klaipėda 12529:46 807:29 (  2) 4522:17 (  5)  dns  dns
4
Rusteikaitė Gustė
LTU
LTU
MSC 1007:22 1007:22 (  1)  dns  dns  dns
5
Jonkus Dominykas
LTU
LTU
Lietuvos Šaulių Sąjunga 1007:34  dns  dns  dns 1007:34 (  1)
6
Beniulytė Vanesa
LTU
LTU
MSC 10038:55  dsq  dsq 6024:55 (  3) 4014:00 (  6)
7
Romanovas Trojus
LTU
LTU
Lietuvos Šaulių Sąjunga 808:01  dns  dns  dns 808:01 (  2)
8
Grikpėdytė Ugnė
LTU
LTU
MSC 8024:13  dsq  dns 8024:13 (  2)  dns
9
Liaskauskaitė Roberta
LTU
LTU
Saulėtekis 7558:02  dns 4024:39 (  6)  dns 3533:23 (  8)
10
Kurliaskas Martynas
LTU
LTU
Lietuvos Šaulių Sąjunga 609:21  dns  dns  dns 609:21 (  3)
11
Venckus Eimantas
LTU
LTU
MSC 6012:43  dsq 6012:43 (  3)  dns  dns
12
Skiparis Ignotas
LTU
LTU
Neringos SM 5010:40 5010:40 (  4)  dsq  dns  dns
13
Šipinskaja Jana
LTU
LTU
MSC 5021:31  dns 5021:31 (  4)  dns  dns
14
Pinkevičius Armandas
LTU
LTU
Jūrų Kadetų mokykla 4513:08  dns  dns  dns 4513:08 (  5)
15
Staryginas Eimantas
LTU
LTU
Saulėtekis 4018:53 4018:53 (  6)  dns  dns  dns
16
Sobol Herman
LTU
LTU
Saulėtekis 3719:20 3719:20 (  7)  dns  dns  dns
17
Senkus Vytautas
LTU
LTU
Ind. 3730:22  dns  dns  dns 3730:22 (  7)
18
Genys Denisas
LTU
LTU
Jūrų Kadetų mokykla 3519:24 3519:24 (  8)  dns  dns  dns
19
Boguslauskas Ertas
LTU
LTU
Jūrų Kadetų mokykla 3319:29 3319:29 (  9)  dns  dns  dns
20
Kontrimaitė Gabrielė
LTU
LTU
Jūrų Kadetų mokykla 3121:34 3121:34 (10)  dns  dns  dns
21
Salomatovaitė Smiltė
LTU
LTU
Jūrų Kadetų mokykla 3021:43 3021:43 (11)  dns  dns  dns
22
Tekužis Ovidijus
LTU
LTU
MSC 2922:21 2922:21 (12)  dns  dns  dns
23
Simanavičiūtė Ermelita
LTU
LTU
Jūrų Kadetų mokykla 2822:43 2822:43 (13)  dns  dns  dns
24
Tichonova Arina
LTU
LTU
Jūrų Kadetų mokykla 2725:00 2725:00 (14)  dns  dns  dns
25
Šilgalis Rapolas
LTU
LTU
Jūrų Kadetų mokykla 2637:10 2637:10 (15)  dns  dns  dns
26
Šilgalis Simonas
LTU
LTU
Jūrų Kadetų mokykla 2537:28 2537:28 (16)  dns  dns  dns
27
Bijeikis Eimantas
LTU
LTU
MSC     dns  dsq  dns  dns
27
Tytarenko Bohdan
LTU
LTU
MSC     dns  dns  dns  dns
27
Butkevičiūtė Gabija
LTU
LTU
Saulėtekis     dsq  dns  dns  dns
27
Hidri Dominykas
LTU
LTU
MSC     dsq  dns  dns  dns
27
Ukhvatenko Roma
LTU
LTU
MSC     dns  dns  dns  dns
27
Melnik Vladislav
LTU
LTU
MSC     dns  dns  dsq  dns
27
Tupikas Gabrielius
LTU
LTU
Lietuvos Šaulių Sąjunga     dns  dns  dns  dsq
27
Jančiūtė Aistė
LTU
LTU
Horizontas     dns  dns  dns  dns

Spausdinimui