Dalyvių paieška


Pavyzdys: mulle t

Avaste Tarvo

Varžybų skaičius: 99

DataVaržybosVietovėSportasGrupėKlubas, Miestas VietaRezultatasDiena
Etapas
2016-06-11 Baltic masters and open championship Veskimõisa, Põlvamaa M45 Tammed   1 diena
2 diena
1:00:23 (  2)   
47:03 (  8)   
2013-05-18Baltic masters and open championship Ruusmäe M35 Tammed   1 diena1:07:27 (  1)   
2012-06-21Daugiadienės TAKAS Zarasai H40 Saue Tammed   1 diena
2 diena
3 diena
4 diena
40:25 (  1) T
34:23 (  1) T
52:43 (  2) T
40:00 (  1) T
2012-05-26Baltic masters and open championship Ratnieki, Sigulda M35 Saue Tammed   1 diena
2 diena
dsq   
40:15 (  2)   
2008-05-11Baltic championship Paneriai, Vilnius M Estonia  1:43:45T
2008-05-10Baltic championship relay Sapieginė, Vilnius M Estonia  2:13:123 etapas44:49 (  8) T
2006-06-03Baltic championship Saldus M Estonia ind.   1 diena2:00:01 (26)   
2005-08-11WOC middle final Mikawa Kogen, Aichi MB Estonia 938:10
2005-08-08WOC long qualification Suganuma, Aichi M3 Estonia 191:15:23
2005-05-22Baltic championship relay Bubiai, Šiaulių r. M Estonia 4  2:28:201 etapas47:53 (  4) T
2003-08-23CISM relay Gudeliai, Vilnius M Estonia 162:31:092 etapas49:20 (12) T
2003-08-20CISM individual Pabradė, Vilnius M Estonia   1 diena
2 diena
1:07:32 (20) T
1:34:46 (46) T
2003-08-09WOC relay Pfannenstiel, Rapperswil M Estonia 182:11:052 etapas52:24 (20)   
2003-08-08WOC middle qualification Trin, Rapperswil/Jona M1 Estonia 1927:52
2003-08-06WOC long final Eschenberg - Rossberg M Estonia  dsq
2003-08-04WOC long qualification Zugerberg, Rapperswil/Jona M2 Estonia 111:16:51
2003-05-25Baltic championship relay Ventspils M Estonia 22:15:152 etapas45:05 (  2)   
2003-05-24Baltic championship Ventspils M Estonia 101:23:20
2003-05-01NOC sprint + classic + short Hosjöbadet, Harpsund, Dunker M21 Estonia   1 diena
2 diena
3 diena
14:24 (48)   
dsq   
35:24 (75)   
2002-10-02World cup, event 15 sprint qualification Brno H2 Estonia 2715:56
2002-09-29EOC long qualification Sümeg M1 Estonia 261:04:56
2002-09-27EOC relay Sümeg M Estonia 172:32:091 etapas47:35 (22)   
2002-09-25EOC middle qualification Sümeg M3 Estonia 1019:38
2002-09-25EOC middle final Sümeg M Estonia 4529:56
2002-06-22CISM relay Allentsteig M Estonia 172:54:083 etapas1:00:09 (23)   
2002-06-19CISM individual Allentsteig M Estonia   1 diena
2 diena
1:09:59 (29)   
1:37:51 (23)   
2002-05-19Baltic championship relay Nemunaitis, Alytus M Estonia 82:23:212 etapas54:15 (12)   
2002-05-18Baltic championship Nemunaitis, Alytus M Estonia 81:29:12T
2001-08-26CISM european individual Klaipėda M Estonia   1 diena
2 diena
57:50 (12) T
1:21:17 (16) T
2001-08-02WOC relay Pulesjärvi, Tampere M Estonia 93:07:031 etapas51:05 (  9)   
2001-07-30WOC classic qual Tampere M2 Estonia 311:02:52
2001-05-27Baltic championship relay Pikajärve M Estonia 53:01:052 etapas57:22 (  4)   
2001-05-26Baltic championship Pikajärve M Estonia 91:27:33
2000-08-26CISM relay Evjemoen M Estonia 1 122:55:472 etapas58:37 (11)   
2000-08-23CISM individual Evjemoen M Estonia   1 diena
2 diena
1:02:00 (23)   
1:33:28 (29)   
2000-07-18World cup, event 8 Heinola H Estonia   1 diena
2 diena
3 diena
35:56 (102) T
55:14 (68) T
dsq   
2000-07-04EOC short Truskavets MB Estonia 1531:46
2000-07-03EOC classic final Truskavets M Estonia  dsq
2000-07-01EOC classic qualification Truskavets M1 Estonia 131:00:21
2000-06-30EOC relay Truskavets M Estonia 102:47:212 etapas1:03:08 (22)   
2000-05-28Baltic championship relay Alūksne M Estonia 2 82:58:252 etapas49:52   
2000-05-27Baltic championship Alūksne M Estonia 91:26:20
1999-08-08WOC relay Loch Vaa & Kinchurdy, Inverness M Estonia 93:42:441 etapas59:34 (11)   
1999-08-07WOC short Dallaschyle Wood, Inverness M Estonia 4131:02
1999-08-06WOC short qual. Inverness, SCO M4 Estonia 1038:08
1999-08-04WOC classic Glen Affric, Inverness, SCO M Estonia 351:55:37
1999-08-02WOC classic qual. Inverness, SCO M2 Estonia 181:12:09
1999-05-30Baltic championship relay Gražutė, Zarasai M Estonia 1 22:33:422 etapas48:44 (  1) T
1999-05-29Baltic championship Gražutė, Zarasai M Estonia 81:28:26T
1998-09-29World cup, event 11 relay Otepaa H Estonia 1  dsq1 etapasdsq   
1998-09-27World cup, event 10, classic final Otepaa HA Estonia 231:18:24
1998-09-26World cup, event 10, classic qual Otepaa H2 Estonia 647:25
1998-09-19World cup, event 9, short qualification Tetranska Lomnice H1 Estonia 2535:09
1998-09-17World cup, event 8, classic Tetranska Lomnice HB Estonia 181:22:11
1998-09-15World cup, event 7, final Krakow HB Estonia 231:20:08
1998-09-14World cup, event 7, qualification Krakow H3 Estonia 2252:51
1998-09-12World cup, event 6 relay Krakow H Estonia 152:55:572 etapas1:01:02 (23)   
1998-07-20World cup, event 5 Gavle H Estonia   1 diena
2 diena
3 diena
4 diena
5 diena
1:12:59 (37)   
1:40:40 (55)   
57:36 (43)   
35:44 (41)   
1:30:29 (51)   
1998-05-31World cup, event 4, short final Lake District HA Estonia 4933:38
1998-05-30World cup, event 4, short qual Lake District H2 Estonia 2030:24
1998-05-28World cup, event 3 classic Lake District HB Estonia 121:45:58
1998-05-25World cup, event 2 relay Killarney H Estonia 171:54:252 etapas40:05 (25)   
1998-05-23World cup, event 1, final Killarney HB Estonia 241:12:53
1998-05-22World cup, event 1, qualification Killarney H3 Estonia 231:00:31
1997-09-14Baltic championship relay Limbaži M Estonia 82:35:422 etapas49:58 (  3)   
1997-09-13Baltic championship Limbaži M Estonia 111:08:57
1997-08-16WOC relay Omholt, Grimstad M Estonia 165:19:363 etapas1:07:08 (11)   
1997-08-14WOC short qualification Grimstad M3 Estonia 427:54
1997-08-14WOC short final Omholt, Grimstad M Estonia 1529:34
1997-08-11WOC classic qualification Grimstad M1 Estonia 391:14:23
1997-07-06Baltic sea games Sapieginė H Estonia 33:55:403 etapas49:46 (  4) T
1997-07-03Baltic sea games classic + short Šilėnai, Papiškės, Vilnius H Estonia   1 diena
2 diena
1:37:53 (23) T
28:25 (  3) T
1996-09-15Baltic championship relay Baltis, Molėtai M Estonia 62:31:312 etapas48:38 (  3)   
1996-09-14Baltic championship Baltis, Molėtai M Estonia 111:39:40
1996-08-24World cup, event 10 classic Villard de Lans HB Estonia 71:42:36
1996-08-21World cup, event 9 classic ms Illgraben, Leuk H Estonia 571:36:21
1996-08-17World cup, event 7 relay Langnau H Estonia 163:17:253 etapas1:12:22 (21)   
1996-08-03World cup, event 5 classic Vestmarka H Estonia 451:45:53
1996-07-30World cup, event 4, qualification Mölndal H3 Estonia 2937:51
1996-07-30World cup, event 4, final short Mölndal HB Estonia 2635:41
1995-05-28Baltic championship relay Haanja M Estonia 3 93:47:332 etapas1:07:27 (10)   
1995-05-27Baltic championship Haanja M Estonia  dsq
1993-10-14WOC relay Rockhouse Mountain M Estonia 174:12:594 etapas1:09:11 (21)   
1993-10-12WOC classic Surebridge Mountain M Estonia 571:53:12
1993-10-10WOC short final Lake Sebago-Pole Brook Mountain M Estonia 2525:42
1993-10-09WOC short qualification Lake Welch M3 Estonia 925:31
1993-09-05Baltic championship relay Ignalina M Estonia 53:55:021 etapas1:01:20 (  9)   
1993-09-04Baltic championship Ignalina M Estonia 141:58:06
1993-06-25Baltic sea games Põlula M Estonia 23:14:271 etapas47:59 (  3)   
1993-06-06NOC relay Sibbo M Estonia 114:10:042 etapas1:03:18 (13)   
1993-06-03NOC Sibbo M Estonia   1 diena
2 diena
1:57:22 (57)   
30:48 (40)   
1992-09-06Baltic championship relay Hiiumaa, Kõpu M Estonia 12:40:001 etapas57:35 (  8)   
1992-09-05Baltic championship Hiiumaa, Kõpu M Estonia 91:15:31
1992-06-07NOC relay Rena M Estonia 83:50:114 etapas1:02:21 (13)   
1992-06-04NOC classic + short Rena M Estonia   1 diena
2 diena
1:50:56 (60)   
25:51 (23)   
1991-09-07Baltic championship Daugavpils M Estonia 71:21:39
1984-07-15Trud junior champioships Daugavpils M17 Kalev Žalgiris 32:23:143 etapas48:27 (  3)   
1984-07-13Trud junior champioships Daugavpils M17 Kalev   1 diena
2 diena
1:12:38 (19)   
1:34:37 (14)   
1984-06-30Daugava - Kalevas - Žalgiris Talsi M17 Kalev 758:21