dbtopas login
Varžybos
               calendar_view_month
Pavyzdys: tak 2000, jwoc drusk, 04-01
Pavadinimas ŠalisVietovėSportasInformacija *Dalyvių skaičius
2024-12-14 SM Gaja sprintų taurė Kaunas LOSF kalendorius  
2024-11-23 SM Gaja sprintų taurė Kaunas LOSF kalendorius  
2024-11-09 Vilnius Rogaining
LTU
LTU
Belmontassport or N 11-06 23:59  
2024-10-26 Šiauliai Rogaining
LTU
LTU
Kurtuvėnaisport or N 07-01 23:59  
2024-10-19 Lietuvos taurė Vilnius LOSF kalendorius  
2024-10-12 Atrask Krekenavą Jonavoje. Rogaining
LTU
LTU
Jonavasport or N 07-01 23:59  
2024-10-12 Rudaminos taurė Gegužinės miškas, Vilniaus raj. LOSF kalendorius  
2024-10-06 MTB Žemaiitijos taurė, Plungės etapas
LTU
LTU
Plungė, Mortos kalnassport dk N 10-01 23:59  
2024-10-05 Klaipėdos OS čempionatas
LTU
LTU
Poilsio parkassport ob N 10-02 23:59  
2024-10-05 Vilniaus taurė
LTU
LTU
Saulėtekis, Vangasport ob N 09-23 23:59  
2024-09-28 J.Vileišio taurė Tytuvėnai LOSF kalendorius  
2024-09-26 Pasaulio OS bėgte taurė Suomija LOSF kalendorius  
2024-09-21 Lietuvos čemp. estafetės ir ilga Alytaus raj. LOSF kalendorius  
2024-09-16 Vertical 700 '24
LTU
LTU
Vilniussport b N 09-29 23:59  
2024-09-15 Rudens estafetės
LTU
LTU
Kulautuvasport ob N 09-03 00:00  
2024-09-14 Alytaus taurė Alytaus r. LOSF kalendorius  
2024-09-09 Pasaulio jaunimo OSKD čempionatas Bulgarija LOSF kalendorius  
2024-09-09 Pasaulio OSKD čempionatas Bulgarija LOSF kalendorius  
2024-09-07 Lietuvos klubų taurė Šiaulių raj. LOSF kalendorius  
2024-08-31 Lietuvos OSKD čemp. sprintas ir estafetės Kaunas LOSF kalendorius  
2024-08-25 Klajūno taurė Molėtų raj. LOSF kalendorius  
2024-08-23 Manvesta Naktinis bėgimas
LTU
LTU
Nemuno salasport b N 06-30 23:59  
2024-08-18 LOSF vasaros stovykla
LTU
LTU
Germanto vilasport ob N 08-12 23:59  
2024-08-16 Europos OS bėgte čempionatas / Pasaulio OS bėgte taurė Venrgija LOSF kalendorius  
2024-08-16 TELŠĒ
LTU
LTU
Telšiaisport ob N 07-15 00:00  
2024-08-04 MTB Žemaitijos taurė, Lapių etapas
LTU
LTU
Lapiaisport dk N 07-30 23:59  
2024-08-03 Pasaulio OS bėgte veteranų čempionatas Suomija LOSF kalendorius  
2024-07-27 Jūros Šventė
LTU
LTU
Klaipėdasport ob od sport ob od N 07-23 23:59  
2024-07-20 66th ARDF Lithuania Open Championships
LTU
LTU
Puvočiaisport ob N 07-15 00:00  
2024-07-12 Pasaulio OS bėgte čempionatas Škotija LOSF kalendorius  
2024-06-30 Pasaulio jaunimo orientavimosi sporto bėgte čempionatas Čekija LOSF kalendorius  
2024-06-30 MTB Žemaitijos Taurė, Šiaulių etapas
LTU
LTU
Šiaulių r., Gėluvos ež. pakrantėsport dk N 06-25 23:59  
2024-06-23 Tako pėsčiųjų žygis
LTU
LTU
Onuškissport ob N 06-17 23:59  
2024-06-22 Takas 2 0 2 4, Lietuvos OSKD čemp. ilga
LTU
LTU
Onuškissport ob od sport ob od N 06-17 23:59  
2024-06-21 Europos jaunių, jaunučių orientavimosi sporto bėgte čempionatas Lenkija LOSF kalendorius  
2024-06-21 Kernavė - Vilnius Trail
LTU
LTU
Vilniussport b N 06-12 23:59  
2024-06-19 Ukmergės fabrikų krosų taurės III etapas
LTU
LTU
Vepriaisport ms N 06-18 10:00  
2024-06-14 Nida 3 days
LTU
LTU
Nida, Pervalkasport ob N  
2024-06-09 Lietuvos OS bėgte čempionatas mišrių sprinto estafečių trasoje
LTU
LTU
Marijampolėsport ob N R T  
2024-06-09 MTB Karma - Bezdonių maratonas
LTU
LTU
Bezdonys, Vilniaus raj.sport dk N R T
2024-06-08 Lietuvos OS bėgte čempionatas eliminavimo sprinto trasoje
LTU
LTU
Marijampolėsport ob N R T  
2024-06-08 Lietuvos čemp. sprintas
LTU
LTU
Marijampolėsport ob N R T 517  
2024-06-05 Biorinos taurė III etapas
LTU
LTU
Rokiškis Motoroki trasasport dk  
2024-06-02 Gargždų miesto plento taurė
LTU
LTU
Gargždaisport dp N  
2024-06-02 Saulės estafetės
LTU
LTU
Mickūnų miškassport ob N R T  
2024-06-01 Dainavos sprintas
LTU
LTU
Alytaus Rotušės aikštėsport ob N R T 139  
2024-06-01 Vilnius Challenge
LTU
LTU
Vilniussport ms N R T  
2024-05-29 Ukmergės fabrikų krosų taurės II etapas rogaining
LTU
LTU
Ukmergėsport or N R T 245  
2024-05-26 MTB Žemaitijos taurė, Akmenės etapas
LTU
LTU
Akmenėsport dk N R T 215  
2024-05-25 Jaunųjų šaulių žaidynės (OS rungtis)
LTU
LTU
Mindūnai, Molėtų r. sav.sport ob R Ž T 54  
2024-05-25 Foreststadiums.lt sprinto taurė, 2 dienos - 3 startai
LTU
LTU
Vingrių žem., Paupys ir Užupissport ob N R T 140  
2024-05-22 Orientavimasis patalpose
LTU
LTU
Profesinio rengimo centrassport ob T 38  
2024-05-19 Baltic championship relay
LTU
LTU
Ignalinasport ob N R T 166  
2024-05-18 Baltic championship
LTU
LTU
Ignalinasport ob N R T 203  
2024-05-18 Baltic masters and open championship
LTU
LTU
Ignalinos r.sport ob N R T 210  
2024-05-17 Sell studentų žaidynės
LTU
LTU
Kaunassport ob N R T 34  
2024-05-16 Selijos taurė Rokiškis
LTU
LTU
Rokiškis Motoroki trasasport dk  
2024-05-16 Lietuvos mokyklų žaidynės
LTU
LTU
Alytussport ob T 133  
2024-05-15 Plungės miesto sporto diena
LTU
LTU
Plungėsport ob R 137  
2024-05-12 Vilnius city race
LTU
LTU
Naujamiestis, Vilniussport ob N R T 184  
2024-05-11 MTB Karma - Tapelių krosas
LTU
LTU
Vilniussport dk N R T 105
2024-05-11 Trailo Kalvė S2E7 Aukštadvaris
LTU
LTU
Aukštadvarissport b N R 123  
2024-05-11 Keliautojų pėsčiomis maratonas (51)
LTU
LTU
Marcinkonyssport ob N R T 414  
2024-05-11 Lietuvos čemp. vidutinė
LTU
LTU
Mikniškėssport ob N R Ž T 543  
2024-05-10 VMU orientavimosi sporto varžybos
LTU
LTU
Giraitiškių poilsiavietėsport ob N R T 179  
2024-05-09 Plungės r. OS moksleivių pirmenybės
LTU
LTU
Žem. Kalvarijasport ob R 42  
2024-05-09 Klaipėdos m. mokinių Mero taurės OS varžybos
LTU
LTU
Klaipėdos miškassport ob T 66  
2024-05-08 Kauno mokyklų žaidynės
LTU
LTU
Panemunėsport ob T 130  
2024-05-04 Lietuvos orientavimosi bėgte super sprinto čempionatas FINALAS
LTU
LTU
Lukiškių aikštėsport ob N R T 42  
2024-05-03 Daugiadienės VILNIUS , LINEŠA taurė
LTU
LTU
Vilniussport ob N R T 570  
2024-05-03 Lietuvos čemp. super sprintas
LTU
LTU
VIlniussport ob N R T 240  
2024-05-01 Miško trasa
LTU
LTU
Ignalinasport b N R 161  
2024-04-28 Kauno Akropolio maratonas
LTU
LTU
Kaunassport b N R  
2024-04-27 Lietuvos OSKD čemp. vidutinė + bendru startu
LTU
LTU
Skersinė, Baniškėssport od N R T 227  
2024-04-24 Ukmergės fabrikų krosų taurės I etapas
LTU
LTU
Šilo pagrindinė mokyklasport b dk sport b dk N R T 174  
2024-04-24 LOSF krosas
LTU
LTU
Kleboniškissport ob N R T 108  
2024-04-22 MTBO training camp
LTU
LTU
Vilniussport od N S R T 93  
2024-04-21 MTB Žemaitijos taurė, Telšių etapas
LTU
LTU
Telšiaisport dk N R T 206  
2024-04-20 Pavasario taurė Spring cup WRE
LTU
LTU
Aukštadvaris, Rangavasport ob R Ž T 498  
2024-04-18 Aeronautikos penkiakovė
LTU
LTU
Kleboniškissport ob T 9  
2024-04-14 Trailo Kalvė S2E6 Alytus
LTU
LTU
Alytussport b N R 122  
2024-04-13 Prienų Šilo taurė
LTU
LTU
Paduoblio miškas, Prienų r.sport ob od sport ob od N R T 417  
2024-04-07 Xtrasa
LTU
LTU
Mickūnaisport b N R T 136  
2024-03-30 Kauno estafetė
LTU
LTU
Kriaučiškės, Kaišiadorių r.sport ob N R T 264  
2024-03-24 Sostinės sporto centro taurė
LTU
LTU
Pilaitė, Vilniussport ob N R T 209  
2024-03-23 Lietuvos čemp. naktinis
LTU
LTU
Dūkštų miškassport ob T 187  
2024-03-23 MTB Karma - Gudelių krosas
LTU
LTU
Vilniussport dk N R T 127
2024-03-16 Sezono atidarymo taurė
LTU
LTU
Olando kepurė, Giruliaisport ob R T 224  
2024-03-10 Trailo Kalvė S2E5 Šiauliai
LTU
LTU
Kurtuvėnų regioninis parkassport b N R 173  
2024-03-09 MTB Karma - Pilaitės krosas
LTU
LTU
Vilniussport dk N R T 121
2024-03-09 Gajos žiemos sprintų taurės 5 etapas
LTU
LTU
Petrašiūnaisport ob N R T 250  
2024-03-07 Klaipėdos OS patalpose taurė
LTU
LTU
Klaipėdasport ob R T 241  
2024-03-03 Xtrasa
LTU
LTU
Paneriaisport b N R T 138  
2024-02-24 Gajos žiemos sprintų taurės 4 etapas
LTU
LTU
Palemonassport ob N R T 241  
2024-02-18 Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. estafetė
LAT
LAT
Madonasport os R 256  
2024-02-18 Trailo Kalvė S2E4 Londonas
LTU
LTU
Pašiliai, Jonavos r.sport b N R 169  
2024-02-17 Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. vidutinė
LAT
LAT
Madonasport os T 290  
2024-02-10 Žiemos OS taurė markiruotoje trasoje bėgte 5 etapas
LTU
LTU
Vilnius, Aukštoji Veržuvasport ob N R 42  
2024-02-03 Lietuvos OSS čemp. sprintas + bendras startas
LTU
LTU
Ignalinasport os N R T 215  
2024-01-27 WOC sprint relay, JWOC EYOC relay
AUT
AUT
Ramsau am Dachsteinsport os R 250  
2024-01-27 Žiemos OS taurė markiruotoje trasoje bėgte 4 etapas
LTU
LTU
Vilnius, Šilėnai, Mikališkėssport ob N R 40  
2024-01-26 WOC JWOC EYOC middle
AUT
AUT
Ramsau am Dachsteinsport os T 248  
2024-01-24 WOC pursuit, JWOC EYOC long
AUT
AUT
Ramsau am Dachsteinsport os R 240  
2024-01-23 WOC JWOC EYOC sprint
AUT
AUT
Ramsau am Dachsteinsport os T 248  
2024-01-21 Trailo Kalvė S2E3 Kulautuva
LTU
LTU
Kulautuvasport b N R 189  
2024-01-14 SRP varžybos, skirtos Laisvės gynėjų dienai paminėti
LTU
LTU
Vilniaus m. sav., Aukštagirissport ob T 9  
2024-01-13 Aplink Želvos ežerą (34)
LTU
LTU
Suginčiai, Molėtų r.sport b R 157  
2024-01-13 Gajos žiemos sprintų taurės 3 etapas
LTU
LTU
Kaunas, Kalniečiaisport ob T 241  
2024-01-07 Xtrasa
LTU
LTU
Sapieginėsport b N R T 157  
2024-01-07 Žiemos OS taurė markiruotoje trasoje bėgte 3 etapas
LTU
LTU
Vilnius, Gulbinaisport ob N R 51  

* Informacija: Nuostatai, Starto protokolai, Rezultatai, Žemėlapiai, Tarpiniai laikai