Dalyvių paieška


Pavyzdys: mulle t

Wallner Jozef

Sportas: Orientavimasis bėgte

Varžybų skaičius: 48

DataVaržybosVietovėSportasGrupėKlubas, Miestas VietaRezultatasDiena
Etapas
2003-08-08WOC middle qualification Trin, Rapperswil/Jona M3 Slovakia 1126:21
2003-08-08WOC middle final Bot, Fiena Trin M Slovakia 3438:05
2003-08-06WOC long final Eschenberg - Rossberg M Slovakia 342:07:44
2003-08-04WOC long qualification Zugerberg, Rapperswil/Jona M3 Slovakia 111:19:06
2002-09-29EOC long qualification Sümeg M2 Slovakia 421:10:33
2002-09-28EOC sprint qualification Sümeg M2 Slovakia 911:52
2002-09-28EOC sprint final Sümeg M Slovakia 4315:32
2002-09-27EOC relay Sümeg M Slovakia 72:19:481 etapas47:22 (16)   
2002-09-25EOC middle qualification Sümeg M2 Slovakia 3220:47
2002-09-25EOC middle final Sümeg MB Slovakia 625:04
2002-06-09World cup, event 5 long Fribourg H Slovakia 991:45:05
2002-06-08World cup, event 4 relay Fribourg H Slovakia 92:17:272 etapas52:35 (12)   
2002-06-03World cup, event 2 long Chiny HB Slovakia 321:11:04
2002-06-02World cup, event 1 middle Arlon H Slovakia 5139:00
2002-06-01World cup, event 1 middle qual. Arlon H2 Slovakia 1223:05
2001-08-04WOC short final Vattula, Tampere M Slovakia 5032:25
2001-08-03WOC short qual Tampere M1 Slovakia 1226:34
2001-08-02WOC relay Pulesjärvi, Tampere M Slovakia 133:14:434 etapas41:06 (16)   
2001-07-31WOC classic final Teisko, Tampere M Slovakia 381:48:19
2001-07-30WOC classic qual Tampere M2 Slovakia 1959:13
2000-07-18World cup, event 8 Heinola H Slovakia   1 diena
2 diena
3 diena
30:45 (62) T
56:51 (80) T
1:25:34 (42)   
2000-07-04EOC short Truskavets MB Slovakia 1331:42
2000-07-03EOC classic final Truskavets MB Slovakia 131:21:38
2000-07-01EOC classic qualification Truskavets M1 Slovakia 251:04:48
2000-06-30EOC relay Truskavets M Slovakia 163:02:471 etapas1:03:51 (24)   
1999-08-08WOC relay Loch Vaa & Kinchurdy, Inverness M Slovakia 143:51:143 etapas54:17 (19)   
1999-08-07WOC short Dallaschyle Wood, Inverness M Slovakia 5433:55
1999-08-06WOC short qual. Inverness, SCO M2 Slovakia 1036:52
1999-08-02WOC classic qual. Inverness, SCO M1 Slovakia 421:25:53
1998-09-20World cup, event 9, short final Tetranska Lomnice HB Slovakia 2734:22
1998-09-19World cup, event 9, short qualification Tetranska Lomnice H1 Slovakia 2435:08
1998-07-20World cup, event 5 Gavle H Slovakia   1 diena
2 diena
3 diena
4 diena
5 diena
1:14:03 (41)   
1:49:46 (61)   
1:04:11 (57)   
45:55 (70)   
1:57:39 (83)   
1997-08-16WOC relay Omholt, Grimstad M Slovakia 145:16:052 etapas1:23:45 (  9)   
1997-08-14WOC short qualification Grimstad M1 Slovakia 2233:05
1997-08-12WOC classic final Fjære, Grimstad M Slovakia 552:16:26
1997-08-11WOC classic qualification Grimstad M1 Slovakia 191:05:06
1996-05-12World cup, event 3 relay Cesis H Slovakia 203:03:201 etapas57:50 (15)   
1996-05-11World cup, event 2 classic Cesis HB Slovakia 71:20:39
1996-05-08World cup, event 1, final classic Juodkrantė, Neringa HB Slovakia 201:14:40T
1996-05-07World cup, event 1, qualification Smiltynė, Neringa H2 Slovakia 2347:24T
1995-08-20WOC relay Köterberg, Detmold M Slovakia 214:12:474 etapas1:10:22 (21)   
1995-08-18WOC short qualification Detmold M2 Slovakia 2137:13
1995-08-15WOC classic qualification Detmold M1 Slovakia 401:13:01
1994-09-25World cup, event 7, classic Quedlinburg MB Slovakia 471:36:59
1994-08-13World cup, event 5, mass start Farun MB Slovakia 131:36:05
1993-10-14WOC relay Rockhouse Mountain M Slovakia 224:23:043 etapas1:14:50 (27)   
1993-10-10WOC short final Lake Sebago-Pole Brook Mountain MB Slovakia 1625:51
1993-10-09WOC short qualification Lake Welch M1 Slovakia 1729:36