Dalyvių paieška


Pavyzdys: mulle t

Christensen Christian

Sportas: Orientavimasis bėgte

Varžybų skaičius: 64

DataVaržybosVietovėSportasGrupėKlubas, Miestas VietaRezultatasDiena
Etapas
2012-05-20EOC relay Falun M Denmark 132:02:201 etapas39:21 (17)   
2012-05-19EOC sprint final Falun M Denmark 2716:33
2012-05-17EOC middle final Skattungbyn M Denmark  dsq
2012-05-16EOC sprint qualification Falun M2 Denmark 914:29
2012-05-14EOC middle qualification Hökberg M1 Denmark 927:07
2011-08-20WOC relay La Féclaz M Denmark 132:13:063 etapas49:20 (14)   
2011-08-17WOC long final La Féclaz M Denmark 302:19:37
2011-08-16WOC sprint qualification Aix-les-Bains M2 Denmark  dsq
2011-08-13WOC long qualification Saint Francois de Sales M1 Denmark 111:20:25
2010-06-05EOC long final Pismenovo MB Denmark 231:59:28
2010-06-04EOC middle final Pismenovo M Denmark 3940:10
2010-06-02EOC relay Yasna polyana M Denmark 102:02:303 etapas46:35 (21)   
2010-06-01EOC middle qualification Yasna polyana M3 Denmark 1629:09
2010-05-31EOC long qualification Yasna polyana M2 Denmark  dsq
2010-05-30EOC sprint qualification Primorsko M3 Denmark 814:18
2010-05-30EOC sprint final Primorsko M Denmark 2816:29
2009-08-23WOC long final Szögliget - Derenk, Miskolc M Denmark 281:48:40
2009-08-21WOC relay Bankut, Miskolc M Denmark 122:41:053 etapas1:02:02 (15)   
2009-08-17WOC long qualification Bükkszentkereszt, Miskolc M1 Denmark 131:03:08
2009-08-16WOC middle qualification Bükkszentkereszt, Miskolc M2 Denmark  dsq
2008-07-20WOC relay Skripov, Olomouc M Denmark  dsq2 etapas48:33 (18)   
2008-07-15WOC long qualification Dalov, Olomouc M3 Denmark 171:10:20
2008-06-01EOC relay Piejūras camping, Ventspils M Denmark 2  2:19:541 etapas42:00 (  6)   
2008-05-31EOC middle final Ventspils M Denmark 4045:21
2008-05-30EOC middle qualification Ventspils M3 Denmark 1730:48
2008-05-28EOC long final Ventspils MB Denmark 61:30:59
2008-05-27EOC long qualification Ventspils M3 Denmark 211:01:21
2006-05-12EOC long final Otepää MB Denmark 21:25:42
2006-05-11EOC long qualification Kääriku M2 Denmark 281:17:27
2006-05-09EOC middle final Haanja MB Denmark 1336:34
2006-05-08EOC middle qualification Haanja M3 Denmark 3535:56
2006-05-07EOC sprint qualification Otepää M2 Denmark 3517:14
2006-05-07EOC sprint final Tartu MB Denmark 113:14
2004-07-10JWOC relay Gdansk M Denmark 122:20:103 etapas45:11 (11) T
2004-07-08JWOC long Gdansk M Denmark 171:17:53T
2004-07-07JWOC middle final Gdansk M Denmark 3831:40T
2004-07-06JWOC middle qual. Gdansk M1 Denmark 828:08T
2003-10-05Baltic junior cup Elsinore M20 Denmark 81:04:21
2003-10-04Baltic junior cup relay Elsinore X Denmark 2 A 32:39:464 etapas43:50 (  2)   
2003-07-12JWOC relay Rosma M Denmark 142:07:131 etapas44:55 (10)   
2003-07-10JWOC classic Uniküla M Denmark 131:11:05
2003-07-09JWOC short final Küka M Denmark 1426:52
2003-07-08JWOC short qualification Küka M2 Denmark 621:58
2003-05-04NOC relay Flen M20 Denmark 102:32:171 etapas46:19 (  9)   
2003-05-01NOC sprint + classic + short Hosjöbadet, Harpsund, Dunker M20 Denmark   1 diena
2 diena
3 diena
13:17 (15)   
1:10:56 (11)   
33:17 (35)   
2002-10-13Baltic junior cup relay Ventspils X Denmark 1 42:53:561 etapas38:39 (  9)   
2002-10-12Baltic junior cup Ventspils H18 Denmark 450:44
2002-07-13JWOC relay Tibi, Alicante M Denmark  2:14:013 etapas43:51 (22)   
2002-07-11JWOC classic Biar - Cova Negra, Alicante M Denmark 431:07:53
2002-07-10JWOC short final Guardamar Sur, Alicante M Denmark 3226:56
2002-07-09JWOC short qualification Alicante M3 Denmark 1027:19
2001-10-07Baltic junior cup relay Långasjönäs, Asarum, Karlshamn X Denmark 1 32:58:481 etapas42:20 (  7)   
2001-10-06Baltic junior cup Långasjönäs, Asarum, Karlshamn H18 Denmark 846:22
2001-07-14JWOC relay Miskolc M Denmark 142:32:322 etapas51:22 (24)   
2001-07-13JWOC classic Miskols M Denmark 511:17:29
2001-07-12JWOC short final Miskolc MB Denmark 3529:57
2001-07-11JWOC short qualification Miskolc M3 Denmark 2930:50
2001-06-10NOC relay Mikkeli, FIN H20 Denmark 113:00:172 etapas49:18 (  9)   
2001-06-08NOC long and short Mikkeli H20 Denmark   1 diena
2 diena
1:34:15 (30)   
26:12 (15)   
2000-10-12Baltic junior cup Gdynia H16 Denmark 745:30
2000-07-14JWOC relay Nove Mesto na Morave M Denmark 2  2:08:481 etapas40:18 (30)   
2000-07-13JWOC short final Nove Mesto na Morave MB Denmark 627:44
2000-07-12JWOC short qualification Nove Mesto na Morave M3 Denmark 2230:41
2000-07-11JWOC classic Nove Mesto na Morave M Denmark 641:23:09