Dalyvių paieška


Pavyzdys: mulle t

Davidovich Dzmitry

Sportas: Orientavimasis bėgte

Varžybų skaičius: 70

DataVaržybosVietovėSportasGrupėKlubas, Miestas VietaRezultatasDiena
Etapas
2019-08-15Daugiadienės Telšē Telšiai H35 BSU, Minsk   1 diena
2 diena
3 diena
4 diena
1:02:45 (  7) T
1:15:04 (  8) T
1:33:51 (  8) T
1:07:37 (  8) T
2019-06-21Daugiadienės TAKAS Vištytis H35 BSU, Minsk   1 diena
2 diena
3 diena
4 diena
28:37 (28) T
1:10:56 (24) T
1:35:26 (28) T
1:02:05 (28) T
2019-05-10Daugiadienės VILNIUS Vilnius M35 BSU, Minsk   2 diena
3 diena
2:13:03 (16) T
1:14:30 (15) T
2019-04-13Pavasario taurė Spring cup WRE Vilūniškės, Vievio sen. M35 BSU, Minsk   1 diena
2 diena
51:11 (26) T
1:55:57 (20) T
2018-11-11SM Gaja sprinto taurė Kaunas V35 BSU OC   1 diena1:15:05 (22) T
2018-10-13Lietuvos taurė, Lithuanian cup Druskininkai M35 BSU, Minsk   1 diena
2 diena
1:30:43 (18) T
1:00:10 (17) T
2018-08-12Daugiadienės Dzūkija Druskininkai M35 BSU, Minsk   1 diena
2 diena
3 diena
4 diena
56:42 (  8) T
2:26:09 (  8) T
1:29:48 (  9) T
1:06:33 (  8) T
2018-06-21Daugiadienės TAKAS Ignalina H35 BSU, Minsk   1 diena
2 diena
3 diena
4 diena
32:50 (13) T
1:14:26 (19) T
1:30:45 (14) T
1:11:02 (11) T
2018-05-26Baltic masters and open championship Tartaks M35 BSU   1 diena
2 diena
2:35:57 (13)   
1:16:37 (13)   
2018-05-11Daugiadienės VILNIUS Vilnius M35 BSU, Minsk   1 diena
2 diena
3 diena
25:55 (20) T
1:36:31 (20) T
1:51:07 (19) T
2018-04-21Pavasario taurė Spring cup WRE Bona Natura, Trakų r. M35 BSU, Minsk   1 diena
2 diena
55:11 (13) T
2:02:37 (20) T
2017-10-14Lietuvos taurė Vidzgiris, Radžiūnai. Alytus M35 BSU, Minsk   1 diena
2 diena
1:26:55 (16) T
56:01 (17) T
2017-06-22Daugiadienės TAKAS Šaukėnai H35 BSU, Minsk   1 diena
2 diena
3 diena
4 diena
45:29 (  6) T
17:23 (13) T
1:07:07 (  9) T
48:57 (13) T
2017-05-20Baltic masters and open championship Stripeikiai, Ignalinos r. M35 BSU, Minsk   1 diena
2 diena
1:49:53 (  9) T
1:05:31 (13) T
2017-04-29Pavasario taurė Spring cup WRE Žaizdriai, Jovariškės, Trakų r. M35 BSU, Minsk   1 diena
2 diena
47:07 (16) T
dsq T
2016-10-15Lietuvos taurė Prienai M35 BSU, Minsk   1 diena
2 diena
1:01:39 (16) T
49:11 (15) T
2016-08-12Daugiadienės Dzūkija Druskininkai M35 BSU, Minsk   1 diena
2 diena
3 diena
4 diena
37:58 (12) T
2:05:44 (21) T
38:55 (15) T
46:54 (15) T
2016-07-30Jūros šventė Klaipėda M35 BSU, Minsk   1 diena
2 diena
42:03 (11) T
53:52 (  6) T
2016-06-23Daugiadienės TAKAS Anykščiai HS BSU, Minsk   1 diena
2 diena
3 diena
4 diena
55:26 (11) T
1:03:40 (  7) T
18:35 (19) T
dsq T
2016-06-11 Baltic masters and open championship Veskimõisa, Põlvamaa M35 BSU   1 diena
2 diena
1:31:03 (  9)   
54:12 (  7)   
2016-05-13Daugiadienės VILNIUS Vilnius ir jo apylinkės M35 BSU OK   1 diena
2 diena
3 diena
38:07 (12) T
2:12:39 (22) T
1:07:57 (  9) T
2016-04-16Pavasario taurė Spring cup WRE Kudrionių poilsio kompleksas M BSU, Minsk   1 diena
2 diena
1:05:03 (40) T
3:16:31 (39) T
2015-10-17Lietuvos taurė Neringa M BSU, Minsk   1 diena
2 diena
1:07:36 (43) T
1:07:14 (43) T
2015-08-29Vilniaus taurė Pikeliškės, Vilniaus r. MA BSU, Minsk   1 diena
2 diena
42:41 (  9) T
56:51 (10) T
2015-06-18Daugiadienės TAKAS Varėna H21S BSU, Minsk   1 diena
2 diena
3 diena
4 diena
1:10:19 (49) T
59:27 (43) T
1:17:52 (54) T
54:27 (52) T
2015-05-08Daugiadienės VILNIUS Vilnius ir jo apylinkės MS BSU OK, Minsk   1 diena
2 diena
3 diena
27:49 (38) T
1:32:18 (25) T
1:17:10 (39) T
2014-10-18Lietuvos taurė Druskininkai MS BSU, Minsk   1 diena
2 diena
1:01:59 T
35:29 (28) T
2014-08-15Daugiadienės Telšē Telšiai HA BSU, Minsk   1 diena
2 diena
55:00 (10) T
59:08 (  7) T
2014-06-21Daugiadienės TAKAS Ignalina H21S BSU, Minsk   1 diena
2 diena
3 diena
4 diena
45:32 (30) T
1:02:39 (32) T
29:21 (13) T
46:54 (31) T
2014-05-31Baltic masters and open championship Gražutė, Salakas M BSU, Minsk   1 diena
2 diena
1:28:23 (11) T
54:15 (12) T
2014-05-25Lietuvos čemp. estafetė Pikeliškių miškas, Vilniaus r. V Belarus, Minsk  2:41:133 etapas1:06:52 (20) T
2014-05-24Lietuvos čemp. vidutinė Pikeliškių miškas, Vilniaus r. V Belaya Rus, Minsk  1:08:43T
2014-05-17Pavasario taurė Spring cup WRE Daniliškės, Aukštadvario HE MA BSU, Minsk   1 diena
2 diena
49:02 (  6) T
1:33:14 (  8) T
2014-05-09Daugiadienės VILNIUS Vilnius ir jo apylinkės MS BSU, Minsk   1 diena
2 diena
3 diena
25:12 (32) T
1:18:39 (17) T
55:17 (20) T
2013-09-08Lietuvos čemp. ilga Trako miškas VA BSU, Minsk  1:21:15T
2013-09-07Lietuvos čemp. sprintas Marijampolė VA BSU, Minsk  18:10T
2013-09-07Lietuvos čemp. sprintas kval. Marijampolė V2 BSU, Minsk  16:59T
2013-06-20Daugiadienės TAKAS Druskininkai HS BSU, Minsk   1 diena
2 diena
3 diena
4 diena
43:47 (  8) T
1:02:46 (22) T
18:28 (32) T
47:58 (10) T
2013-04-20Jono Vileišio taurė Varnikai, Anupriškės, Trakų r. V BSU, Minsk   1 diena
2 diena
1:01:57 (43) T
2:04:20 (32) T
2012-10-20Lietuvos taurė Antaveršis + Anupriškės V BSU, Minsk   1 diena
2 diena
1:59:29 (34) T
52:18 (28) T
2012-10-061976 Lietuvos maratono taurė Labanoro giria V BSU, Minsk 93:14:46T
2012-08-02Daugiadienės Dzūkija Druskininkai M BSU OC   1 diena
2 diena
3 diena
4 diena
44:22 (  8) T
1:50:36 (12) T
1:16:50 (20) T
1:28:12 (22) T
2012-06-21Daugiadienės TAKAS Zarasai H21S BSU   1 diena
2 diena
3 diena
4 diena
49:17 (16) T
38:46 (13) T
54:32 (  8) T
41:22 (  9) T
2012-05-27Baltic championship relay Ratnieki, Sigulda M Belarus 3 122:38:472 etapas48:58 (10)   
2012-05-26Baltic championship Ratnieki, Sigulda M Belarus 291:52:24
2012-05-05European rogaining championships Molėtai M BSU 2123:33:14T
2011-10-15Lietuvos taurė Lavoriškės, Senasalis MA BSU   1 diena
2 diena
1:03:54 (19) T
43:40 (  6) T
2011-09-10Lietuvos čemp. labai ilga Aukštieji Paneriai, Vilnius V BSU  3:39:46T
2011-08-28Lietuvos čemp. ilga Punios šilas, Alytaus raj. V BSU  1:54:31T
2011-08-27Lietuvos čemp. sprintas Alytus V BSU  18:41T
2011-06-23Daugiadienės TAKAS Palanga HS BSU   1 diena
2 diena
3 diena
4 diena
1:00:27 (18) T
19:13 (15) T
52:29 (50) T
47:23 (28) T
2011-06-12Lietuvos čemp. estafetė Varnabūdė V BSU  dsq2 etapas53:04 (22) T
2011-06-11Lietuvos čemp. vidutinė Varnabūdė V BSU  40:02T
2011-05-22Baltic championship relay Nida M Belarus 132:00:133 etapas41:01 (13) T
2011-05-21Baltic championship Juodkrantė M Belarus 501:59:56T
2010-09-12Klaipėdos čempionatas Melnragė V BSU 638:18T
2010-09-11Lietuvos čemp. labai ilga Kairiai V BSU  2:26:08T
2010-06-24Daugiadienės TAKAS Molėtai HS BSU   1 diena
2 diena
3 diena
4 diena
15:58 (  5) T
40:13 (  5) T
57:07 (11) T
52:32 (13) T
2010-06-13Lietuvos čemp. estafetė Murmuliškės, Zarasai V BSU  2:39:512 etapas58:41 (10) T
2010-06-12Lietuvos čemp. vidutinė Liminiškės, Zarasai V BSU  52:00T
2010-05-23Baltic championship relay Selgise M Belarus 3  dsq1 etapas54:01 (14)   
2010-05-22Baltic championship Selgise M Belarus 331:54:29
2010-05-07Daugiadienės Vilnius Vilnius, Elektrėnų sav. H BSU   1 diena
2 diena
3 diena
25:50 (21) T
1:28:54 (34) T
1:08:29 (20) T
2009-06-19Daugiadienės TAKAS Nida HS BSU   1 diena
2 diena
3 diena
4 diena
36:58 (30) T
54:38 (19) T
16:54 (15) T
43:54 (15) T
2009-05-31Baltic championship relay Kuldīga M Belarus 5  dsq2 etapas1:09:44 (17)   
2009-05-30Baltic championship Kuldīga M Belarus  dsq
2007-07-03Daugiadienės TAKAS Elektrėnai H BSU   1 diena
2 diena
3 diena
4 diena
5 diena
1:03:44 (22) T
55:09 (18) T
25:26 (17) T
1:54:20 (21) T
dsq T
2006-07-04Daugiadienės TAKAS Druskininkai H BSU   1 diena
2 diena
3 diena
4 diena
5 diena
1:10:03 (40) T
1:49:53 (35) T
52:39 (29) T
1:27:44 (39) T
1:12:57 (32) T
2005-10-15Lietuvos taurė Druskininkai H BSU   1 diena
2 diena
2:07:57 (33) T
46:33 (31) T
2005-07-06Daugiadienės TAKAS Klaipėda H BSU   1 diena
2 diena
3 diena
4 diena
5 diena
1:15:05 (49) T
49:22 (34) T
22:09 (51) T
1:05:06 (44) T
1:10:54 (43) T