Kortelės paieška


Rasta startų: 86

DataVaržybosGrupėPavardė, VardasKlubas, Miestas
2019-07-27Jūros šventėM50Urbanas SauliusPerkūnas OK, Vilnius
2018-08-25Žvalumo dienaV40Urbanas SauliusPerkūnas OK
2007-03-31Pavasaris pietų LietuvojeM14Morkūnaitė MartaVilniaus r. SM, Vilnius
2007-03-12OK Devyni sezono atidarymasV5Šniras AndriusDainava OK, Alytus
2007-02-18Lietuvos čemp. estafetėVBikulč ArtūrasZarasų SM, Zarasai
2007-02-17Lietuvos čemp. ilgaVBikulč ArtūrasZarasų SM, Zarasai
2007-02-03Lietuvos čemp. slidėmis sprintas ir vidutinėVValantinas GiedriusPanevėžio r. UVS, Krekenava
2006-12-26OK Versmė Kalėdinės varžybosM14Migilaitė GaivilėVersmė OK, Plungė
2006-11-26Vilniaus čemp. markiruotėV16Jarusevičius MantasSM Gaja, Kaunas
2006-10-22Vilniaus SKS "Žalgiris" čemp.V50Oškinis Vytautas
2006-10-14Lietuvos taurėH45Rozhkov VladimirKaliningrad
2006-09-09Purvynų dienos ir naktysV50Dūda KostasLabirintas OK, Vilnius
2006-08-13Visaginas 3x4OPEN2Marozienė BirutėLabirintas OK, Vilnius
2006-07-04Daugiadienės TAKASH10Valentinavičius ErikasArboro OK, Krekenava
2006-06-26Tengrio taurėD14Zviagina OlgaUkraina
2006-06-24Lietuvos čemp. ilgaV12Vidugiris ModestasOriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys
2006-06-17Olimpinė dienaM14Puzyno IndrėŠvyturys OK, Vilnius
2006-06-11Lietuvos čemp. estafetėM18Miknytė BirutėPlungės SM, Plungė
2006-06-10Lietuvos čemp. vidutinėV14Žemaitis MindaugasSM Gaja, Kaunas
2006-05-13KASK taurėM12Černiauskaitė LigitaPanevėžio r. UVS, Krekenava
2006-04-30Vilniaus čemp. vidutinė, Studentų pirmenybėsV14Šereiva PauliusSietyno SM, Vilnius
2006-04-23Jono Vileišio taurėH16Norkus SimonasŠiaulių JTC, Šiauliai
2006-04-15Pavasario žibuoklėsV20Revinskas DeividasPrienų KKSC, Prienai
2006-04-09Klaipėdos taurėV16Rybakovas RomanasNeringos SM, Neringa
2006-04-08Lietuvos čemp. labai ilga, Neringos pavasarisVCVaitonis JustasNeringos SM, Neringa
2006-02-25Žiema PurvynuoseDH-MEJanuškevičius RegimantasFortūna OK, Vilnius
2006-02-18Lietuvos čemp. ilgaM14Ambrazaitė VestaSakas OK, Šiaulių JTC, Šiauliai
2006-02-17Lietuvos čemp. estafetėM14Ambrazaitė VestaŠaulių JTC, Šiauliai
2006-02-11Lietuvos čemp. slidėmis sprintas ir vidutinėV16Jasiulionis MariusViesulo SC, Klaipėda
2006-01-14Aplink Želvos ežerą (16)V50Rimša VitalijusKauno BMK, Kaunas
2005-10-15Lietuvos taurėD35Morkūnienė DaivaPerkūnas, Vilnius
2005-10-08Alytaus taurėV16Stančikas RaimondasLJTC, Vilnius
2005-10-01Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių komandinis čempionatasM14Elzbutaitė JovitaSietyno SM, Vilnius
2005-09-18Kauno taurėV45Mačionis JonasJonava
2005-09-10Javonio taurėVBMartinkus MantasJavonis OK, Marijampolės MKC, Marijampolė
2005-08-24Moksleivių čemp. vidutinė + ilgaM16Laurinavičiūtė RobertaŠiauliai
2005-08-06Druskininkų taurėH14Cikanavičius MariusDevyni OK, Vilnius
2005-06-19ROMUALDUI ŠILEIKAI atmintiM35Butkienė JūratėJaunystė OK, Klaipėda
2005-06-11Moksleivių finalai estafetėV14Rupšys RaimondasŠiaulių JTC, Šiauliai
2005-06-10Moksleivių finalaiV14Rupšys RaimondasŠiaulių JTC, Šiauliai
2005-05-21Baltic masters and open championshipHUrbonas VytautasSakas OK, Šiauliai
2005-05-13Daugiadienės VILNIUSHPreibys AndriusVersmė OK, Plungės SM, Plungė
2005-05-07Marijampolės pirmenybėsV14Rimkus GedasVersmė OK, Plungės SM, Plungė
2005-04-30Studentų pirmenybėsVLaukaitis AndriusVDU, Kaunas
2005-04-24Vilniaus estafetėMLukošiūtė IevaKaršuva OK, Jurbarkas
2005-04-16Kauno čemp. ilgaV16Jonušas JustinasViesulo SC, Klaipėda
2005-04-10Tverai - senovės žemaičių sostinėM12Lengvinaitė MonikaNeringos SM, Neringa
2005-04-09Kauno estafetėVLiubartas ArtūrasPerkūnas OK 2, Vilnius
2004-10-16Lietuvos taurėH14Rumiancevas ValentinasViesulo SC, Klaipėda
2004-10-09OK Karšuvos taurėVŽukauskas DonatasLKKA, Kaunas
2004-10-03Javonio taurėV16Danilevičius DeivydasJavonis OK, Mariampolė
2004-08-29Lietuvos čemp. ilgaV16AMockūnas LeonasPlungės SM, Plungė
2004-08-28Moksleivių čemp. sprintasV16AMockūnas LeonasPlungės SM, Plungė
2004-08-20Jaunių žaidynės estafetėMPetraitytė LauraPanevėžys
2004-08-18Jaunių žaidynės vidutinė ir ilgaM18Petraitytė LauraPanevėžio KKSC 2, Panevėžys
2004-06-30Daugiadienės TAKASD18Heinrihsone MartaRSP
2004-06-05Jaunių, jaunučių, vaikų čemp. ilgaM16Galdikaitė MildaViesulo SC, Klaipėda
2004-05-30Sportas visiemsH18Šimkūnas KarolisŠvyturys OK, Sietyno SM, Vilnius
2004-05-29KASK taurėV16Petravičius MantasŠiaulių JTC, Šiauliai
2004-05-22OK Lėvens taurėV35Petukas ArimantasSakas OK, Šiauliai
2004-05-14Daugiadienės VILNIUSH18Michailovas AndriusZarasų SM, Zarasai
2004-05-08Kauno čemp. vidutinėM12Šileikaitė KarolinaOlimpo SM, Panevėžys
2004-04-25Studentų pirmenybėsVStankevič RobertasSietyno SM, Vilnius
2004-04-24Studentų pirmenybėsV40Navickas EgidijusSakas OK, Šiauliai
2004-04-17Kauno čemp. ilgaVBGargasas VytautasKTU-O, Kaunas
2004-04-04Alytaus čemp. ilgaV18Songinas VytautasGestas KSK, LJTC, Vilnius
2004-04-03Kauno estafetėV14Vidzikauskas TadasSM Gaja, Kaunas
2004-03-28Pavasario žibuoklėsV12Bessarabas TomasJurbarko KKSC, Jurbarkas
2004-03-27Marijampolės pirmenybėsMBankauskaitė AgnėDevyni OK, Vilnius
2004-02-22Lietuvos čemp. estafetėV16Ladyga AivarasOlimpo SM, Panevėžys
2004-02-21Lietuvos čemp. slidėmis ilgaV16Ladyga AivarasLėvuo OK, Olimpo SM, Panevėžys
2004-01-24Lietuvos čemp. slidėmis sprintas + vidutinėVMikalauskas RobertasLėvuo OK, Panevėžys
2003-11-09Krintantis lapasV16Gvildys Jonas VytautasMedeina OK, Kaunas
2003-10-18Lietuvos taurėH35Jaugėla SigitasTakas OK, Kaunas
2003-10-11Kauno čemp. vidutinėV14Jakštys VytautasLJTC, Vilnius
2003-08-24Vilniaus čemp. ilgaV14Talandis JonasSaulė OK, Vilnius
2003-08-18Moksleivių finalaiM16Norkutė AkvilėViesulo SC, Klaipėda
2003-07-02Daugiadienės TAKASMTBOZnotinas ArūnasTelšiai OK, Telšiai
2003-05-09Daugiadienės VILNIUSKDAdamonis Giedrius
2003-04-12Kauno čemp. ilgaDBMačionytė UgnėŠaltinėlis OK, Jonava
2002-09-01Kauno čemp. ilgaDBŠeškevičiūtė GiedrėSM Gaja, Kaunas
2002-07-03Daugiadienės TAKASD18Plitnikaitė ViktorijaĄžuolas OK, Vilnius
2002-06-24EFOL sprint + middleD20Prekopova MartaFRI Zvolen
2002-05-25KASK TaurėV16Kulabinas AnatolijusSM Gaja, Kaunas
2002-05-18Baltic championshipWCirule MaraLatvia
2002-05-10Daugiadienės VILNIUSH18Poberžinas RokasĄžuolas OK, Vilnius