dbtopas login
Kortelės

 Rasta startų: 156

DataVaržybosGrupėKlubas, Miestas
Pavardė, Vardas Petraitienė Birutė
2023-07-22Jūros šventė, Baltic MTBO championshipsW60Jaunystė OK, Klaipėdos r.
2023-06-16Nida - 3 daysW60Jaunystė OK, Klaipėdos r.
2023-06-10Lietuvos čemp. sprintasM60Jaunystė OK, Klaipėdos r.
2023-03-18Sezono atidarymo taurėM60Jaunystė OK, Klaipėdos r.
2022-10-22Lietuvos taurėM60Jaunystė OK, Klaipėdos r.
2022-07-30Jūros šventėW60Jaunystė OK, Klaipėdos r.
2022-06-17Nida - 3 daysW60Jaunystė OK, Klaipėda
2021-10-16Lietuvos taurėM60Jaunystė OK, Klaipėdos r.
2021-07-24Jūros šventėW60Jaunystė OK, Klaipėda
2020-10-31Rudens sezono uždarymasM2Jaunystė OK, Klaipėdos r.
2020-08-08Lietuvos čemp. sprintasM60Jaunystė OK, Klaipėda
2020-07-25Jūros šventėW60Jaunystė OK, Klaipėda
2019-10-12Lietuvos taurė, Lithuanian cupD60Jaunystė OK, Klaipėda
2019-08-15Daugiadienės TelšēD60Jaunystė OK, Klaipėda
2019-07-27Jūros šventėW60Jaunystė OK, Klaipėda
2019-06-29Neringa cupW60Jaunystė OK, Klaipėda
2019-03-23Sezono atidarymo taurėM55Jaunystė OK, Klaipėda
2018-10-13Lietuvos taurė, Lithuanian cupW55Jaunystė OK, Klaipėda
2018-09-08Neringos taurėD55Jaunystė OK, Klaipėda
2018-07-28Jūros šventėW55Jaunystė OK, Klaipėda
2018-03-24Sezono atidarymo taurėM55Jaunystė OK, Klaipėda
2017-10-14Lietuvos taurėW55Jaunystė OK, Klaipėda
2017-09-03Lietuvos čemp. ilgaM55Jaunystė OK, Klaipėda
2017-08-12Daugiadienės TelšēM55Jaunystė OK, Klaipėda
2017-07-29Jūros šventėW55Jaunystė OK, Klaipėda
2017-06-10ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti, Lietuvos studentų čempionatasM55Jaunystė OK, Klaipėda
2017-06-03Sveika, Neringa! Olifėjos taurei laimėtiBJaunystė OK, Klaipėda
2017-03-25Sezono atidarymo taurėM55Jaunystė OK, Klaipėda
Pavardė, Vardas Piatkovskis Ruslanas
2016-10-15Lietuvos taurėM45Jaunystė OK, Klaipėda
2016-09-18Klubų taurėXJaunystė OK, Klaipėda
2016-09-10KlaipėdaDV40Jaunystė OK, Klaipėda
2016-06-05Lietuvos čemp. vidutinėV45Jaunystė OK, Klaipėda
2016-05-08Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetėX45Jaunystė OK, Klaipėda
2016-05-07Lietuvos čemp. sprintasV45Jaunystė OK, Klaipėda
2016-03-19Sezono atidarymasV45Jaunystė OK, Klaipėda
2015-12-06Sportuok miške varžybosV40Jaunystė OK, Klaipėda
Pavardė, Vardas Galdikas Robertas
2015-10-17Lietuvos taurėM40Jaunystė OK, Klaipėda
Pavardė, Vardas Piatkovskis Ruslanas
2015-09-20Klubų taurėXJaunystė OK, Klaipėda
2015-09-06Lietuvos čemp. ilgaV45Jaunystė OK, Klaipėda
2015-09-05Lietuvos čemp. sprintasV45Jaunystė OK, Klaipėda
2015-08-14Daugiadienės TelšēM45Jaunystė OK, Klaipėda
2015-07-25Jūros šventėM45Jaunystė OK, Klaipėda
2015-06-13ROMUALDUI ŠILEIKAI atmintiV45Jaunystė OK, Klaipėda
2015-05-31Sportas visiems dieninėsV45Jaunystė OK, Klaipėda
2015-05-30Sportas visiems naktinėsV45Jaunystė OK, Klaipėda
Pavardė, Vardas Tilvikas Edmundas
2015-05-24Lietuvos čemp. estafetėV45Jaunystė OK, Klaipėda
2015-05-23Lietuvos čemp. vidutinėV50Jaunystė OK, Klaipėda
Pavardė, Vardas Piatkovskis Ruslanas
2015-03-28Sezono atidarymasV45Jaunystė OK, Klaipėda
2014-10-18Lietuvos taurėM40Jaunystė OK, Klaipėda
2014-09-20Lietuvos čemp. naktinisV40Jaunystė OK, Klaipėda
2014-09-07Lietuvos čemp. ilgaV45Jaunystė OK, Klaipėda
2014-09-06Lietuvos čemp. sprintasV40Jaunystė OK, Klaipėda
2014-08-15Daugiadienės TelšēH35Jaunystė OK, Klaipėda
2014-07-26Jūros šventėV40Jaunystė OK, Klaipėda
2014-06-14ROMUALDUI ŠILEIKAI atmintiV40Jaunystė OK, Klaipėda
2014-05-31Baltic championship sprint + middleM40Jaunystė OK, Klaipėda
2014-05-31Sportas visiems naktinėsV35Jaunystė OK, Klaipėda
2014-05-31Lietuvos čemp. sprintas + vidutinėV40Jaunystė OK, Klaipėda
2014-05-17Pavasario taurė Spring cup WREM40Jaunystė OK, Klaipėda
2014-05-03Prienų čempionatasV40Jaunystė OK, Klaipėda
2014-03-30Kopos taurėV40Jaunystė OK, Klaipėda
2014-03-29Sezono atidarymasV40Jaunystė OK, Klaipėda
2013-10-19Lietuvos taurėMBJaunystė OK, Klaipėda
2013-10-05Klaipėdiečių varžybosDV40Jaunystė OK, Klaipėda
2013-09-08Lietuvos čemp. ilgaVAJaunystė OK, Klaipėda
2013-09-07Lietuvos čemp. sprintasV40Jaunystė OK, Klaipėda
2013-08-16Daugiadienės TelšēHAJaunystė OK, Klaipėda
2013-06-29Pasaulio lietuvių žaidynėsV35Jaunystė OK, Klaipėda
Pavardė, Vardas Jonušas Žydrūnas
2013-06-15ROMUALDUI ŠILEIKAI atmintiV40Jaunystė OK, Klaipėda
Pavardė, Vardas Piatkovskis Ruslanas
2013-03-24OK Kopa taurėV40Jaunystė OK, Klaipėda
2013-03-23Sezono atidarymasV40Jaunystė OK, Klaipėda
2012-10-06Žemaitijos taurėV40Jaunystė OK, Klaipėda
2012-09-16Lietuvos čemp. estafetėV40Jaunystė OK, Klaipėda
2012-09-15Lietuvos čemp. sprintasV40Jaunystė OK, Klaipėda
2012-08-25Lietuvos čemp. sprintasV40Jaunystė OK, Klaipėda
2012-05-27Sportas visiems dieninėsBJaunystė OK, Klaipėda
Pavardė, Vardas Čiunka Vidmantas
2012-04-21Jono Vileišio taurėV50Jaunystė OK, Klaipėda
Pavardė, Vardas Piatkovskis Ruslanas
2012-03-25OK Kopa taurėV35Jaunystė OK, Klaipėda
2011-10-22Klaipėdiečių varžybosV35Jaunystė OK, Klaipėda
Pavardė, Vardas Jonušas Žydrūnas
2011-10-09Žemaitijos taurėV35Jaunystė OK, Klaipėda
2011-08-05Daugiadienės TelšéH35Jaunystė OK, Klaipėda
Pavardė, Vardas Piatkovskis Ruslanas
2011-06-23Daugiadienės TAKASH40Jaunystė OK, Klaipėda
2011-05-29Sportas visiems dieninėsV40Jaunystė OK, Klaipėda
2011-05-28Klaipėdos čempionatasV40Jaunystė OK, Klaipėda
2011-05-21Baltic masters and open championshipM40Jaunystė OK, Klaipėda
2011-04-03Kauno estafetėV35Jaunystė OK, Klaipėda
2011-03-27Pajūrio taurėV35Jaunystė OK, Klaipėda
2011-03-26Sezono atidarymasV35Jaunystė OK, Klaipėda
2010-10-23Baltic TourM4Jaunystė OK, Klaipėda
2010-10-09Karšuvos taurėV40Jaunystė OK, Klaipėda
2010-09-12Klaipėdos čempionatasV40Jaunystė OK, Klaipėda
2010-09-11OK Kopa taurėV40Jaunystė OK, Klaipėda
2010-08-29Lietuvos čemp. ilgaV45Jaunystė OK, Klaipėda
2010-08-28Mikrosprinto taurės 3 etapo finalasH35Jaunystė OK, Klaipėda
2010-08-28Mikrosprinto taurės 3 etapo kvalifikacijaH35-1Jaunystė OK, Klaipėda
2010-07-31Jūros šventėV40Jaunystė OK, Klaipėda
2010-07-17Klaipėdos rogainingV35Jaunystė OK, Klaipėda
2010-06-25Mikrosprinto taurės 2 etapo kvalifikacijaH35-2Jaunystė OK, Klaipėda
2010-06-25Mikrosprinto taurės 2 etapo finalasH35Jaunystė OK, Klaipėda
2010-06-24Daugiadienės TAKASH40Jaunystė OK, Klaipėda
2010-06-20ROMUALDUI ŠILEIKAI atmintiV35Jaunystė OK, Klaipėda
Pavardė, Vardas Daņilovs Jevgēņijs
2010-05-07Daugiadienės VilniusH14Stiga OK, Daugavpils
Pavardė, Vardas Grigelionis Evaldas
2010-04-30Mokinių olimpinis festivalisV3Žemynos pagrindinė mokykla, Pakruojis
Pavardė, Vardas Pranytė Agneta
2010-03-07Lietuvos čemp. ilgaM18Šiaulių JTC, Šiauliai
2010-03-06Lietuvos čemp. estafetėM18Šiaulių JTC, Šiauliai
Pavardė, Vardas Maceinaitė Aušra
2009-09-13Alytaus taurėD14Šilas OK, Prienų KKSC, Prienai
Pavardė, Vardas Stanionienė Angėlė
2009-06-13ROMUALDUI ŠILEIKAI atmintiM50
Pavardė, Vardas Malūkas Arūnas
2009-05-30Sportas visiemsVTelšiai OK, Telšiai
Pavardė, Vardas Razickaitė Gabija
2009-05-30Klaipėdos čempionatasM12Oriens OK, Panevėžys
Pavardė, Vardas Čerškutė Greta
2009-05-15Daugiadienės VilniusD14Oriens OK, Panevėžys
Pavardė, Vardas Urbonaitė Kristina
2009-05-01Mokinių olimpinis festivalisM3Juliaus Janonio gimnazija, Šiauliai
Pavardė, Vardas Šležas Gintaras
2009-04-26Igtisos taurėV16Šiaulių JTC, Šiauliai
Pavardė, Vardas Bankauskas Justas
2009-04-19Prienų čempionatasV12PŠilas OK, Prienų KKSC, Prienai
Pavardė, Vardas Truklickas Ramūnas
2009-04-04Kauno estafetėVOriens OK, Panevėžys
Pavardė, Vardas Olišauskas Baltrus
2009-03-28Pavasario taurėV12Takas OK, Kaunas
Pavardė, Vardas Vidžiūnas Paulius
2009-03-21Žemaitijos pavasarisV14Šiaulių JTC, Šiauliai
Pavardė, Vardas Gajevskis Vjačeslavs
2009-02-07Lietuvos čemp. sprintas + vidutinėV40Stīga OK, Daugavpils
Pavardė, Vardas Westling Helena
2008-10-11CISM relayWSweden
2008-10-08CISM middle + longWSweden
Pavardė, Vardas Kerpauskaitė Anelė
2008-09-20Javonio taurėM12SM Gaja, Kaunas
Pavardė, Vardas Baločkaitė Laura
2008-09-06Lietuvos čemp. sprintasM14BSM Gaja, Kaunas
Pavardė, Vardas Skrabutėnas Deimantas
2008-08-31Lietuvos čemp. vidutinėV12AVilniaus r. SM, Vilniaus r.
Pavardė, Vardas Krapavickaitė Ieva
2008-08-15Visaginas 3x4D12SM Gaja, Kaunas
Pavardė, Vardas Šilo Vitalijus
2008-06-07Lietuvos čemp. ilgaVKTU-O, Kaunas
Pavardė, Vardas Silvanavičiūtė Livita
2008-05-16Daugiadienės VilniusD16Alytaus SRC, Alytus
Pavardė, Vardas Pauliukevičiūtė Eitautė
2008-05-11Studentų pirmenybėsMLKKA, Kaunas
Pavardė, Vardas Dobravolskytė Simona
2008-05-01Mokinių olimpinis festivalisM3Vytauto Didžiojo gimnazija, Klaipėda
Pavardė, Vardas Ragina Paulius
2008-04-20Jono Vileišio taurėV12Kazlų Rūdos SC, Kazlų Rūda
Pavardė, Vardas Olišauskas Baltrus
2008-04-13Kauno čemp. ilgoje trasojeV12Takas OK, Kaunas
Pavardė, Vardas Žemaitis Tomas
2008-04-06Prienų čempionatasV18SM Gaja, Kaunas
Pavardė, Vardas Germanavičius Martynas
2008-03-29Kauno estafetėV14Ąžuolas OK, Vilnius
Pavardė, Vardas Jarusevičius Mantas
2007-09-22Lietuvos čemp. labai ilgaVBSM Gaja, Kaunas
Pavardė, Vardas Andriulionienė Audronė
2007-09-01Lietuvos čemp. sprintasM45Kopa OK, Klaipėda
Pavardė, Vardas Mickevičiūtė Karolina
2007-07-03Daugiadienės TAKASKD_DĄžuolas OK, Vilnius
Pavardė, Vardas Liesis Juozas
2007-05-27Sportas visiems dieninėsV35Jaunystė OK, Klaipėda
Pavardė, Vardas Parniavskij Veslav
2007-05-19Lietuvos čemp. kariuomenėsXLDK Gedimino štabo batal.
Pavardė, Vardas Plauska Algimantas
2007-05-19Javonio taurėV55Javonis OK, Marijampolė
Pavardė, Vardas Kerpauskaitė Anelė
2007-05-11Daugiadienės VILNIUS / Lietuvos OSKD čemp.D12SM Gaja, Kaunas
Pavardė, Vardas Galiūnas Robertas
2007-05-05Mokinių olimpinis festivalisV4Vytauto Didžiojo gimnazija, Klaipėda
Pavardė, Vardas Trepeikaitė Gabrielė
2007-05-01Kauno čemp. vidutinėM16SM Gaja, Kaunas
Pavardė, Vardas Šiškovas Jurijus
2007-04-15Klajūno taurėVZarasų SM, Zarasai
Pavardė, Vardas Rimkus Gedas
2007-04-09Plungės r. pirmenybėsV16Plungė
Pavardė, Vardas Jankauskas Tomas
2007-04-01Kauno estafetėV16Plungės SM, Plungė
Pavardė, Vardas Skinderytė Erika
2006-10-14Lietuvos taurėD16Vilniaus r. SM, Vilnius
Pavardė, Vardas Limantas Justinas
2006-09-16EST LAT LTU youth match, Karšuvos taurėV18Šiaulių JTC, Šiauliai
Pavardė, Vardas Grigalionis Vytautas
2006-09-09Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių komandinis čempionatasV12Neringos SM, Neringa
Pavardė, Vardas Raugevičius Martynas
2006-08-25Jaunių žaidynėsV18Prienų r.
Pavardė, Vardas Jankauskas Tomas
2006-07-04Daugiadienės TAKASH14Versmė OK, Plungė
Pavardė, Vardas Maceinaitė Aušra
2006-05-14Kauno čemp. ilgaM12Prienų KKSC, Prienai
Pavardė, Vardas Ambrazaitė Vesta
2006-05-13KASK taurėM14Šiaulių JTC, Šiauliai
Pavardė, Vardas Jocius Mindaugas
2006-04-15Pavasario žibuoklėsV16Plungės SM Alsėdžiai, Plungė
Pavardė, Vardas Raugas Narutis
2006-04-02Alytaus čempionatasV14Neringos SM, Neringa
Pavardė, Vardas Šironaitė Marija
2006-01-14Aplink Želvos ežerą (16)M20Klajūnas, Molėtai
Pavardė, Vardas Jukna Vytautas
2005-10-15Lietuvos taurėH12Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys
Pavardė, Vardas Morkūnas Marijonas
2005-08-12Daugiadienės Visaginas COFH10Perkūnas OK, Vilnius
Pavardė, Vardas Sokolov Alexandr
2005-07-06Daugiadienės TAKASH45Kaliningrad