dbtopas login
Vilniaus ketvirtadieniai 2021 → Suminiai rezultatai grupė S racesults.lt

Grupė: S

VietaNumerisPavardė, VardasKlubas TaškaiTurai Gude Mask Nera Viso Pila Nauj Karo Stri Joma Aukš Kara Vala Gulb Riov Šilė Augu Žirm Verk Pūčk Ozas Fabi Kalv Šešk Bukč Gari Lazd Turn Ving
14021Stankevič Robertas O! Klaipėda105915 1077748475   83   75758775  73667074 61    
24014Kantautas Marius Lėvuo ok98012 92858192899395     87881083    85       
34023Zaveckas Andrius Ąžuolas ok82311 7779758375   707983 657463             
44005Laukaitis Andrius Medeina ok7379 81 82 84   82  778579   86    81     
54008Kriukas Darius Perkūnas ok4917  80     77 90   10 79 80   75      
64010Nakvosas Mindaugas Sakas ok4435  879286     81    97             
74004Petrauskas Giedrius Takas ok3534 8983  91 90                     
84013Mickus Donatas Sakas ok2934   100 95  10  88                 
94011Beliūnas Vytautas Šilas ok2863  10093 93                       
104016Germanavičius Pranas Ąžuolas ok2633    100     8776                 
114002Ščerbavičius Edvardas Fortūna ok2624  10  8193       78              
124003Velde Augustas Ąžuolas ok2383     8875      75               
134026Dementavičius Tadas Takas ok1902     100       90               
144024Mitrikas Darius Arboro ok1823 81   10  91                    
154020Dulius Dominykas Arboro ok1622        87 75                  
164027Kazlauskas Osvaldas Medeina ok1592     88       71               
174043Murėnas Kasparas Medeina ok1572     91       66               
184042Klevinskas Justas Šiaulių JTC1542     81       73               
194031Mackevičius Tadas Oriens ok1372     72       65               
194030Činčikaitė Miglė Oriens ok1372     72       65               
214035Strolė Salvijus Oriens ok1342     69       65               
224039Masiliūnaitė Martyna Šiaulių JTC1072     60       47               
234029Barauskas Rokas Arboro ok991     99                       
244028Kaušakys Dovydas Arboro ok921     92                       
254075Péter Gönczi HUN901               90             
264025Gipas Marijonas Medeina ok871  87                          
274077Viktória Mag HUN861               86             
274072Adam Balint HUN861               86             
294001Staišiūnas Viktoras Ąžuolas ok851 85                           
304079Lilla Zempléni HUN841               84             
314076Kamilla Kiss HUN811               81             
324078Levente Szabó HUN791               79             
324074Almos Huba Fülöp HUN791               79             
344073Boglarka Czakó HUN751               75             
354032Gineika Julius Takas ok741     74                       
354066Davidavičiūtė Neda Takas ok742     10       64               
374080Akos Kisvölcsey HUN731               73             
384034Dementavičiūtė Aistė Takas ok721     72                       
384033Ražaitytė-Saunorienė Gabija Igtisa sk721     72                       
404040Drazdauskaitė Brigita Lėvuo ok701     70                       
404041Malakauskas Gabrielius Šiaulių JTC701     70                       
424071Skučaitė Ugnė Takas ok691             69               
434070Gapšytė Ieva Šiaulių JTC651             65               
444038Deveikytė Benedikta Takas ok641     64                       
454068Venckus Domas Takas ok631             63               
464037Skripkauskaitė Skaistė O! Klaipėda621     62                       
474036Leonaitė Austėja Dainava ok611     61                       
484069Girinskytė Malvina Oriens ok561             56               
484067Zasčiurinskaitė Elada Takas ok561             56               


Atgal į varžybas