dbtopas login
Vilniaus ketvirtadieniai 2022 → Suminiai rezultatai grupė M-12 racesults.lt

Grupė: M-12

VietaNumerisPavardė, VardasKlubas TaškaiTurai Anta Bukč Pila Karo Viso Joma Dvar Nera Vala Kalv Ozas Švei Bani Verk Šilė Riov Mask Gėla Kara Pūčk Gulb Stri Žirm Gude Fabi Šešk Vala Lazd Ving
1126Sriubaitė Eva Perkūnas ok3727 59  5453 584849  51                 
2326Jadevičiūtė Barbora Perkūnas ok3338 465242 40 403739 37                  
3981Midvikytė Sofija Perkūnas ok3258 514746 480  394747                  
4172Milašiūtė Sofija Vilniaus m. SC2206  4941 1043 35   42                 
5341Tankeliavičiūtė Luka Perkūnas ok1117 3540 36000   0                  
61201Sazonova Žaneta Ąžuolas ok1045 00   33  3833                   
7772Piličiauskaitė Lingė Ąžuolas ok775  0   10 35 032                  
81228Petrauskaitė Neda Perkūnas ok663   30 36 0                      
91285Dūmanaitė Abigailė Lietuvos oro uostai491      49                       
10898Pigagaitė Aistė Ąžuolas ok401        40                     
111202Sazonova Brigita Ąžuolas ok385 0  0 0  380                   
12527Wolf Benita Vilkai351          35                   
12795Archipovaitė Živilė Perkūnas ok356 0 0  00   350                 
141131Dalinkevičiūtė Gaudė Perkūnas ok302   300                         
15673Milašauskaitė Maja Balsių mok.101   10                          
15518Šapalaitė Jorė Balsių mok.101   10                          
151281Damalakaitė Rugilė KMM101      10                       
18407Milašiūtė Patricija Ąžuolas ok04     00 0   0                 
181283Grigė Šatrija Šatrija04      0 0 00                  
181231Mačiulytė Vytenė Voverės01       0                      
181290Dūmanaitė Arielė Lietuvos oro uostai01        0                     
181365Mickutė Lėja Perkūnas ok01           0                  
181262Noreikytė Rugilė Perkūnas ok02     00                       
181011Biziulevičiūtė Milda Ąžuolas ok01   0                          
181249Banevičiūtė Gilė Perkūnas ok01    0                         
181247Gelminauskaitė Danielė J. Basanavičiaus mok.01    0                         
18356Juškaitė Vakarė Labirintas ok01      0                       
18863Tolkušina Amelija Perkūnas ok01      0                       
18862Tolkušina Juliana Perkūnas ok01      0                       
18797Marševskytė Ieva Rudamina ok02     00                       
1849Siudikaitė Dangė Rudamina ok04    0   00  0                 
181366Kudabaitė Emilė Gabijos mok.01           0                  


Atgal į varžybas