dbtopas login
Vilniaus ketvirtadieniai 2022 → Suminiai rezultatai grupė M-40 racesults.lt

Grupė: M-40

VietaNumerisPavardė, VardasKlubas TaškaiTurai Anta Bukč Pila Karo Viso Joma Dvar Nera Vala Kalv Ozas Švei Bani Verk Šilė Riov Mask Gėla Kara Pūčk Gulb Stri Žirm Gude Fabi Šešk Vala Lazd Ving
1820Pakarnienė Raminta Saulės valdos48410 4750  4852504448 4646 53               
241Žvinytė Inga Klajūnas ok4606 66 7978  78     7683               
334Velde Reda Šilagirė4566 67     69 9081 6485                
473Macijauskė Daiva Perkūnas ok4178 565759616210    5755                 
5361Archipova Dienienė Saulė Perkūnas ok4148 56 54   51 5648514652                
61232Gelminauskė Ignė Kauno osm3226   48515359  56    55               
71168Tarozaitė Birutė Naujamiestis3119   36 35364637 384132 10               
887Ažusienienė Sigita Rudamina ok2676  49 47     384446 43               
971Traubienė Aistė Fortūna ok2493      86   8083                  
10301Montvilienė Ieva Ramuma2425    49  5048 49 46                 
11315Aleksandraitytė Džiuginta Lėvuo ok2093   7266     71                   
12331Grigaliūnaitė Agnė Lėvuo ok2013 61 76          64               
13247Paužaitė Sandra Dainava ok1692    87        82                
14313Rinkevičienė Kristina Gervės1646 10 34 3337  40    10               
15945Drazdauskienė Jūratė Lėvuo ok1574       3639   39 43               
16119Brazauskaitė Leokadija Kadipė1423    70   6210                    
171137Balčiūnienė Viktorija Ąžuolaitė1355   0 38  37 30 30                 
18988Ševeliovienė Vitalija BAA training1274   3944       34 10               
1948Siudikienė Dalia Rudamina ok1262    65  61                      
2094Jautakienė Giedrė Rudamina ok1122 57     55                      
21920Sriubienė Rasa Horizontai KK972 63      34                     
221302Lavrik Sazonova Margarita Telšė ok882         3751                   
23475Jakubėnaitė Inga Vaivorykštė752 38       37                    
24411Noreikienė Diana Perkūnas ok742     074                       
25289Paspirgėlytė Agnė Dainava ok691        69                     
26400Karčiauskaitė Dovilė asm.531  53                           
27899Pigagienė Iveta Ąžuolas ok491        49                     
281320Babiedaitė Sandra Ąžuolaitė472        37   10                 
29694Petrevičienė Aistė Fortūna ok421   42                          
301367Balčiūnaitė Vilma Telšė ok411           41                  
311267Markevičiūtė Eglė LŠS351     35                        
321342Karčiauskaitė Indrė Vilkai341          34                   
33982Brusokienė Dovilė Ignitis321          32                   
341222Dargienė Inga Klajūnas ok01  0                           


Atgal į varžybas