dbtopas login
Vilniaus ketvirtadieniai 2022 → Suminiai rezultatai grupė M-D racesults.lt

Grupė: M-D

VietaNumerisPavardė, VardasKlubas TaškaiTurai Anta Bukč Pila Karo Viso Joma Dvar Nera Vala Kalv Ozas Švei Bani Verk Šilė Riov Mask Gėla Kara Pūčk Gulb Stri Žirm Gude Fabi Šešk Vala Lazd Ving
15133Musajevaitė Agnė Fortūna ok127014 8811081747879879014173797097123               
25030Reinartaitė Vaida Fortūna ok90210 851249877978894  858371                 
35006Stanevičienė Rūta Labirintas ok76110 75100726775 7368996567                  
45112Martušytė Monika Dainava ok7177 91 94 9789  136 81  129               
55113Aleliūnaitė Irmantė Bernatonio DA6198 699765 787376  65   96               
65064Umbrasaitė Justė Perkūnas ok5276  13210  96100  85104                  
75141Grigaliūnaitė Alina Antaris team5056 891118374 6880                      
85074Mickevičiūtė Juodišienė Karolina Fortūna ok4794 112145109   113                      
95055Andrašiūnienė Gabrielė S-Sportas4665 118 108  108122   10                  
105003Mickuvienė Algirda Perkūnas ok3804           8278101119               
115069Žilinskienė Kira Būdakalnis ok3324       84 1157261                  
125162Tunkevičiūtė Gabrielė Perkūnas ok2926     586452   1010 98               
135019Januškevičienė Asta Fortūna ok2553    86   90   79                 
145071Puišienė Roma Būdakalnis ok1833   93 80     10                  
155035Puišytė Vytenė Būdakalnis ok1693 10         8673                 
165158Devey Edita R&E1423    45     4849                  
175054Rubaževičienė Giedrė Fortūna ok1342   10     124                    
185172Žigilėjienė Milda Šilas ok1201              120               
195062Ranonienė Loreta Fortūna ok1102      50    60                  
205166Kamererova Valerie TJ stadion Novy Bor1021       102                      
215149Užienė Patricija Perkūnas ok941   94                          
225018Jasinavičiūtė Agnė Jokers SMN821 82                            
235109Tėvelytė Eidvilė O! Klaipėda771    77                         
245153Kisieliūtė Silvija O! Klaipėda651    65                         
255007Siudikienė Dalia Rudamina ok551     55                        
265151Naudžiūtė Radvilė Andromedos ainiai491   49                          
275111Denisovaitė Rugilė O! Klaipėda101    10                         


Atgal į varžybas