dbtopas login
Vilniaus ketvirtadieniai 2022 → Suminiai rezultatai grupė V-50 racesults.lt

Grupė: V-50

VietaNumerisPavardė, VardasKlubas TaškaiTurai Anta Bukč Pila Karo Viso Joma Dvar Nera Vala Kalv Ozas Švei Bani Verk Šilė Riov Mask Gėla Kara Pūčk Gulb Stri Žirm Gude Fabi Šešk Vala Lazd Ving
115Časas Ramūnas Perkūnas ok111914 7989888485897679867681657171               
247Jokubauskis Kęstutis Telšė ok91911  9484 88868885838486 6081               
3500Sabataitis Kristijonas A. V.76412 5469647067686058676660  61               
4142Petrauskas Albertas Klajūnas ok70510  637069  736481736968 75               
5116Žiliajevas Saulius Igoris A. V.62312 4961 58526558435051494938                
6815Rusakevičius Dainius Horizontai KK61510 6872 10 757366  82771082               
7225Lapinskas Ernestas Perkūnas ok5197 6378727382   79   72                
8113Zacharov Igor Zaria K4246     73 6866757468                  
9177Endriukaitis Tauras Mano vaistinė3456   72636972    1059                 
1013Rudėnas Darius Apuokas osk3146   45525460     48 55               
1150Siudikas Kęstutis Rudamina ok2914 65  7480 72                      
12182Čuprinskas Giedrius A. V.2556   4251 41 394240                   
1319Sušinskas Žilvinas Fortūna ok2534        6172  60 60               
14166Semaška Darius Medeina ok2493 80      87     82               
15497Sviklas Vilmantas It2484   65     6562   56               
16220Nakvosas Vidmantas Ąžuolas ok2233     76   7770                   
17300Paukštė Mindaugas OSC Orienteering.lt2215 617310      6710                  
1858Kriukas Darius Perkūnas ok2183 77   57      84                 
19699Januškevičius Regimantas Fortūna ok2033        73 76 54                 
2018Šimkūnas Egidijus Ogmios1673         586049                  
21408Zaicevas Giedrius Fortūna ok1592           78  81               
22391Danila Arnas Rudamina ok1012   53       48                  
23175Bertašius Rimvydas Klajūnas ok981  98                           
24525Viliūnas Mindaugas Antaviliai962           4551                 
25280Cvetkovas Valerijus Grikių košė821           82                  
26238Staišiūnas Vytautas Ąžuolas ok752   65      10                   
27427Šalna Rytas Ąžuolas ok671        67                     
28365Urbanas Saulius Perkūnas ok611              61               
29777Valeika Rimas Asstra511              51               
30122Beniulis Rolandas asm.441              44               
31371Puluikis Ignas A. V.371              37               
321268Gulbinas Gintaras LŠS351     35                        
33992Abramenkov Sergej Dinamo341            34                 
34153Kirilauskas Daumantas Tamsus miškas271            27                 


Atgal į varžybas