dbtopas login
Vilniaus ketvirtadieniai 2022 → Suminiai rezultatai grupė V-60 racesults.lt

Grupė: V-60

VietaNumerisPavardė, VardasKlubas TaškaiTurai Anta Bukč Pila Karo Viso Joma Dvar Nera Vala Kalv Ozas Švei Bani Verk Šilė Riov Mask Gėla Kara Pūčk Gulb Stri Žirm Gude Fabi Šešk Vala Lazd Ving
199Petrulaitis Vytautas Rudamina ok75411 597270 7475726875696753                 
256Mikolavičius Gintaras Devyni ok6519   737076737873 786268                 
3129Mejeras Gintaras Rudamina ok62710   63 66566162 6663636364               
423Bieliauskas Valdas Regata62211  535054615659  5553595963               
521Dūda Kostas Rudamina ok61811 5166595865645856696210                  
654Mikšys Eugenijus Šilagirė4997 6779    69 7972 6469                
7445Krasuckis Rimantas Labirintas ok4919 51565554555959 5349                   
835Gavėnas Gintaras Rudamina ok4749 596368106665 64 6910                  
951Ptašekas Julius Devyni ok3865 68  76    877877                  
1078Zlatkus Ričardas Devyni ok3646   6265    6861  5454               
11299Bajoriūnas Gediminas Saulė ok3316   49   5256636051                  
12136Žukauskas Artūras Klajūnas ok3176  585346 50   5456                  
131091Naudžius Algirdas Andromedos ainiai3137        44455439405140               
141221Kliamko Viktor Impuls2618  4744103832 42 3810                  
15680Navickas Egidijus Lapių medžioklė2494      62 62   65 60               
16278Bakutis Algimantas Alba servis2464       5564 6661                  
17139Leipus Remigijus Rudamina ok2454  61 6065 59                      
18892Naudžius Kęstutis Andromedos ainiai2405 45 54505041                       
19378Budginas Vytas Rudamina ok1913  65     6165                    
2044Krasauskas Vytautas Fortūna ok1443          514746                 
21319Kubaitis Arūnas Ąžuolas ok1262 60   66                        
22748Bielinis Kazys Rudamina ok1212          65 56                 
2357Poznanskas Rimas Labirintas ok1182   59 59                        
2420Gylys Edmundas Dainava ok1153         334339                  
25386Oškinis Vytautas Rudamina ok1042  58     46                     
26257Archipovas Nikolajus Rudamina ok802      43     37                 
27100Rudis Algimantas Saulė ok771            77                 
28171Kondrotas Raimondas Fortūna ok741     74                        
29450Karnavičius Jurgis Saulė ok691    69                         
30258Valiūnas Kostas Saulė ok681          68                   
31983Baranauskas Valdas Takas ok451            45                 
32828Jadevičius Jonas Perkūnas ok391     39                        
3370Sokolovič Česlav Visinčia101         10                    


Atgal į varžybas