Asmeninių startų kiekis suskaidytas į tris stulpelius: F pagrindiniame finale kovota be kvalifikacijos, K+F į pagrindinį finalą patekta iš kvalifikacijos, K kovota kvalifikacijoje ir nepatekta į pagrindinį finalą.
Pavardė, Vardas | ∑ | Estafetės | F | K+F | K | Metai |
---|---|---|---|---|---|---|
Moterys | ||||||
Åkerman Anu (Annus Anu) | 11 | 3 | 4 | 2 | 2 | 1997, 1998, 1999, 2000 |
Aluvee Kristiine | 4 | 1 | 2 | 1 | 2014 | |
Ehala Eva Maria | 4 | 1 | 2 | 1 | 2008 | |
Eller Maria | 2 | 1 | 1 | 2022 | ||
Gutmann Grete | 11 | 3 | 5 | 3 | 2006, 2007, 2008 | |
Hallik Helle (Trossmann Helle) | 3 | 1 | 1 | 1 | 2000 | |
Haug Marianne | 8 | 2 | 4 | 2 | 2015, 2016 | |
Hirv Eleri | 10 | 3 | 4 | 2 | 1 | 2006, 2007, 2008 |
Johanson Liis | 9 | 3 | 3 | 2 | 1 | 2001, 2002, 2003 |
Joonas Laura | 8 | 2 | 4 | 2 | 2013, 2014 | |
Kaasiku Evely | 8 | 2 | 4 | 2 | 2012, 2013 | |
Kaljus Külli | 5 | 1 | 4 | 1992, 1993 | ||
Kivikas Kaari | 9 | 3 | 4 | 2 | 1994, 1995, 1997 | |
Kivikas Kaia | 3 | 2 | 1 | 2011 | ||
Klade Piret | 6 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2002, 2003 |
Kõivo Kristel | 8 | 2 | 4 | 2 | 2018, 2019 | |
Kõrvel Lorely | 9 | 2 | 2 | 1 | 4 | 2018, 2019, 2021 |
Laanejõe Anita | 3 | 3 | 2022 | |||
Laanoja Johanna | 7 | 1 | 3 | 1 | 2 | 2021, 2022 |
Laas Tiina | 4 | 1 | 2 | 1 | 2006 | |
Limberg Kadri | 3 | 1 | 1 | 1 | 2001 | |
Linnus Mari | 4 | 1 | 3 | 2021 | ||
Madalik Edith | 6 | 2 | 3 | 1 | 1994, 1995 | |
Mäeots Tuuli | 3 | 1 | 1 | 1 | 2000 | |
Maidla Madli Johanna | 7 | 1 | 4 | 2 | 2013, 2014 | |
Mere Siiri | 3 | 1 | 1 | 1 | 2002 | |
Muru Kathy Riina | 1 | 1 | 1992 | |||
Paasma Piia | 3 | 1 | 1 | 1 | 1999 | |
Pahhomenkova Anastasija | 3 | 3 | 2021 | |||
Pandis Hannula Katrin | 4 | 1 | 2 | 1 | 2009 | |
Panker Brigitte | 2 | 1 | 1 | 2022 | ||
Poom Age | 3 | 1 | 1 | 1 | 1999 | |
Puusalu Adele | 4 | 1 | 2 | 1 | 2010 | |
Raudkepp Emily | 8 | 2 | 4 | 2 | 2016, 2018 | |
Raudkepp Kaisa | 4 | 1 | 2 | 1 | 2012 | |
Rebane Kirti | 3 | 1 | 2 | 1992 | ||
Rihma Annika | 12 | 4 | 4 | 3 | 1 | 2001, 2002, 2003, 2004 |
Rooni Kati | 14 | 4 | 5 | 4 | 1 | 2003, 2004, 2005, 2006, 2007 |
Rooni Triinu | 7 | 1 | 4 | 1 | 1 | 2013, 2015 |
Ruul Sigrid | 8 | 2 | 4 | 2 | 2010, 2011 | |
Sabre Doris | 3 | 1 | 1 | 1 | 1999 | |
Saue Eveli | 12 | 4 | 4 | 4 | 2000, 2001, 2002, 2003 | |
Tammemäe Marie | 4 | 1 | 2 | 1 | 2016 | |
Tammemäe Piibe | 12 | 3 | 6 | 3 | 2008, 2009, 2010 | |
Telgma Teele | 8 | 2 | 4 | 2 | 2018, 2019 | |
Trei Ly | 7 | 2 | 3 | 1 | 1 | 2006, 2008 |
Uiboupin Kadri | 6 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2003, 2004 |
Uiboupin Kerstin | 8 | 2 | 4 | 1 | 1 | 2011, 2012 |
Vaher Maret | 3 | 1 | 2 | 1992 | ||
Värton Lilian | 3 | 1 | 1 | 1 | 1997 | |
Vassil Kristi | 7 | 2 | 4 | 1 | 1992, 1994, 1995 | |
Vinkel Katrin | 8 | 2 | 4 | 1 | 1 | 2010, 2011 |
Virve Mirja (Randoja Mirja) | 6 | 2 | 3 | 1 | 1996, 1997 | |
Zimmermann Margret | 8 | 2 | 4 | 2 | 2014, 2015 | |
Zimmermann Marili | 4 | 1 | 2 | 1 | 2012 | |
Vyrai | ||||||
Aadli Erkki | 8 | 3 | 4 | 1 | 1992, 1993, 1994 | |
Aibast Erik | 4 | 2 | 2 | 1992, 1993 | ||
Ainsoo Dag | 3 | 1 | 1 | 1 | 1997 | |
Albert Arti | 6 | 2 | 2 | 2 | 1999, 2000 | |
Allmann Hando | 8 | 2 | 2 | 1 | 3 | 2019, 2021 |
Assor Alar | 6 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2003, 2004 |
Berg Henrik | 8 | 2 | 4 | 2 | 2008, 2009 | |
Eensaar Kiur Erik | 7 | 1 | 4 | 2 | 2018, 2019 | |
Eensaar Silver | 6 | 2 | 2 | 2 | 1997, 1998 | |
Einpaul Jürgen | 3 | 1 | 1 | 1 | 2003 | |
Erm Tõnis | 3 | 1 | 1 | 1 | 2000 | |
Gans Kristjan | 5 | 1 | 2 | 2 | 1999, 2000 | |
Heinmann Kristo | 8 | 2 | 4 | 2 | 2008, 2009 | |
Järveoja Mihkel | 13 | 4 | 5 | 1 | 3 | 2003, 2004, 2005, 2006 |
Joonas Jürgen | 9 | 3 | 3 | 3 | 2021, 2022 | |
Karjus Jonatan | 4 | 1 | 2 | 1 | 2010 | |
Kärner Olle | 6 | 2 | 3 | 1 | 1995, 1997 | |
Kivikas Eero | 1 | 1 | 1992 | |||
Kivikas Kenny | 11 | 3 | 5 | 2 | 1 | 2009, 2010, 2011 |
Klaasimäe Tarvo | 6 | 2 | 2 | 2 | 2000, 2001 | |
Kraas Andreas | 6 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1997, 1998 |
Kriks Erki | 3 | 1 | 2 | 1995 | ||
Künnapas Kustu | 4 | 1 | 3 | 2021 | ||
Kütt Oliver | 4 | 1 | 2 | 1 | 2018 | |
Laugesaar Tõnis | 12 | 3 | 6 | 1 | 2 | 2012, 2013, 2014 |
Liblik Urmo | 3 | 1 | 1 | 1 | 2002 | |
Liiv Reimo | 4 | 1 | 2 | 1 | 2014 | |
Mahla Mihkel | 5 | 2 | 3 | 2022 | ||
Malsroos Lauri | 7 | 2 | 3 | 1 | 1 | 2005, 2006 |
Marrandi Raiko | 3 | 3 | 2021 | |||
Metsis Kalev | 3 | 1 | 2 | 1996 | ||
Miljan Martti Jaan | 3 | 1 | 1 | 1 | 2001 | |
Mitt Raido | 11 | 3 | 5 | 3 | 2009, 2010, 2011 | |
Nõmm Marek | 8 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1997, 1998, 1999 |
Ojandu Ander | 3 | 1 | 2 | 1995 | ||
Ollin Heino | 16 | 4 | 8 | 2 | 2 | 2013, 2014, 2015, 2016 |
Pähn Lauri | 7 | 2 | 3 | 1 | 1 | 2016, 2018 |
Papp Tanel | 7 | 2 | 3 | 2 | 2013, 2015 | |
Piht Danilo | 1 | 1 | 1992 | |||
Piirisild Janek | 8 | 2 | 4 | 2 | 2015, 2016 | |
Pirksaar Priit | 3 | 1 | 2 | 1996 | ||
Plakso Margus | 3 | 1 | 1 | 1 | 1994 | |
Poopuu Priit | 3 | 1 | 1 | 1 | 1999 | |
Post Rene | 4 | 1 | 2 | 1 | 2011 | |
Priks Ossi Rasmus | 3 | 1 | 2 | 2022 | ||
Puusepp Markus | 9 | 3 | 3 | 2 | 1 | 2003, 2005, 2006 |
Rjabõshkin Sergei | 8 | 2 | 4 | 2 | 2011, 2012 | |
Rõõm Andres | 7 | 1 | 4 | 1 | 1 | 2018, 2019 |
Ruusalepp Arno | 5 | 2 | 3 | 1992, 1993 | ||
Shved Aleksandr | 8 | 2 | 4 | 1 | 1 | 2011, 2012 |
Siimsaare Tarmo | 6 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2000, 2001 |
Sild Lauri | 12 | 3 | 6 | 3 | 2008, 2009, 2010 | |
Sild Timo | 14 | 4 | 6 | 4 | 2005, 2006, 2007, 2008 | |
Simpson Martin | 8 | 2 | 4 | 1 | 1 | 2006, 2007 |
Sklave Anti | 3 | 1 | 1 | 1 | 2001 | |
Suppi Timo | 6 | 2 | 2 | 2 | 1997, 1998 | |
Taba Riho | 12 | 4 | 4 | 3 | 1 | 2001, 2002, 2003, 2004 |
Tali Uku Laur | 4 | 1 | 2 | 1 | 2012 | |
Tammemäe Lauri | 11 | 3 | 5 | 3 | 2006, 2007, 2008 | |
Tammemäe Timmo | 3 | 1 | 1 | 1 | 2004 | |
Tiirats Tauno | 11 | 3 | 5 | 1 | 2 | 2009, 2010, 2011 |
Tomson Tarmo | 3 | 1 | 1 | 1 | 2000 | |
Trossmann Kristjan | 6 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2004, 2005 |
Truusalu Jaagup | 4 | 1 | 2 | 1 | 2008 | |
Vaher Sander | 9 | 3 | 3 | 3 | 2001, 2002, 2005 | |
Vaiksaar Tõnis | 9 | 3 | 3 | 1 | 2 | 2002, 2003, 2004 |
Vesilind Kaarel | 7 | 1 | 4 | 1 | 1 | 2018, 2019 |
Zernant Kaarel Hendrik | 4 | 1 | 2 | 1 | 2018 |
Vieta | Pavardė, Vardas | Data | Varžybos | Šalis |
---|---|---|---|---|
Moterys | ||||
3 | Saue Eveli | 2003-07-09 | JWOC short final | EST |
4 | Vaher Maret Rebane Kirti Kaljus Külli | 1992-07-12 | JWOC relay | FIN |
5 | Mere Siiri Klade Piret Saue Eveli | 2002-07-13 | JWOC relay | ESP |
5 | Rihma Annika Klade Piret Saue Eveli | 2003-07-12 | JWOC relay | EST |
7 | Annus Anu Värton Lilian Randoja Mirja | 1997-07-12 | JWOC relay | BEL |
8 | Kaljus Külli | 1992-07-09 | JWOC short final | FIN |
8 | Rihma Annika | 2002-07-10 | JWOC short final | ESP |
8 | Saue Eveli | 2003-07-10 | JWOC classic | EST |
Vyrai | ||||
1 | Järveoja Mihkel Sild Timo Puusepp Markus | 2006-07-08 | JWOC relay | LTU |
2 | Sild Timo | 2008-07-05 | JWOC long | SWE |
3 | Puusepp Markus | 2006-07-04 | JWOC long | LTU |
4 | Sild Lauri | 2009-07-07 | JWOC long | ITA |
4 | Tammemäe Lauri Sild Lauri Sild Timo | 2008-07-06 | JWOC relay | SWE |
5 | Puusepp Markus | 2006-07-07 | JWOC middle | LTU |
7 | Sild Timo | 2008-06-30 | JWOC sprint | SWE |
8 | Sild Lauri | 2010-07-06 | JWOC long | DEN |
8 | Aibast Erik Aadli Erkki Ruusalepp Arno | 1992-07-12 | JWOC relay | FIN |
8 | Mitt Raido Tiirats Tauno Kivikas Kenny | 2011-07-08 | JWOC relay | POL |