Moldavija: nacionalinė rinktinė

Europos jaunių jaunučių čempionatai
Orientavimasis bėgte

Nėra duomenų. Jeigu turite trūkstamus rezultatus rašykite orienteering pas dbtopas taškas lt

2014-2018

Asmeninių startų kiekis suskaidytas į tris stulpelius:

  • F pagrindiniame finale kovota be kvalifikacijos;
  • K+F į pagrindinį finalą patekta iš kvalifikacijos;
  • K kovota kvalifikacijoje ir nepatekta į pagrindinį finalą.
Pavardė, VardasStartųEstafetės AsmeninėsMetai
FK+FK
Moterys
Bordeianu Elena312  2015
Buga Iana312  2015
Bujor Dana312  2015
Corostiliova Anastasia312  2015
Panaguta Tatiana312  2015
Zagarodneaia Tatiana312  2015
Vyrai
Burdeinii Ilia312  2015
Burdiuja Veaceslav312  2015
Cabis Vladimir312  2015
Donici Dumitru624  2014, 2015
Fomiciov Anatoli624  2014, 2015
Fomiciov Vasili312  2014
Lucian Mirza4 4  2016, 2017
Mirza Lucian2 2  2018
Strimbanu Maxim312  2015
Vladimir Cabis2 2  2017

Garbės lenta

VietaPavardė, VardasDataVaržybosŠalis
Moterys
20Buga Iana2015-06-27EYOC relay ROU
Bujor Dana
Corostiliova Anastasia
62Bordeianu Elena2015-06-26EYOC long + sprint sprint ROU
83Corostiliova Anastasia2015-06-26EYOC long + sprint sprint ROU
86Bujor Dana2015-06-26EYOC long + sprint long ROU
Vyrai
16Donici Dumitru2015-06-27EYOC relay ROU
Fomiciov Anatoli
Burdiuja Veaceslav
20Cabis Vladimir2015-06-27EYOC relay ROU
Burdeinii Ilia
Strimbanu Maxim
21Fomiciov Anatoli2015-06-26EYOC long + sprint long ROU
21Fomiciov Vasili2014-06-28EYOC relay MKD
Fomiciov Anatoli
Donici Dumitru
53Donici Dumitru2015-06-26EYOC long + sprint long ROU
60Fomiciov Anatoli2015-06-26EYOC long + sprint sprint ROU
62Donici Dumitru2014-06-26EYOC sprint + long long MKD
64Vladimir Cabis2017-06-30EYOC sprint + long sprint SVK
66Lucian Mirza2017-06-30EYOC sprint + long sprint SVK
67Burdeinii Ilia2015-06-26EYOC long + sprint long ROU
68Fomiciov Vasili2014-06-26EYOC sprint + long long MKD
71Vladimir Cabis2017-06-30EYOC sprint + long long SVK
72Burdiuja Veaceslav2015-06-26EYOC long + sprint long ROU
76Fomiciov Vasili2014-06-26EYOC sprint + long sprint MKD
79Burdeinii Ilia2015-06-26EYOC long + sprint sprint ROU
80Fomiciov Anatoli2014-06-26EYOC sprint + long sprint MKD
80Fomiciov Anatoli2014-06-26EYOC sprint + long long MKD
83Cabis Vladimir2015-06-26EYOC long + sprint long ROU
84Mirza Lucian2018-06-29EYOC sprint + long sprint BUL
85Mirza Lucian2018-06-29EYOC sprint + long long BUL