Turkija: nacionalinė rinktinė

Pasaulio čempionatai
Orientavimasis bėgte

Nėra duomenų. Jeigu turite trūkstamus rezultatus rašykite orienteering pas dbtopas taškas lt

2007-2014, 2016-2018

Asmeninių startų kiekis suskaidytas į tris stulpelius:

  • F pagrindiniame finale kovota be kvalifikacijos;
  • K+F į pagrindinį finalą patekta iš kvalifikacijos;
  • K kovota kvalifikacijoje ir nepatekta į pagrindinį finalą.
Pavardė, VardasStartųEstafetės AsmeninėsMetai
FK+FK
Moterys
Aksoy Hanife3   32007
Avci Elif Gökce21  12018
Bozkurt Ayse21  12016
Erol Dudu1034 32016, 2017, 2018
Matyar Dilek21  12017
Sezgünsay Emine2662 182007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2013, 2017, 2018
Üzen Sengül82  62009, 2012
Vyrai
Ayaz Hasan3   32010
Altuntas Irfan41  32009
Arazoglu Meric1   12008
Avci Ilyas72  52007, 2008
Bekmez Mehmet21  12008
Bodur Fatih41  32012
Bostanci Ramazan32  12017
Cin Tugba41  32012
Demirel Süleyman2   22007
Demiröz Yasar Ismet412 12016
Erdogan Musa82  62008, 2009, 2012
Fettah Özgür31  22009
Gavar Alen41  32011
Günaydin Selvihan41  32012
Isler Harun32  12018
Kacmaz Ahmet25641142008, 2009, 2011, 2012, 2013, 2014, 2017, 2018
Karaca Ferhan31  22007
Karagöz Tugba41  32009
Kendüzler Ismail31  22007
Kupeli Evren2   22008
Kutlu Orhan631 22016, 2017
Öztürk Turhan1   12008
Sigirci Huzeyfe741 22016, 2018

Garbės lenta

VietaPavardė, VardasDataVaržybosŠalis
Moterys
21Avci Elif Gökce2018-08-09WOC relay LAT
Sezgünsay Emine
Erol Dudu
24Sezgünsay Emine2009-08-21WOC relay HUN
Üzen Sengül
Karagöz Tugba
24Cin Tugba2012-07-21WOC relay SUI
Günaydin Selvihan
Üzen Sengül
54Erol Dudu2016-08-25WOC long SWE
57Erol Dudu2018-08-11WOC long LAT
57Sezgünsay Emine2018-08-07WOC middle LAT
Vyrai
29Kutlu Orhan2016-08-27WOC relay SWE
Demiröz Yasar Ismet
Sigirci Huzeyfe
30Kacmaz Ahmet2012-07-21WOC relay SUI
Erdogan Musa
Bodur Fatih
30Kutlu Orhan2017-07-07WOC relay EST
Kacmaz Ahmet
Bostanci Ramazan
32Karaca Ferhan2007-08-25WOC relay UKR
Kendüzler Ismail
Avci Ilyas
33Kacmaz Ahmet2009-08-21WOC relay HUN
Fettah Özgür
Altuntas Irfan
33Kacmaz Ahmet2011-08-20WOC relay FRA
Gavar Alen
Sezgünsay Emine
33Kacmaz Ahmet2018-08-09WOC relay LAT
Sigirci Huzeyfe
Isler Harun
37Kacmaz Ahmet2018-08-04WOC sprint final LAT
50Demiröz Yasar Ismet2016-08-23WOC middle SWE
56Kacmaz Ahmet2014-07-11WOC middle ITA
56Kacmaz Ahmet2018-08-11WOC long LAT
56Kutlu Orhan2017-07-06WOC middle EST
Mišriai
26Sezgünsay Emine2017-07-02WOC sprint relay EST
Kacmaz Ahmet
Bostanci Ramazan
Matyar Dilek
26Sezgünsay Emine2018-08-05WOC sprint relay LAT
Sigirci Huzeyfe
Isler Harun
Erol Dudu
27Bozkurt Ayse2016-08-21WOC sprint relay SWE
Kutlu Orhan
Sigirci Huzeyfe
Erol Dudu