USSR championships
EST, Otepää, 1984-08-17

Rezultatai

Grupė M

Trasa 12.4 km 17 KP

Rinktis  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Sviatkin Mikhail URSDinamo 1:30:09 7:16
2
Haldna Leho ESTKalev 1:31:12 7:21
3
Alexeev Vladimir URSZenit 1:32:43 7:28
4
Simakin Sergei URSDinamo 1:33:15 7:31
5
Levichev Alexandr URSZenit 1:33:19 7:31
6
Peilāns Indulis LATUSSR VS 1:33:33 7:32
7
Novozhilov Sergei URSUSSR VS 1:33:56 7:34
8
Shafikov Ravil URSTrud 1:35:06 7:40
9
Saiteev Anatoli URSZenit 1:36:17 7:45
10
Zorin Mikhail URSUSSR VS 1:37:05 7:49
11
Šleiners Dainis LATVarpa 1:37:47 7:53
12
Luuk Kalle ESTKalev 1:37:48 7:53
13
Kukenys Egidijus LTUNemunas 1:38:02 7:54
14
Kivlenieks Andris LATUSSR VS 1:38:16 7:55
  Prokofev Boris URS  1:38:32 7:56
15
Bondar Nikolai URSCS FiS 1:39:49 8:02
  Sotnikov Victor URS  1:39:54 8:03
16
Krilov Vladimir URSCS FiS 1:40:01 8:03
17
Ģipslis Jānis LATDinamo 1:40:47 8:07
18
Afoniushkin Alexandr URSZenit 1:40:56 8:08
19
Vyshkvarko Alexei URSBurevestnik 1:41:20 8:10
20
Strautnieks Māris LATDinamo 1:42:00 8:13
21
Mozgunov Sergei URSSpartak 1:42:06 8:14
22
Kannumäe Urmas ESTKalev 1:42:42 8:16
  Sild Sixten EST  1:43:58 8:23
  Ümarik Indrek EST  1:44:58 8:27
23
Gipas Vytautas LTUŽalgiris 1:45:34 8:30
  Pirktiņš Andis LATDinamo 1:45:50 8:32
24
Lukianov Valerian URSBurevestnik 1:45:52 8:32
25
Stukan Viktor URSUSSR VS 1:46:26 8:35
26
Millers Ojars LATVarpa 1:47:11 8:38
27
Limbēns Ilmārs LATVarpa 1:47:59 8:42
  Iakavkin Igor URS  1:48:02 8:42
28
Maslov Alexandr URSBurevestnik 1:48:56 8:47
29
Semenov Sergei URSUSSR VS 1:49:52 8:51
30
Järveoja Nikolai ESTJoud 1:49:56 8:51
  Bagočiūnas Saulius LTUŽalgiris 1:50:36 8:55
31
Kunitski Igor URSBurevestnik 1:51:11 8:57
32
Tali Tiit ESTKalev 1:51:12 8:58
  Usenko Sergei URS  1:52:03 9:02
33
Zakharov Igor URSDinamo 1:52:10 9:02
34
Lavreniuk Mikhail URSBurevestnik 1:52:36 9:04
  Tivoja Tit EST  1:53:30 9:09
35
Parfinenko Viktor URSZenit 1:55:15 9:17
  Mikaitis Rimantas LTUŽalgiris 1:55:31 9:18
36
Urniežius Virginijus LTUNemunas 1:55:32 9:19
37
Potopaiev Alexandr URSCS FiS 1:55:48 9:20
38
Savrukhin Petr URSCS FiS 1:56:33 9:23
  Armalis Vidas LTU  1:57:48 9:30
39
Kudriashov Nikolai URSLokomotiv 1:58:05 9:31
40
Kiselev Andrei URSBurevestnik 1:58:17 9:32
  Rozoum Sergei URS  1:59:57 9:40
41
Nurm Tõnu ESTLokomotiv 2:00:49 9:44
42
Timoshenko Sergei URSSpartak 2:02:14 9:51
43
Savkin Alexei URSLokomotiv 2:02:35 9:53
44
Blokhin Oleg URSLokomotiv 2:03:04 9:55
45
Khavrovin Vasili URSLokomotiv 2:03:49 9:59
46
Mudarisov Marat URSZenit 2:04:01 10:00
47
Gumenchiuk Oleg URSSpartak 2:04:07 10:00
48
Kirichenko Sergei URSDinamo 2:04:21 10:01
49
Chegarovski Vitali URSSpartak 2:05:50 10:08
50
Shigaev Anatoli URSCS FiS 2:08:50 10:23
51
Semichev Igor URSSpartak 2:08:51 10:23
52
Akhmadishin Zinur URSSpartak 2:11:03 10:34
  Keerberg Erik EST  2:12:58 10:43
  Pak Veiko URS  2:15:26 10:55
53
Raskostov Vladimir URSCS FiS 2:19:33 11:15
54
Balter Grigori URSLokomotiv 2:20:20 11:19