Lietuvos čemp. estafetė
LTU, Plokštinė, Plateliai, 1995-06-25

Rezultatai

Grupė V

VietaKomandaŠalisLaikasEtapas Pavardė, VardasEtapePo etapo
  Ąžuolas OK, Vilnius LTU3:26:24 1Jarošius Tadas53:22 (  1)53:22 (  1)
2Draudvila Algimantas56:13 (  6)1:49:35 (  2)
3Bilevičius Liutauras51:14 (  3)2:40:49 (  2)
4Voveris Edgaras45:35 (  1)3:26:24 (  1)
1
Kaukas OK, Kaunas LTU3:34:28 1Kalvaitis Darius57:55 (  3)57:55 (  3)
2Kukenys Egidijus53:27 (  2)1:51:22 (  3)
3Tėvelis Ričardas50:51 (  1)2:42:13 (  3)
4Smilgius Audrius52:15 (  4)3:34:28 (  2)
2
Takas OK, Kaunas LTU3:35:45 1Rimkus Mantas53:36 (  2)53:36 (  2)
2Kvedaravičius Mindaugas54:41 (  3)1:48:17 (  1)
3Bartkevičius Artūras52:14 (  6)2:40:31 (  1)
4Šimanskas Ramūnas55:14 (  5)3:35:45 (  3)
3
Perkūnas OK, Vilnius LTU3:36:59 1Ramoška Skirmantas57:55 (  3)57:55 (  3)
2Jonauskas Genadijus58:16 (  9)1:56:11 (  7)
3Markovas Paulius52:02 (  5)2:48:13 (  5)
4Šulčys Nerijus48:46 (  3)3:36:59 (  4)
  Sakas OK, Šiauliai LTU3:45:04 1Kazimieraitis Romualdas1:05:55 (12)1:05:55 (12)
2Katarskis Aidas56:21 (  7)2:02:16 (  9)
3Mažulis Marius54:12 (  8)2:56:28 (  7)
4Ambrazas Svajūnas48:36 (  2)3:45:04 (  5)
4
Takas OK 2, Kaunas LTU3:55:05 1Pikturna Algirdas1:02:49 (10)1:02:49 (10)
2Kireilis Saulius52:36 (  1)1:55:25 (  5)
3Mikaitis Rimantas58:01 (  9)2:53:26 (  6)
4Čaplikas Laimonas1:01:39 (  7)3:55:05 (  6)
5
Medeina OK, Kaunas LTU3:56:47 1Alkevičius Arvydas59:28 (  7)59:28 (  7)
2Misiūnas Valdas56:04 (  4)1:55:32 (  6)
3Gipas Vytautas51:55 (  4)2:47:27 (  4)
4Sasnauskas Linas1:09:20 (  8)3:56:47 (  7)
6
Dainava OK, Alytus LTU4:02:02 1Gumenikovas Andrius59:06 (  5)59:06 (  5)
2Truncė Darius1:03:26 (11)2:02:32 (10)
3Jovaišas Rimas1:01:03 (10)3:03:35 (  8)
4Paužas Antanas58:27 (  6)4:02:02 (  8)
7
Kopa OK, Klaipėda LTU4:24:00 1Buivydas Audrius1:02:24 (  9)1:02:24 (  9)
2Volikas Eduardas59:47 (10)2:02:11 (  8)
3Tamolis Audrius1:06:46 (13)3:08:57 (  9)
4Piktūrna Vidmantas1:15:03 (  9)4:24:00 (  9)
8
Dainava OK 2, Alytus LTU4:30:50 1Kaupinis Algirdas1:01:40 (  8)1:01:40 (  8)
2Lėlius Valdas1:03:49 (12)2:05:29 (12)
3Tamulionis Vytautas1:04:42 (12)3:10:11 (11)
4Maslauskas Romualdas1:20:39 (10)4:30:50 (10)
9
Lėvuo OK, Panevėžys LTU4:32:51 1Urbonavičius Audrius1:14:20 (15)1:14:20 (15)
2Vilkelis Jonas1:04:26 (13)2:18:46 (14)
3Drazdauskas Laimis51:00 (  2)3:09:46 (10)
4Dubonis Arūnas1:23:05 (11)4:32:51 (11)
10
Fortūna OK, Vilnius LTU4:37:57 1Jadenkus Evaldas59:10 (  6)59:10 (  6)
2Zaicevas Giedrius56:11 (  5)1:55:21 (  4)
3Rubaževičius Jurgis1:15:23 (16)3:10:44 (12)
4Sušinskas Žilvinas1:27:13 (12)4:37:57 (12)
11
Kaukas OK 2, Kaunas LTU4:55:33 1Arlauskas Remigijus1:06:24 (13)1:06:24 (13)
2Vaičiulis Darius56:26 (  8)2:02:50 (11)
3Zaliauskas Vincas1:12:42 (15)3:15:32 (13)
4Veiverys Rytis1:40:01 (13)4:55:33 (13)
  Jungtinė LTUdsq 1Bačkys Rolandas1:13:25 (14)1:13:25 (14)
2Januškevičius Regimantas1:05:02 (14)2:18:27 (13)
3Petukas Arimantas1:11:21 (14)3:29:48 (14)
4Kraujalis Audriusdsqdsq
  Javonis OK, Marijampolė LTUdsq 1Ūsas Gintautas1:03:58 (11)1:03:58 (11)
2Leonavičius Audrius1:17:53 (16)2:21:51 (15)
3Petravičius Arūnas1:18:04 (17)3:39:55 (15)
4Kursevičius Donatasdsqdsq
  Fiesta OK, Vilnius LTUdsq 1Barkauskas Aidas1:15:51 (16)1:15:51 (16)
2Krupinas Eugenijus1:27:40 (18)2:43:31 (16)
3Stankevičius Tomas1:02:50 (11)3:46:21 (16)
4Tamulevičius Arūnasdsqdsq
  Vėtra OK, Telšiai LTUdsq 1Daugintis Irmantas1:25:29 (18)1:25:29 (18)
2Kėras Gintautas1:21:20 (17)2:46:49 (17)
3Znotinas Arūnas1:47:17 (19)4:34:06 (17)
4Linkevičius Alvydasdsqdsq
  Šaltinėlis OK, Karšuva OK LTUdsq 1Sungaila Gediminas1:35:08 (19)1:35:08 (19)
2Adomavičius Alvydas1:45:12 (19)3:20:20 (19)
3Garnys Nerijus1:26:18 (18)4:46:38 (18)
4Aleksandraitis Vytenisdsqdsq
  Oriens OK, Panevėžys LTUdsq 1Lukoševičius Raimundasdsqdsq
2Mikulėnas Audrius1:17:39 (15)dsq
3Šalkauskas Algirdas52:16 (  7)dsq
4Čergelis Donatasdsqdsq
  KTU, Kaunas LTUdsq 1Leonovas Linas1:25:09 (17)1:25:09 (17)
2Kavaliauskas Mindaugas1:54:35 (20)3:19:44 (18)
3Plintauskas Egidijusdsqdsq