dbtopas login
Daugiadienės TAKAS → Rezultatai

Daugiadienės TAKAS

LTU
LTU, Plateliai, 1996-07-03

Grupė D16

Trasa 1 d. 4.1 km 10 KP, 2 d. 4.0 km 8 KP, 3 d. 3.5 km 9 KP, 4 d. 3.7 km 8 KP, 5 d. 3.6 km 10 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  3 diena  4 diena  5 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena
1
Vazgytė Brigita
LTU
LTU
Kertus BK, Žiežmariai 2:41:44 39:37 (  5) 29:59 (  1) 25:34 (  1) 31:23 (  2) 35:11 (  6)
2
Paznokaitė Rasa
LTU
LTU
Takas OK, Kaunas 2:45:46 36:30 (  2) 32:26 (  7) 31:37 (  9) 31:15 (  1) 33:58 (  4)
3
Dicevičiūtė Ramunė
LTU
LTU
Zarasų SM, Zarasai 2:48:55 40:12 (  6) 30:58 (  3) 26:16 (  2) 36:39 (  4) 34:50 (  5)
4
Paužaitė Sandra
LTU
LTU
Dainava OK, Alytus 2:49:55 41:29 (  9) 31:54 (  5) 27:22 (  5) 33:41 (  3) 35:29 (  7)
5
Vosyliūtė Diana
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 2:49:58 37:59 (  3) 31:37 (  4) 29:54 (  7) 37:39 (  6) 32:49 (  1)
6
Klempere Aija
LAT
LAT
Saldus 2:50:33 38:17 (  4) 32:00 (  6) 29:00 (  6) 37:35 (  5) 33:41 (  2)
7
Lapiņa Ilze
LAT
LAT
Azimuts, Smiltene 3:08:08 45:31 (13) 30:55 (  2) 27:01 (  3) 41:40 (13) 43:01 (15)
8
Sargautytė Ieva
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 3:08:44 43:46 (11) 35:35 (11) 33:04 (13) 39:53 (  8) 36:26 (  8)
9
Žilinskaitė Jonė
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 3:11:08 33:10 (  1) 41:17 (18) 32:02 (11) 40:27 (11) 44:12 (18)
10
Jovaišaitė Rita
LTU
LTU
Alytaus SM, Alytus 3:15:55 40:51 (  8) 41:54 (19) 31:37 (  9) 37:58 (  7) 43:35 (17)
11
Bumelytė Vida
LTU
LTU
Labirintas OK, Vilnius 3:21:51 40:45 (  7) 34:23 (  8) 36:44 (18) 47:02 (20) 42:57 (14)
12
Gaidelytė Laura
LTU
LTU
Zarasų SM, Zarasai 3:28:56 47:02 (15) 39:00 (15) 30:29 (  8) 51:41 (28) 40:44 (12)
13
Barisevičiūtė Indrė
LTU
LTU
Zarasų SM, Zarasai 3:36:18 53:39 (24) 39:12 (16) 39:16 (25) 45:27 (19) 38:44 (11)
14
Milašiūtė Iveta
LTU
LTU
Zarasų SM, Zarasai 3:37:06 53:49 (25) 37:17 (12) 33:54 (15) 49:05 (26) 43:01 (15)
15
Circene Inese
LAT
LAT
Saldus 3:39:27 55:33 (27) 35:16 (  9) 40:06 (28) 50:09 (27) 38:23 (10)
16
Raudeliūnaitė Milda
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 3:40:55 47:47 (16) 40:28 (17) 38:34 (23) 45:07 (17) 48:59 (22)
17
Matijošaitytė Rasa
LTU
LTU
Zarasų SM, Zarasai 3:43:46 43:44 (10) 44:04 (23) 39:23 (27) 40:18 (10) 56:17 (27)
18
Bulavčika Gita
LAT
LAT
Saldus 3:48:36 59:27 (32) 46:51 (26) 40:40 (29) 43:48 (14) 37:50 (  9)
19
Vasilevičiūtė Justina
LTU
LTU
Klajūnas OK, Molėtai 3:48:48 58:41 (31) 35:33 (10) 39:19 (26) 47:07 (21) 48:08 (21)
20
Federavičiūtė Živilė
LTU
LTU
Kauno OSM, Kaunas 3:48:49 50:42 (23) 49:35 (29) 37:32 (20) 45:26 (18) 45:34 (20)
21
Kudriašova Olga
LTU
LTU
Zarasų SM, Zarasai 3:51:10 50:14 (21) 38:58 (14) 34:37 (16) 1:04:58 (35) 42:23 (13)
22
Pupkevičiūtė Laura
LTU
LTU
Kauno OSM, Kaunas 3:54:04 46:18 (14) 47:56 (27) 38:13 (21) 41:11 (12) 1:00:26 (28)
23
Tuleikaitė Lina
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 4:00:59 1:05:59 (34) 37:38 (13) 47:59 (34) 43:51 (15) 45:32 (19)
24
Ivashenkova Elena
RUS
RUS
Gripuzan, Moskva 4:02:10 47:47 (16) 57:41 (37) 42:25 (30) 45:03 (16) 49:14 (24)
25
Matisane Zane
LAT
LAT
Apvarsnis, Madona 4:05:46 50:15 (22) 43:01 (20) 39:04 (24) 1:04:15 (34) 49:11 (23)
26
Domackytė Valerija
LTU
LTU
Zarasų SM, Zarasai 4:06:55 56:48 (30) 44:57 (25) 33:05 (14) 48:35 (24) 1:03:30 (30)
27
Vaicekavičiūtė Vaida
LTU
LTU
Alytaus SM, Alytus 4:18:27 1:09:10 (35) 51:47 (32) 38:32 (22) 48:57 (25) 50:01 (25)
28
Steponkutė Aurelija
LTU
LTU
Kadagys OK, Vilnius 4:33:21 54:02 (26) 54:29 (35) 44:50 (32) 57:14 (31) 1:02:46 (29)
29
Taločkaitė Rima
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 4:54:54 1:15:06 (36) 53:08 (33) 57:03 (37) 55:04 (30) 54:33 (26)
30
Kondrateva Maria
RUS
RUS
Gripuzan, Moskva 5:04:25 1:15:27 (37) 1:02:58 (39) 43:15 (31) 54:42 (29) 1:08:03 (32)
31
Steniukynaitė Laura
LTU
LTU
Klajūnas OK, Molėtai 5:33:50 1:17:23 (39) 1:15:49 (41) 56:54 (36) 58:40 (32) 1:05:04 (31)
32
Urbonaitė Jovita
LTU
LTU
Plungės SM, Plungė 6:04:47 55:41 (28) 50:33 (30) 58:46 (38) 1:31:14 (43) 1:48:33 (35)
33
Shadrina Elena
RUS
RUS
Pravdinsk, Kaliningrad 7:40:14 2:24:34 (41) 51:14 (31) 1:16:02 (41) 1:30:02 (42) 1:38:22 (34)
  Balčiūnaitė Lina
LTU
LTU
Takas OK, Kaunas 2:55:23 48:40 (19) 43:52 (22) 35:44 (17) 47:07 (21) dns
  Jakštaitė Giedrė
LTU
LTU
Klaipėdos JTS, Klaipėda 3:15:05 47:54 (18) 48:23 (28) 37:27 (19) 1:01:21 (33) dsq
  Moroz Oksana
UKR
UKR
Orientyr, Šostka 3:23:08 43:53 (12) 54:36 (36) 32:38 (12) 1:12:01 (36) dsq
  Kurenaia Natalia
UKR
UKR
Orientyr, Šostka 4:04:00 49:16 (20) 1:00:00 (38) 47:02 (33) 1:27:42 (41) dns
  Baranauskaitė Ieva
LTU
LTU
Takas OK, Kaunas 4:58:19 1:17:05 (38) 1:04:59 (40) 1:09:23 (39) 1:26:52 (40) dns
  Sidorova Elena
RUS
RUS
Gripuzan, Moskva 6:28:14 2:21:53 (40) dsq 1:15:10 (40) 1:16:47 (38) 1:34:24 (33)
  Tikhonova Zoia
RUS
RUS
Mysl, Moscow 1:41:06 dns dns 27:11 (  4) 40:02 (  9) 33:53 (  3)
  Varesa Ieva
LAT
LAT
Azimuts, Smiltene 2:28:44 56:03 (29) 44:11 (24) dns 48:30 (23) dns
  Urbelytė Ugnė
LTU
LTU
Sakas OK, Šiauliai 2:58:35 dns 43:39 (21) 54:12 (35) 1:20:44 (39) dsq
  Pudane Inese
LAT
LAT
Apvarsnis, Madona 3:10:20 1:02:54 (33) 54:07 (34) dns 1:13:19 (37) dns

Spausdinimui