login
Daugiadienės TAKAS → Rezultatai

LTU, Plateliai, 1996-07-03

Grupė H16

Trasa 1 d. 4.8 km 11 KP, 2 d. 5.1 km 10 KP, 3 d. 4.1 km 9 KP, 4 d. 4.5 km 9 KP, 5 d. 4.6 km 11 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  3 diena  4 diena  5 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena
1
Rūkas Mindaugas LTUSaulė OK, Vilnius 2:52:41 38:18 (10) 35:09 (  2) 26:13 (  1) 36:59 (  5) 36:02 (13)
2
Tamošiūnas Aurimas LTUKauno OSM, Kaunas 2:56:38 34:57 (  3) 39:05 (12) 33:46 (13) 38:20 (10) 30:30 (  3)
3
Erleckis Sandis LATSaldus 2:57:41 36:21 (  5) 35:12 (  4) 34:48 (21) 37:40 (  8) 33:40 (  8)
4
Vasiliauskas Mantas LTUDainava OK, Alytus 3:01:36 35:29 (  4) 35:11 (  3) 29:41 (  4) 41:09 (15) 40:06 (25)
5
Petrauskas Giedrius LTUTakas OK, Kaunas 3:01:45 34:10 (  1) 40:49 (20) 27:25 (  2) 43:00 (21) 36:21 (15)
6
Andrėkus Saulius LTUPlungės SM, Plungė 3:02:21 44:53 (30) 33:56 (  1) 41:11 (40) 32:05 (  1) 30:16 (  2)
7
Paužas Henrikas LTUDainava OK, Alytus 3:03:00 38:00 (  7) 39:43 (14) 31:10 (  6) 41:04 (14) 33:03 (  6)
8
Pernarauskas Arūnas LTUKertus BK, Žiežmariai 3:07:22 38:00 (  7) 40:08 (17) 33:01 (10) 46:43 (30) 29:30 (  1)
9
Petryla Egidijus LTUZarasų SM, Zarasai 3:07:26 42:17 (20) 38:06 (  9) 28:01 (  3) 42:55 (20) 36:07 (14)
10
Krasuckis Justas LTUPerkūnas OK, Vilnius 3:07:57 41:43 (17) 40:03 (16) 36:18 (29) 35:11 (  3) 34:42 (11)
11
Chistov Alexandr RUSDJSS, Moskva 3:10:21 34:32 (  2) 38:42 (11) 51:50 (54) 34:12 (  2) 31:05 (  4)
12
Kalvans Linards LATMeridians, Cesis 3:11:35 41:49 (19) 41:21 (22) 34:45 (20) 39:26 (13) 34:14 (  9)
13
Kulikauskas Aurelijus LTUOlimpo SM, Panevėžys 3:17:53 36:28 (  6) 42:14 (24) 35:04 (23) 43:29 (24) 40:38 (27)
14
Kudaba Domas LTUTrakų JTC, Trakai 3:18:49 40:45 (13) 40:44 (19) 33:26 (12) 47:29 (33) 36:25 (17)
15
Gudauskas Alfredas LTUVėtra OK, Telšiai 3:18:57 44:06 (27) 37:50 (  7) 33:05 (11) 46:42 (29) 37:14 (18)
16
Neniškis Andrius LTUTakas OK, Kaunas 3:19:24 42:54 (22) 45:20 (33) 35:53 (27) 42:09 (17) 33:08 (  7)
17
Laukaitis Andrius LTUKauno OSM, Kaunas 3:19:51 42:41 (21) 38:07 (10) 34:12 (16) 43:29 (24) 41:22 (28)
18
Leonavičius Giedrius LTUKopa OK, Klaipėda 3:20:09 50:46 (41) 43:09 (27) 30:30 (  5) 38:13 (  9) 37:31 (20)
19
Šidlauskas Tomas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 3:20:16 41:42 (16) 51:29 (46) 31:37 (  7) 37:30 (  6) 37:58 (21)
20
Panavas Tomas LTUFiesta OK, Vilnius 3:22:36 44:50 (29) 48:33 (41) 34:37 (19) 42:49 (19) 31:47 (  5)
21
Brazauskas Justas LTUPerkūnas OK, Vilnius 3:22:51 43:05 (23) 37:55 (  8) 35:22 (26) 43:13 (23) 43:16 (32)
22
Lapinš Andris LATAzimuts, Smiltene 3:24:25 41:44 (18) 46:11 (34) 35:56 (28) 44:13 (26) 36:21 (15)
23
Mažeika Petras LTUTakas OK, Kaunas 3:28:12 50:30 (40) 42:27 (26) 35:11 (25) 42:47 (18) 37:17 (19)
24
Petrevičius Aras LTUPerkūnas OK, Vilnius 3:32:14 49:57 (38) 46:25 (35) 34:05 (15) 38:54 (12) 42:53 (30)
25
Grigaitis Tomas LTUKopa OK, Klaipėda 3:32:35 43:05 (23) 43:13 (28) 32:13 (  8) 50:17 (40) 43:47 (34)
26
Paulinš Normunds LATAzimuts, Smiltene 3:35:53 52:19 (46) 40:15 (18) 32:42 (  9) 56:10 (50) 34:27 (10)
27
Masionis Ernestas LTUDainava OK, Alytus 3:35:56 41:23 (15) 50:39 (43) 43:20 (43) 41:29 (16) 39:05 (24)
28
Matiukas Raimondas LTUOriens OK, Panevėžys 3:38:49 40:37 (12) 39:30 (13) 53:07 (56) 37:37 (  7) 47:58 (42)
29
Gineika Tomas LTUVilniaus SM, Vilnius 3:45:31 40:16 (11) 50:56 (45) 45:33 (45) 43:00 (21) 45:46 (37)
30
Stūris Agris LATApvarsnis, Madona 3:52:05 51:01 (42) 43:28 (29) 36:50 (30) 48:26 (35) 52:20 (46)
31
Tiukin Alexandr RUSDJSS, Moskva 3:53:54 46:01 (32) 42:14 (24) 37:44 (32) 55:24 (49) 52:31 (47)
32
Anakurdovas Andrejus LTUKauno OSM, Kaunas 3:55:33 51:05 (43) 36:15 (  5) 48:28 (52) 1:00:59 (61) 38:46 (23)
33
Bacys Modestas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 3:56:07 38:04 (  9) 1:01:30 (54) 46:13 (47) 35:43 (  4) 54:37 (50)
34
Pirogov Timofei RUSDJSS, Moskva 3:58:19 44:29 (28) 50:44 (44) 41:23 (42) 57:30 (53) 44:13 (35)
35
Praulinš Karlis LATSaldus 3:58:32 48:37 (35) 54:37 (52) 47:51 (51) 46:59 (31) 40:28 (26)
36
Paulauskas Kęstutis LTUPlungės SM, Plungė 4:02:51 51:36 (45) 54:31 (51) 40:31 (38) 47:42 (34) 48:31 (43)
37
Shuvaev Dimitri RUSGripuzan, Moskva 4:03:32 54:42 (48) 53:40 (50) 39:08 (33) 52:28 (46) 43:34 (33)
38
Leinartas Darius LTUPlungės SM, Plungė 4:07:35 45:11 (31) 48:32 (40) 48:57 (53) 51:15 (43) 53:40 (48)
39
Yaroshevski Evgeni RUSGripuzan, Moskva 4:10:14 43:50 (25) 1:02:54 (56) 52:37 (55) 52:38 (47) 38:15 (22)
40
Laurinaitis Giedrius LTUKlaipėdos JTS, Klaipėda 4:23:17 1:08:48 (56) 1:05:43 (60) 39:45 (35) 46:05 (28) 42:56 (31)
41
Mamontovas Vitalijus LTUZarasų SM, Zarasai 4:26:17 1:07:49 (55) 50:12 (42) 33:51 (14) 1:07:48 (64) 46:37 (38)
42
Cicėnas Emilis LTUKadagys OK, Vilnius 4:29:03 50:14 (39) 1:21:22 (67) 35:09 (24) 50:38 (42) 51:40 (45)
43
Grubin Oleg RUSGripuzan, Moskva 4:32:48 46:14 (33) 1:15:46 (64) 45:44 (46) 57:37 (54) 47:27 (39)
44
Martišius Marius LTUKlaipėdos JTS, Klaipėda 4:38:22 1:11:02 (58) 52:02 (47) 55:55 (57) 51:30 (44) 47:53 (41)
45
Silius Vytis LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 4:39:40 55:34 (50) 1:03:46 (57) 40:25 (37) 59:39 (60) 1:00:16 (52)
46
Stanevičius Ramūnas LTUSakas OK, Šiauliai 4:42:03 56:00 (51) 47:01 (37) 1:00:49 (61) 1:03:39 (62) 54:34 (49)
47
Kazlauskas Stasys LTUKauno OSM, Kaunas 4:43:51 1:25:53 (67) 45:06 (31) 47:36 (50) 57:47 (55) 47:29 (40)
48
Alešauskas Vitalijus LTUTrakų JTC, Trakai 4:43:59 51:20 (44) 47:44 (38) 1:13:07 (69) 50:09 (39) 1:01:39 (53)
49
Keturka Andrius LTUSkardis OK, Trakai 5:01:21 1:23:31 (66) 1:14:45 (63) 39:27 (34) 58:44 (57) 44:54 (36)
50
Švabauskas Arvydas LTUTrakų JTC, Trakai 5:09:58 58:38 (52) 1:16:42 (65) 1:00:58 (62) 1:12:04 (67) 41:36 (29)
51
Martinaitis Marius LTUSakas OK, Šiauliai 5:19:26 1:11:26 (59) 1:19:19 (66) 1:03:55 (65) 49:59 (38) 54:47 (51)
52
Tautkus Martynas LTUSakas OK, Šiauliai 5:26:26 1:12:02 (61) 1:11:59 (62) 57:13 (59) 1:14:14 (68) 50:58 (44)
53
Janovs Andis LATRiga 5:32:52 1:06:20 (54) 1:07:31 (61) 1:10:28 (67) 1:04:55 (63) 1:03:38 (54)
54
Šuipys Ramūnas LTUKlaipėdos JTS, Klaipėda 5:33:37 1:14:33 (63) 1:05:20 (58) 58:54 (60) 1:09:07 (65) 1:05:43 (56)
55
Čiras Mindaugas LTUTrakų JTC, Trakai 5:50:21 1:08:54 (57) 1:33:33 (68) 1:03:26 (63) 51:45 (45) 1:12:43 (59)
56
Petrokas Marius LTUTrakų JTC, Trakai 6:10:08 1:11:39 (60) 1:41:37 (70) 56:58 (58) 1:11:15 (66) 1:08:39 (57)
  Gricius Simas LTUPerkūnas OK, Vilnius 2:32:45 40:49 (14) 37:42 (  6) dsq 38:29 (11) 35:45 (12)
  Nekrašius Mindaugas LTUKauno OSM, Kaunas 2:52:32 47:11 (34) 45:11 (32) 34:36 (18) 45:34 (27) dns
  Matvejs Janis LATAzimuts, Smiltene 3:04:10 55:07 (49) 41:55 (23) 37:38 (31) 49:30 (37) dns
  Raiskums Kaspars LATAzimuts, Smiltene 3:05:37 49:16 (36) 44:18 (30) 43:28 (44) 48:35 (36) dns
  Beniušis Egidijus LTUPlungės SM, Plungė 3:10:11 1:03:57 (53) 41:06 (21) 34:50 (22) 50:18 (41) dns
  Belousov Nikolai RUSDJSS, Moskva 3:26:13 dsq 40:02 (15) 40:09 (36) 57:05 (51) 1:08:57 (58)
  Pasternackis Raimondas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 3:42:20 1:13:51 (62) 48:14 (39) 41:12 (41) 59:03 (59) dsq
  Žemaitis Edvinas LTUGelgaudiškis 4:04:05 52:19 (46) 1:05:34 (59) 1:11:15 (68) 54:57 (48) dns
  Daukša Donatas LTUOriens OK, Panevėžys 4:06:12 1:18:53 (64) 1:01:29 (53) 46:54 (48) 58:56 (58) dsq
  Beziaev Andrei RUSGripuzan, Moskva 5:17:50 1:23:07 (65) 1:02:39 (55) dsq 1:47:09 (72) 1:04:55 (55)
  Platačius Valdas LTUTrakų JTC, Trakai 5:47:05 dsq 1:45:53 (71) 1:18:15 (70) 1:26:16 (71) 1:16:41 (61)
  Konovalov Alexandr RUSGripuzan, Moskva 2:14:48 dsq 47:00 (36) 40:45 (39) 47:03 (32) dsq
  Krasauskas Marius LTUKlaipėdos JTS, Klaipėda 2:24:18 44:02 (26) 53:15 (49) 47:01 (49) dns dns
  Solovjovas Viktoras LTUKauno OSM, Kaunas 2:39:59 49:19 (37) 52:30 (48) dns 58:10 (56) dns
  Žmoginas Vaidas LTUOriens OK, Panevėžys 3:32:01 dsq dsq 1:03:31 (64) 1:14:51 (69) 1:13:39 (60)
  Plegevičius Audrius LTUSkardis OK, Trakai 4:11:43 1:32:47 (68) 1:34:42 (69) 1:04:14 (66) dns dns
  Kovalchiuk Sevastian UKROrientyr, Šostka 4:58:14 dns 2:07:41 (72) 1:25:12 (71) 1:25:21 (70) dsq
  Vorontcov Ilia RUSPravdinsk, Kaliningrad 1:31:23 dsq dsq 34:12 (16) 57:11 (52) dsq