login
Daugiadienės TAKAS → Rezultatai

LTU, Molėtai, 1997-07-09

Grupė H18

Trasa 1 d. 7.6 km 18 KP, 2 d. 6.8 km 13 KP, 3 d. 4.6 km 12 KP, 4 d. 7.0 km 13 KP, 5 d. 7.0 km 13 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  3 diena  4 diena  5 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena
1
Paužas Henrikas LTUDainava OK, Alytus 3:34:20 53:49 (  3) 39:32 (  2) 23:35 (  2) 41:14 (  5) 56:10 (  9)
2
Milaknis Mindaugas LTUSakas OK, Šiauliai 3:35:28 50:59 (  1) 43:19 (  7) 26:14 (  7) 46:52 (15) 48:04 (  1)
3
Grašys Vytautas LTUPerkūnas OK, Vilnius 3:35:49 59:33 (  5) 39:06 (  1) 24:39 (  4) 41:02 (  4) 51:29 (  2)
4
Vasilevičius Vytas LTUKlajūnas OK, Molėtai 3:48:51 59:39 (  6) 42:36 (  6) 28:27 (15) 42:03 (  6) 56:06 (  8)
5
Petryla Egidijus LTUZarasų SM, Zarasai 3:53:40 1:04:04 (  9) 44:32 (11) 29:40 (19) 42:58 (  7) 52:26 (  4)
6
Pernarauskas Arūnas LTUKertus BK, Žiežmariai 3:56:16 55:58 (  4) 45:34 (15) 27:45 (12) 53:25 (23) 53:34 (  5)
7
Trus Sergejus LTUZarasų SM, Zarasai 4:02:34 1:17:03 (16) 40:29 (  3) 25:54 (  6) 40:59 (  3) 58:09 (10)
8
Andrėkus Saulius LTUPlungės SM, Plungė 4:03:15 1:00:52 (  7) 42:12 (  5) 25:35 (  5) 40:40 (  2) 1:13:56 (21)
9
Obetkin Pavel RUSIskatel, Moskow 4:11:20 1:03:46 (  8) 44:03 (  9) 29:27 (18) 45:47 (12) 1:08:17 (18)
10
Szymerowski Artur POLMOS Wejherowo 4:11:53 52:24 (  2) 45:09 (12) 32:47 (26) 54:04 (25) 1:07:29 (17)
11
Mačiulis Dainius LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 4:19:03 1:14:08 (14) 44:06 (10) 28:47 (16) 46:50 (13) 1:05:12 (15)
12
Kutiavinas Vladas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 4:20:16 1:23:43 (19) 52:32 (22) 24:31 (  3) 47:20 (16) 52:10 (  3)
13
Gudauskas Alfredas LTUVėtra OK, Telšiai 4:20:51 1:18:38 (18) 45:27 (14) 33:56 (27) 43:12 (  8) 59:38 (13)
14
Krasuckis Justas LTUPerkūnas OK, Vilnius 4:26:47 1:15:10 (15) 51:11 (21) 30:00 (22) 51:05 (21) 59:21 (12)
15
Nikitin Sergei RUSIskatel, Moskow 4:29:47 1:06:26 (10) 44:01 (  8) 40:01 (31) 44:12 (  9) 1:15:07 (22)
16
Sukackas Mindaugas LTUVilniaus SM, Vilnius 4:34:30 1:36:19 (25) 46:28 (17) 28:05 (13) 44:18 (10) 59:20 (11)
17
Grigaitis Tomas LTUKopa OK, Klaipėda 4:41:38 1:13:44 (13) 50:30 (20) 27:11 (11) 46:50 (13) 1:23:23 (28)
18
Leinartas Darius LTUPlungės SM, Plungė 4:43:15 1:11:31 (12) 56:03 (26) 29:15 (17) 48:31 (18) 1:17:55 (25)
19
Matonis Audrūnas LTUTakas OK, Kauno OSM, Kaunas 4:55:53 1:36:09 (24) 49:49 (19) 30:24 (23) 53:32 (24) 1:05:59 (16)
20
Šiškovas Jurijus LTUZarasų SM, Zarasai 5:01:39 1:17:16 (17) 59:53 (27) 28:15 (14) 57:26 (28) 1:18:49 (26)
21
Matonis Mantas LTUTakas OK, Kauno OSM, Kaunas 5:09:23 1:58:06 (27) 45:18 (13) 26:44 (  9) 54:23 (26) 1:04:52 (14)
22
Jasiūnas Andrius LTUOriens OK, Panevėžys 5:14:44 1:30:41 (20) 54:10 (25) 31:40 (24) 1:05:14 (32) 1:12:59 (20)
23
Churkunov Ivan RUSIskatel, Moskow 5:19:24 1:56:14 (26) 53:47 (24) 27:05 (10) 49:44 (20) 1:12:34 (19)
24
Aleksandra Mindaugas LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 5:21:24 1:31:03 (21) 52:39 (23) 32:10 (25) 1:00:36 (29) 1:24:56 (29)
25
Čiras Mindaugas LTUTrakų JTC, Trakai 5:43:35 1:35:39 (23) 1:24:42 (29) 29:55 (21) 55:50 (27) 1:17:29 (24)
26
Kryžanauskas Audrius LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 6:08:32 2:31:52 (28) 47:25 (18) 38:05 (29) 49:41 (19) 1:21:29 (27)
  Gineika Tomas LTUVilniaus SM, Vilnius 3:11:50 dns 41:16 (  4) 26:25 (  8) 47:48 (17) 1:16:21 (23)
  Gedgaudas Andrius LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 3:13:30 1:06:47 (11) 45:58 (16) 36:26 (28) 44:19 (11) dsq
  Kubulinš Raivis LATAzimuts, Smiltene 4:34:18 1:32:20 (22) 1:30:25 (30) 38:14 (30) 53:19 (22) dsq
  Sadeckas Darius LTUPerkūnas OK, Vilnius 1:56:29 dns dns 22:38 (  1) 37:53 (  1) 55:58 (  7)
  Lazauskas Donatas LTUPerkūnas OK, Vilnius 2:24:54 dns dns 29:42 (20) 1:00:39 (30) 54:33 (  6)
  Cicėnas Emilis LTUKadagys OK, Vilnius 3:12:29 dsq 1:02:08 (28) 58:42 (32) 1:11:39 (33) dsq
  Andriulaitis Danas LTUŠaltinėlis OK, Jonava 2:46:44 dns 1:43:26 (31) dsq 1:03:18 (31) dns