Daugiadienės TAKAS
LTU, Nemunaitis, 2001-08-08

Rezultatai

Grupė D14A

Trasa 1 d. 3.0 km 9 KP, 2 d. 3.1 km 9 KP, 3 d. 2.2 km 7 KP, 4 d. 2.5 km 8 KP, 5 d. 2.6 km 9 KP

Rezultatai anuliuoti 1 diena

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  3 diena  4 diena  5 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena
1
Ražaitytė Gabija LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 1:38:02dns37:27 (  2)17:54 (  1)22:47 (  2)19:54 (  1)
2
Zacharenko Viktorija LTUSietyno SM, Vilnius 1:54:50dns35:16 (  1)27:46 (  8)24:19 (  3)27:29 (  5)
3
Akstinaitė Gytautė LTUSaulė OK, Vilnius 1:55:02dns40:37 (  3)20:45 (  2)26:01 (  5)27:39 (  6)
4
Klopovskaia Anastasia BLRStandart OK 2:08:46dns48:32 (  7)32:04 (12)22:43 (  1)25:27 (  3)
5
Račkauskaitė Indrė LTUSietyno SM, Vilnius 2:12:16dns52:32 (12)23:22 (  5)32:47 (11)23:35 (  2)
6
Linkevičiūtė Viktorija LTUVėtra OK, Telšiai 2:12:19dns41:44 (  4)21:59 (  4)28:54 (  8)39:42 (15)
7
Kutkaitė Indrė LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas 2:13:44dns51:05 (10)25:10 (  6)25:10 (  4)32:19 (  9)
8
Mikaitytė Rasa LTUSM Gaja, Kaunas 2:17:42dns42:38 (  5)28:06 (  9)37:48 (14)29:10 (  7)
9
Bartkutė Giedrė LTUSietyno SM, Vilnius 2:23:19dns49:10 (  8)30:55 (11)26:04 (  6)37:10 (14)
10
Zacharenko Julija LTUSietyno SM, Vilnius 2:24:00dns1:05:04 (18)21:42 (  3)29:49 (  9)27:25 (  4)
11
Stasytytė Violeta LTUŠilalės SM, Šilalė 2:31:50dns47:11 (  6)30:01 (10)37:34 (13)37:04 (13)
12
Nausėdaitė Rasa LTUŠilalės SM, Šilalė 2:33:27dns50:07 (  9)39:26 (19)31:28 (10)32:26 (10)
13
Orzechowska Marta POLUKS Jantar Gdynia, Gdynia 2:43:49dns53:43 (13)38:05 (18)36:34 (12)35:27 (12)
14
Žutautaitė Eglė LTUSietyno SM, Vilnius 2:43:53dns55:13 (14)33:00 (14)41:20 (17)34:20 (11)
15
Beržinytė Ernesta LTUŠilalės SM, Šilalė 2:44:08dns52:16 (11)40:06 (20)40:48 (16)30:58 (  8)
16
Karakulevaitė Erika LTUSM Gaja, Kaunas 3:03:06dns58:41 (15)32:11 (13)47:13 (18)45:01 (16)
17
Piotrowska Anna POLWKS Flota Gdynia, Gdynia 3:07:08dns1:10:16 (19)33:23 (15)28:50 (  7)54:39 (19)
18
Siekierska Natalia POLUKS Jantar Gdynia, Gdynia 3:39:18dns1:20:47 (21)35:53 (16)47:36 (19)55:02 (20)
19
Savickaitė Brigita LTUSM Gaja, Kaunas 3:57:41dns1:17:07 (20)37:43 (17)39:51 (15)1:23:00 (22)
  Zubowicz Magda POLWKS Flota Gdynia, Gdynia 2:18:26dns1:02:00 (17)25:28 (  7)dsq50:58 (18)
  Duchnowska Agata POLUKS Jantar Gdynia, Gdynia 2:51:03dnsdns43:35 (21)1:18:14 (21)49:14 (17)
  Gustaitė Dalia LTUSietyno SM, Vilnius 3:03:47dnsdns1:05:18 (22)49:53 (20)1:08:36 (21)
  Gumenikovaitė Gintarė LTUDainava OK, Alytus 59:17dns59:17 (16)dnsdnsdns