Nida Cup
LTU, Nida, Neringa, 2001-06-30

Rezultatai

Grupė M45

Trasa 7.4 km 22 KP

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Ivanov Arkadi RUSChuvashia, Cheboksary 54:31 7:22
2
Larsen Leif E. DENTisvilde Hegn OK, Frederiksvęrk 55:01 7:26
3
Dalby Morten NORHalden SK, Halden 55:17 7:28
4
Daniel Charles GBRBristol OK, Newport 59:26 8:01
5
Vilents Dimitri RUSMysl, Moscow 59:49 8:05
6
Watkins Tim GBRSouth Ribble OC, Chorley 1:00:18 8:08
7
Vilkelis Jonas LTULėvuo OK, Panevėžys 1:00:41 8:12
8
Fries Anders SWEUmeå OK, Umeå 1:01:14 8:16
9
Simanaitis Alvydas LTUKuršėnai 1:01:30 8:18
10
Lüüs Udo ESTOK Ilves, Tallinn 1:02:52 8:29
11
Pulkkinen Pekka FINMegaFit, Piispanristi 1:02:53 8:29
12
Guglielmetti Francesco SUIGold Savosa, Langenthal 1:03:08 8:31
13
Vasilevičius Juozas LTUKlajūnas OK, Molėtai 1:03:11 8:32
14
Andersen Ole DENHerning OK, Vildbjerg 1:03:44 8:36
15
Robinson Andy GBRSLOW, Aberdeenshire 1:04:22 8:41
16
Martinsson Stellan SWEOK Tyringe, Eslöv 1:04:27 8:42
17
Leakey Alan GBRSLOW, Aberdeenshire 1:04:31 8:43
18
Guriev Sergei RUSTCS, Smolensk 1:05:06 8:47
19
Zlatkus Ričardas LTUDevyni OK, Vilnius 1:06:14 8:57
20
Kaar Andres ESTTA OK, Tallinn 1:06:48 9:01
21
Lukaševičius Juozas LTUKadagys OK, Vilnius 1:06:53 9:02
22
Andres Peter SUIOLG Pfaeffikon, Langenthal 1:07:42 9:08
23
Voolaid Kulno ESTROK, Tallinn 1:08:12 9:12
24
Aberg Hakan SWETjällmo-Godegårds OK, Motala 1:08:19 9:13
25
Riabovas Vytautas LTUFiesta OK, Vilnius 1:10:18 9:30
26
Laine Harri FINKauhajoen Karhu, Kauhajoki 1:11:50 9:42
27
Hemstrom Mats SWEGavle OK, Everod 1:12:20 9:46
28
Much Detlef GEROLV-Uslar, Wahlsburg 1:14:02 10:00
29
Braziulis Vidas LTUJaunystė OK, Klaipeda 1:15:09 10:09
30
Seefeld Karl Heinz GEROLG Bramgau, Enger-Besenkamp 1:15:39 10:13
31
Forsstedt Lars SWESoders SOL, Everod 1:15:50 10:14
32
Dūda Kostas LTULabirintas OK, Vilnius 1:18:18 10:34
33
Skogh Lars Ove SWEOsterfarnebo IF, Everod 1:18:31 10:36
34
Leuenberger Andre SUIOLG Herzogenbuchsee, Langenthal 1:21:02 10:57
35
Graf Hansjoerg SUIOLG Pfaeffikon, Langenthal 1:22:20 11:07
36
Gavėnas Gintaras LTUDevyni OK, Vilnius 1:25:28 11:32
37
Herbertsson Par SWELunds OK, Everod 1:25:57 11:36
38
Soudek Vojtech CZEMeteor Kacerov, Praha 1:26:20 11:40
39
Johansson Yngve SWEAlmby IK, ÖREBRO 1:28:33 11:57
40
Scheye Frede DENHerlufsholm O-klub, Nęstved 1:30:56 12:17
41
Trofimov Alexandre RUSMysl, Moscow 1:30:57 12:17
42
Grublys Algirdas LTUKopa OK, Klaipėda 1:31:01 12:17
43
Kellens Jean Pierre BELKOL, Bilzen 1:32:24 12:29
44
Chin Chi Pang HKGSo Kon Po, Causeway 1:33:54 12:41
45
Jensen Ole D. DENTisvilde Hegn OK, Frederiksvęrk 1:35:23 12:53
46
Fladberg Jens DENHerlufsholm, Nęstved 1:43:58 14:02
47
Butkus Viktoras LTULabirintas OK, Vilnius 1:50:49 14:58
48
Harwood Eddie GBRMOR, Elgin 1:53:52 15:23
49
Wickholm Roger FINIF Sibbo Vargarna, Söderkulla 2:03:23 16:40
50
Chan Kwok Wai HKGSo Kon Po, Causeway 2:28:29 20:03
  Ulevičius Henrikas LTULabirintas OK, Vilnius dsq  
  Larsson Mats SWESkogslöparna, 89491 Själevad dsq  
  Lawford Geoff AUSAbominable O-men, ACT dsq  
  Forrest Mike GBRBristol OK, Newport dsq  
  Baranauskas Valdas LTUTakas OK, Kaunas dsq  

Tarpiniai laikai