dbtopas login
WMOC qualification → Rezultatai

WMOC qualification

LTU
LTU, Smiltynė, Klaipėda, 2001-07-02

Grupė M40-1

Trasa 1 d. 9.3 km 25 KP, 2 d. 9.4 km 22 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena
1
Von Schoultz Roald
FIN
FIN
Pargas IF, Pargas 1:46:40 50:12 (  2) 56:28 (  1)
2
Mårtensson Jörgen
NOR
NOR
Modum, Vikersund 1:49:37 48:30 (  1) 1:01:07 (  5)
3
Gvildys Jonas Gediminas
LTU
LTU
Medeina OK, Kaunas 1:53:41 56:09 (  8) 57:32 (  2)
4
Reha Jaanus
EST
EST
Kooperaator, Tallinn 1:53:43 51:16 (  3) 1:02:27 (  8)
5
Forsell Jouni
FIN
FIN
Delta, Lahti 1:55:02 55:52 (  6) 59:10 (  4)
6
Helin Esa
FIN
FIN
Hiisirasti, Lappi 1:56:36 57:27 (11) 59:09 (  3)
7
Bjurström Per
SWE
SWE
Tisaren OK, Kumla 2:00:11 58:58 (12) 1:01:13 (  7)
8
Maldeikis Rimantas
LTU
LTU
Fortūna OK, Vilnius 2:00:49 57:18 (10) 1:03:31 (11)
9
Mudarisov Marat
RUS
RUS
QUICK, Ufa, 450083 2:00:56 55:22 (  4) 1:05:34 (16)
10
Kanarski Valeri
BLR
BLR
Minsk 2:00:57 59:50 (14) 1:01:07 (  5)
11
Ptašekas Marius
LTU
LTU
Devyni OK, Vilnius 2:01:57 55:54 (  7) 1:06:03 (17)
12
Undeland Sven
SWE
SWE
Södertälje/Nykvarn, Södertälje 2:04:02 59:59 (16) 1:04:03 (12)
13
Wickholm Björn Erik
FIN
FIN
Raseborg OK, Hangö 2:04:27 1:01:04 (18) 1:03:23 (  9)
14
Bandixen Soenke
SUI
SUI
OLG Pfaeffikon, Langenthal 2:05:16 1:00:10 (17) 1:05:06 (14)
15
Serva Rimantas
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžys 2:06:45 56:16 (  9) 1:10:29 (25)
16
Ojapalo Ilkka
FIN
FIN
Rajamaen Rykmentti, Lahti 2:08:06 1:01:14 (19) 1:06:52 (19)
17
Rooni Rein
EST
EST
OK Orvand, Tallinn 2:09:38 1:04:43 (24) 1:04:55 (13)
18
Lech Bogdan
POL
POL
Logistyk Ostróda, Olsztyn 2:09:55 59:32 (13) 1:10:23 (24)
19
Mikšys Eugenijus
LTU
LTU
Šilalės SM, Pajūris 2:10:29 1:03:39 (23) 1:06:50 (18)
20
Pedersen Lasse
SWE
SWE
Goteborg-Majorna, Everod 2:10:31 1:02:43 (22) 1:07:48 (21)
21
Deshko Valeri
RUS
RUS
Azimut, Saint Petersburg 2:11:28 1:06:13 (25) 1:05:15 (15)
22
Ojala Hannu
FIN
FIN
Rasti-Perniö, PERNIÖ 2:12:43 1:09:20 (29) 1:03:23 (  9)
23
Zariņš Pēteris
LAT
LAT
Mona OK, Riga 2:14:03 59:50 (14) 1:14:13 (29)
24
Glemmestad Gaute
NOR
NOR
Jacobs, Gressvik 2:16:17 1:02:33 (21) 1:13:44 (28)
25
Goreli Dmitri
UKR
UKR
Kyiv 2:18:03 1:10:53 (30) 1:07:10 (20)
26
Kuokkanen Yuri
RUS
RUS
Azimut, Saint Petersburg 2:18:53 1:07:32 (27) 1:11:21 (26)
27
Gustafsson Jerker
SWE
SWE
Vimmerby OK, Vimmerby 2:19:50 1:01:31 (20) 1:18:19 (32)
28
Melaika Donatas
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžys 2:20:05 1:06:52 (26) 1:13:13 (27)
29
Bogomolov Anatoly
RUS
RUS
Kaliningrad 2:23:09 1:08:04 (28) 1:15:05 (30)
30
Oksanen Vesa
FIN
FIN
Rasti-Perniö, PERNIÖ 2:25:03 1:15:07 (33) 1:09:56 (22)
31
Genatis Uwe
GER
GER
SV Mietraching, Woltersdorf 2:37:21 1:27:04 (43) 1:10:17 (23)
32
Sizanik Alexandr
RUS
RUS
Moscow 2:45:21 1:18:11 (36) 1:27:10 (36)
33
Clerici Peter
SUI
SUI
Suisse Senior, Utzigen 2:46:04 1:27:52 (44) 1:18:12 (31)
34
Nefedov Victor
RUS
RUS
Ksanty, Moscow 2:47:59 1:27:54 (45) 1:20:05 (33)
35
Fulerov Evgeni
UKR
UKR
Nasostechcomplekt, SUMY 2:48:10 1:21:17 (38) 1:26:53 (35)
36
Krasauskas Vytautas
LTU
LTU
Vilnius 2:48:30 1:11:33 (31) 1:36:57 (39)
37
Leikas Atso
FIN
FIN
TuomU, ESPOO 2:49:06 1:19:41 (37) 1:29:25 (37)
38
Peel Geoff
AUS
AUS
Botany Bay, Mayfield 2:54:00 1:15:50 (34) 1:38:10 (41)
39
Brakmanis Aivars
LAT
LAT
Mona OK, Riga 2:55:34 1:24:30 (41) 1:31:04 (38)
40
Cleary Ronan
IRL
IRL
Three Rock OC, Herts 3:06:36 1:28:27 (46) 1:38:09 (40)
41
Heikura Pekka
FIN
FIN
Rastipeurat, Orivesi 3:11:37 1:26:52 (42) 1:44:45 (42)
42
Tomascin Jaroslav
CZE
CZE
Meteor Kacerov, Praha 3:17:46 1:15:50 (34) 2:01:56 (48)
43
Meškauskas Julius
LTU
LTU
Saulė OK, Vilnius 3:26:24 1:29:59 (47) 1:56:25 (45)
44
Milnikov Valentin
RUS
RUS
Texno 3:28:36 1:24:29 (40) 2:04:07 (49)
45
Erdal Rune
NOR
NOR
Samnanger, TYSSE 3:28:43 1:23:38 (39) 2:05:05 (50)
46
Mattila Tuomo
FIN
FIN
Helsingin Suunnistaj, Vantaa 3:36:48 1:47:15 (49) 1:49:33 (44)
47
Foster Peter
GBR
GBR
Bristol OK, Newport 3:52:16 1:51:46 (50) 2:00:30 (46)
48
Leung Lam
HKG
HKG
So Kon Po, Causeway 4:14:32 2:13:47 (51) 2:00:45 (47)
  Laasanen Teijo
FIN
FIN
Navi, Mikkeli 55:24 55:24 (  5) dsq
  Poopuu Paul
EST
EST
Joka, Tallinn 1:13:12 1:13:12 (32) dns
  Rintala Hannu
FIN
FIN
Hiisirasti, Lappi 1:20:50 dsq 1:20:50 (34)
  Ross Gordon
GBR
GBR
INT, Aberdeenshire 1:34:18 1:34:18 (48) dsq
  Nielsen Steen Kramer
DEN
DEN
Firmaklubbernes B.U., SMOERUM 1:48:34 dsq 1:48:34 (43)
  Vogel Harald
GER
GER
BSV Halle Ammendorf, Burg bei Magdeburg   dsq dsq
  Boman Rolf
SWE
SWE
Vimmerby OK, Vimmerby   dsq dsq