Jaunių, jaunučių,vaikų čemp. klasika ir trumpa
LTU, Prienai, Giraitiškės ir Naravai, 2001-06-26

Rezultatai

Grupė M14

Trasa 2.7 km 7 KP

Rinktis  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Sklizmantaitė Rasa LTUZarasų SM, Zarasai 25:06 9:17
2
Kutkaitė Indrė LTUKauno OSM, Kaunas 25:17 9:21
3
Nausėdaitė Rasa LTUŠilalės SM, Šilalė 26:44 9:54
4
Apanavičiūtė Aurelija LTUKauno OSM, Kaunas 26:45 9:54
5
Antanaitytė Airė LTUMarijampolės MKC, Marijampolė 27:13 10:04
6
Zacharenko Julija LTUSietyno SM, Vilnius 27:20 10:07
7
Akstinaitė Gytautė LTUSietyno SM, Vilnius 28:40 10:37
8
Užpalytė Aistė LTUTelšių SM, Telšiai 28:55 10:42
9
Linkevičiūtė Viktorija LTUTelšių SM, Telšiai 29:09 10:47
9
Zacharenko Viktorija LTUSietyno SM, Vilnius 29:09 10:47
11
Laurynaitė Vaida LTUKauno OSM, Kaunas 29:20 10:51
12
Svirplytė Asta LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 29:55 11:04
13
Norkutė Milda LTUKlaipėdos JTC, Klaipėda 30:53 11:26
14
Serapinaitė Ramunė LTUŠilalės SM, Šilalė 32:14 11:56
15
Žutautaitė Eglė LTUSietyno SM, Vilnius 32:18 11:57
16
Šalkauskaitė Toma LTUOlimpo SM, Panevėžys 32:21 11:58
17
Ambraškaitė Vaiva LTUOlimpo SM, Panevėžys 33:10 12:17
18
Norkutė Akvilė LTUKlaipėdos JTC, Klaipėda 33:12 12:17
19
Sabaliauskaitė Lina LTUPlungės SM, Plungė 34:10 12:39
20
Juknevičiūtė Inga LTUJurbarko SM, Jurbarkas 34:15 12:41
21
Stasytytė Violeta LTUŠilalės SM, Šilalė 35:25 13:07
22
Apčelauskaitė Gintarė LTUZarasų SM, Zarasai 37:05 13:44
23
Beniauskaitė Alina LTUZarasų SM, Zarasai 37:34 13:54
24
Račkauskaitė Indrė LTUSietyno SM, Vilnius 39:36 14:39
25
Rymaitė Aušrinė LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 40:12 14:53
26
Bartkutė Giedrė LTUSietyno SM, Vilnius 45:19 16:47
27
Safronova Toma LTUAlytaus SM, Alytus 46:36 17:15
28
Savickaitė Brigita LTUKauno OSM, Kaunas 47:56 17:45
29
Grigaitytė Elinga LTUKauno OSM, Kaunas 52:43 19:31
30
Baužytė Gustė LTUJurbarko SM, Jurbarkas 53:39 19:52
31
Grigonytė Ugnė LTUKauno OSM, Kaunas 1:04:07 23:44
32
Beržinytė Ernesta LTUŠilalės SM, Šilalė 1:08:50 25:29
  Fedaravičiūtė Evita LTUAlytaus SM, Alytus dsq