Moksleivių finalai estafetė
LTU, Kazokiškės, 2003-08-19

Rezultatai

Grupė V16

Trasa 6.0 km 16 KP

VietaKomandaŠalisLaikasEtapas Pavardė, VardasEtapePo etapo
1
SM Gaja, Kaunas LTU1:58:01 1Vidzikauskas Giedrius40:50 (  4)40:50 (  4)
2Mačiulevičius Paulius39:44 (  1)1:20:34 (  1)
3Gvildys Jonas Vytautas37:27 (  3)1:58:01 (  1)
2
Zarasų SM, Zarasai LTU2:00:20 1Kokanka Faustas39:47 (  2)39:47 (  2)
2Kilbauskas Darius43:47 (  5)1:23:34 (  4)
3Gerasimov Andrej36:46 (  1)2:00:20 (  2)
3
Olimpo SM, Panevėžys LTU2:02:25 1Truklickas Ramūnas39:16 (  1)39:16 (  1)
2Vilkelis Simas43:59 (  6)1:23:15 (  3)
3Aleliūnas Vilius39:10 (  6)2:02:25 (  3)
4
Viesulo SC, Klaipėda LTU2:05:18 1Vaišvilas Marius43:57 (  7)43:57 (  7)
2Suchovej Vladas42:18 (  2)1:26:15 (  5)
3Mikšys Julius39:03 (  5)2:05:18 (  4)
5
SM Gaja 2, Kaunas LTU2:06:16 1Raubickas Vytenis43:51 (  6)43:51 (  6)
2Rutkauskas Algirdas43:37 (  4)1:27:28 (  6)
3Mačionis Jonas38:48 (  4)2:06:16 (  5)
6
Sietyno SM 1, Vilnius LTU2:08:00 1Aranskis Artūras45:11 (  8)45:11 (  8)
2Untanas Artūras45:41 (  7)1:30:52 (  7)
3Striūka Rapolas37:08 (  2)2:08:00 (  6)
7
Šiaulių JTC, Šiauliai LTU2:26:05 1Vilkauskas Tomas40:05 (  3)40:05 (  3)
2Gelžinis Laimonas42:58 (  3)1:23:03 (  2)
3Baškys Egidijus1:03:02 (13)2:26:05 (  7)
8
Sietyno SM 3, Vilnius LTU2:32:06 1Šimkūnas Karolis47:48 (  9)47:48 (  9)
2Keina Linas49:55 (  8)1:37:43 (  8)
3Stankevič Robertas54:23 (10)2:32:06 (  8)
9
Sietyno SM 2, Vilnius LTU2:32:53 1Talandis Tomas42:51 (  5)42:51 (  5)
2Stankevičius Justas57:28 (13)1:40:19 (  9)
3Staišiūnas Viktoras52:34 (  9)2:32:53 (  9)
10
Telšių SM, Telšiai LTU2:44:57 1Pakalniškis Vilius55:39 (12)55:39 (12)
2Malūkas Arūnas52:09 (11)1:47:48 (10)
3Stasiulis Valentas57:09 (11)2:44:57 (10)
11
SM Gaja 3, Kaunas LTU2:46:05 1Kamarevcevas Eduardas1:04:42 (15)1:04:42 (15)
2Pikturna Justinas51:53 (10)1:56:35 (11)
3Žalkauskas Gediminas49:30 (  8)2:46:05 (11)
12
Panevėžio r. UVS, Krekenava LTU3:04:31 1Juknevičius Mantas55:38 (11)55:38 (11)
2Švilponis Aivaras1:20:22 (15)2:16:00 (15)
3Valantinas Giedrius48:31 (  7)3:04:31 (12)
13
Marijampolės MKC, Marijampolė LTU3:10:25 1Michejevas Mindaugas1:02:23 (14)1:02:23 (14)
2Asipauskas Marius1:09:03 (14)2:11:26 (14)
3Venckūnas Juozas58:59 (12)3:10:25 (13)
14
Jurbarko SM, Jurbarkas LTU3:15:14 1Beresnevičius Domas1:02:07 (13)1:02:07 (13)
2Matelis Arūnas55:11 (12)1:57:18 (12)
3Lendraitis Mantas1:17:56 (15)3:15:14 (14)
15
Alytaus SM, Alytus LTU3:22:22 1Grėbliauskas Arvydas1:20:46 (16)1:20:46 (16)
2Daugininkas Linas50:24 (  9)2:11:10 (13)
3Čiupas Marius1:11:12 (14)3:22:22 (15)
  Prienų SM, Prienai LTUdsq 1Raugevičius Martynas55:19 (10)55:19 (10)
2Zaleckas Tomas1:35:43 (16)2:31:02 (16)
3Revinskas Deividasdsqdsq
  Jonavos KKSC, Jonava LTUdsq 1Alpatovas Jurijusdsqdsq
2Buliauskas Andriusdsqdsq
3Ragaišis Šarūnasdsqdsq