dbtopas login
Daugiadienės TAKAS → Rezultatai

Daugiadienės TAKAS

LTU
LTU, Druskininkai, 2006-07-04

Grupė H45

Trasa 1 d. 5.0 km 13 KP, 2 d. 7.3 km 18 KP, 3 d. 4.9 km 15 KP, 4 d. 4.9 km 17 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  3 diena  4 diena  5 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena
1
Lönnkvist Lars
SWE
SWE
Tullinge SK 3:20:26 36:21 (  3) 45:16 (  1) 46:37 (10) 37:40 (  1) 34:32 (  1)
2
Rooni Rein
EST
EST
Orvand OK 3:27:26 35:01 (  1) 53:57 (  2) 36:17 (  1) 42:59 (  4) 39:12 (  2)
3
Sereika Remigijus
LTU
LTU
Jaunystė OK, Klaipėda 3:37:43 40:45 (  8) 55:55 (  3) 39:17 (  3) 41:47 (  3) 39:59 (  3)
4
Myhre Øivind
NOR
NOR
Kongsberg O-lag 3:49:25 39:25 (  7) 58:23 (  4) 39:30 (  4) 47:12 (  8) 44:55 (  6)
5
Gadliauskas Gintautas
LTU
LTU
Ąžuolas OK, Vilnius 3:54:01 36:58 (  4) 1:00:47 (  6) 41:58 (  5) 47:19 (  9) 46:59 (  8)
6
Kanarski Valeri
BLR
BLR
Orion 3:55:46 36:01 (  2) 1:19:34 (14) 39:14 (  2) 39:25 (  2) 41:32 (  4)
7
Bikelis Vytautas
LTU
LTU
Labirintas OK, Vilnius 3:57:22 37:30 (  5) 59:08 (  5) 45:26 (  9) 46:22 (  7) 48:56 (10)
8
Chepelin Evgueni
GBR
GBR
Grampian. UK 4:15:52 48:16 (13) 1:12:02 (  9) 47:11 (12) 44:54 (  5) 43:29 (  5)
9
Kubaitis Arūnas
LTU
LTU
Gestas KSK, Vilnius 4:18:11 46:40 (12) 1:05:55 (  7) 44:07 (  6) 52:19 (10) 49:10 (11)
10
Striūka Algirdas
LTU
LTU
Ąžuolas OK, Vilnius 4:20:48 44:56 (11) 1:09:31 (  8) 44:32 (  8) 45:46 (  6) 56:03 (16)
11
Coombs Roger
GBR
GBR
MAROC 4:36:37 43:27 (10) 1:17:54 (13) 55:49 (16) 52:24 (11) 47:03 (  9)
12
Tullie John
GBR
GBR
RR, SCO 4:41:29 53:00 (15) 1:14:36 (11) 44:11 (  7) 52:37 (12) 57:05 (18)
13
Vasentsov Valeri
BLR
BLR
Peleng Vympel 4:51:06 55:00 (17) 1:17:08 (12) 50:33 (14) 58:45 (14) 49:40 (12)
14
Ziaziulia Ivanas
LTU
LTU
Lėvuo OK, Panevėžys 5:15:40 37:48 (  6) 1:31:01 (19) 1:00:41 (18) 1:20:43 (18) 45:27 (  7)
15
Krasauskas Vytautas
LTU
LTU
Fortūna OK, Vilnius 5:22:19 56:43 (18) 1:22:10 (15) 52:47 (15) 1:17:43 (16) 52:56 (13)
16
Hansen Troels Bent
DEN
DEN
Allerød OK 5:23:02 42:47 (  9) 1:28:56 (17) 58:24 (17) 1:18:49 (17) 54:06 (14)
17
Navak Aleksandr
BLR
BLR
Belaya Rus 5:59:07 53:33 (16) 1:30:50 (18) 1:04:25 (19) 1:33:41 (21) 56:38 (17)
18
Holcombe Colin
GBR
GBR
Royal Signals UK 6:01:09 1:03:48 (21) 1:27:43 (16) 1:05:30 (20) 1:25:06 (20) 59:02 (19)
19
Medvedev Mikhail
BLR
BLR
Traktor 6:11:56 1:01:19 (20) 2:08:04 (21) 47:00 (11) 1:21:23 (19) 54:10 (15)
20
Gert Georgi
UKR
UKR
Ukraine 6:15:16 57:39 (19) 1:47:17 (20) 1:12:00 (21) 1:16:49 (15) 1:01:31 (20)
21
Panchenko Sergei
UKR
UKR
Ukraine 8:14:12 1:16:53 (22) 2:11:37 (22) 1:20:26 (22) 1:41:24 (22) 1:43:52 (21)
  Arodz Edvard
BLR
BLR
Kronan 3:46:57 51:28 (14) 1:13:19 (10) 49:33 (13) 52:37 (12) dsq
  Ross Gordon
GBR
GBR
Devyni OK   dns dsq dns dsq dns

Spausdinimui