dbtopas login
Baltic masters and open championship → Rezultatai

Baltic masters and open championship

LAT
LAT, Saldus, 2006-06-03

Grupė M45

Trasa 1 d. 8.0 km 20 KP, 2 d. 4.6 km 23 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena
1
Ptašekas Marius
LTU
LTU
Devyni OK, Vilnius 1:37:39 1:00:13 (  1) 37:26 (  4)
2
Gvildys Jonas Gediminas
LTU
LTU
Medeina OK, Kaunas 1:38:04 1:01:43 (  2) 36:21 (  3)
3
Bužs Igors
LAT
LAT
Meridians OK 1:39:00 1:03:12 (  3) 35:48 (  2)
4
Ptašekas Julius
LTU
LTU
Devyni OK, Vilnius 1:42:27 1:06:57 (  6) 35:30 (  1)
5
Mamis Ģirts
LAT
LAT
Mona OK 1:43:22 1:05:43 (  4) 37:39 (  5)
6
Dišlers Guntis
LAT
LAT
Mona OK 1:44:23 1:06:02 (  5) 38:21 (  7)
7
Šinke Juris
LAT
LAT
Kapa, RRBJSS 1:46:24 1:08:43 (  8) 37:41 (  6)
8
Rooni Rein
EST
EST
Orvand OK 1:46:59 1:07:51 (  7) 39:08 (  9)
9
Kazlauskas Donatas
LTU
LTU
Saulė OK, Vilnius 1:48:29 1:09:42 (  9) 38:47 (  8)
10
Jansons Guntars
LAT
LAT
Balta 1:56:02 1:14:28 (15) 41:34 (13)
11
Lācars Harijs
LAT
LAT
Silva, Tukums 1:58:10 1:17:17 (16) 40:53 (12)
12
Abramikas Kęstutis
LTU
LTU
Saulė OK, Vilnius 1:58:12 1:17:56 (18) 40:16 (11)
13
Dude Guntis
LAT
LAT
Spriditis 1:59:42 1:14:10 (13) 45:32 (17)
14
Tammemäe Urmas
EST
EST
Orvand OK 2:02:15 1:17:32 (17) 44:43 (15)
15
Zariņš Pēteris
LAT
LAT
Mona OK 2:05:42 1:21:15 (20) 44:27 (14)
16
Karnavičius Jurgis
LTU
LTU
Saulė OK, Vilnius 2:14:22 1:29:15 (22) 45:07 (16)
17
Zaļaiskalns Māris
LAT
LAT
Taka TOK 2:17:16 1:27:26 (21) 49:50 (20)
18
Ziaziulia Ivanas
LTU
LTU
Lėvuo OK, Panevėžys 2:17:29 1:30:10 (24) 47:19 (18)
19
Dandens Viesturs
LAT
LAT
Aluksne OK 2:21:33 1:29:46 (23) 51:47 (21)
20
Cans Janis
LAT
LAT
Sigulda 2:29:45 1:34:15 (25) 55:30 (22)
21
Pucens Ivars
LAT
LAT
Mona OK 2:38:03 1:49:00 (26) 49:03 (19)
22
Meiers Rainers
LAT
LAT
Taka TOK 2:59:30 2:19:42 (28) 39:48 (10)
  Dauderis Rimantas
LTU
LTU
Krantas OK, Panevėžys 1:12:09 1:12:09 (10) dns
  Stunža Egidijus
LTU
LTU
Krantas OK, Panevėžys 1:13:50 1:13:50 (11) dns
  Zariņš Juris
LAT
LAT
Viga OK 1:13:53 1:13:53 (12) dns
  Melaika Dainius
LTU
LTU
Krantas OK, Panevėžys 1:14:17 1:14:17 (14) dns
  Nāgelis Jānis
LAT
LAT
Mona OK 1:19:41 1:19:41 (19) dns
  Šteins Ilgonis
LAT
LAT
Saldus OK 2:09:03 2:09:03 (27) dsq