EOC sprint + long + middle
SUI, Culs, S-chanf, Flin, 2008-01-15

Rezultatai

Grupė M

Trasa 16.2 km 47 KP

Rinktis  1 diena  2 diena  3 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Rost Erik SWESweden 1:33:14 5:45
2
Arnesson Peter SWESweden 1:33:21 5:45
3
Löfgren Tomas SWESweden 1:33:25 5:45
4
Grigoriev Andrey RUSRussia 1:34:14 5:49
5
Tunis Staffan FINFinland 1:34:15 5:49
6
Østerbø Øystein Kvaal NORNorway 1:34:21 5:49
7
Gruzdev Andrey RUSRussia 1:34:30 5:50
8
Nordebo Daniel SWESweden 1:35:18 5:52
9
Lamov Andrey RUSRussia 1:36:55 5:58
10
Tonna Eivind Luhr NORNorway 1:37:00 5:59
11
Kiiskinen Pasi FINFinland 1:37:03 5:59
12
Lund Øyvind NORNorway 1:37:20 6:00
13
Vullioud Antoine SUISwitzerland 1:37:54 6:02
14
Barchukov Vladimir RUSRussia 1:37:57 6:02
15
Köngäs Teemu FINFinland 1:38:06 6:03
16
Spörry Christian SUISwitzerland 1:38:08 6:03
17
Varis Pekka FINFinland 1:38:10 6:03
18
Lauerman Jan CZECzech Republic 1:38:11 6:03
19
Keskinarkaus Matti FINFinland 1:38:16 6:03
20
Hammarberg Martin SWESweden 1:38:20 6:04
21
Moholdt Lars Hol NORNorway 1:38:25 6:04
22
Watterdal Øyvind Lien NORNorway 1:38:36 6:05
23
Vodražka Ondrej CZECzech Republic 1:39:19 6:07
24
Tolstopiatov Vadim RUSRussia 1:39:20 6:07
25
Veselov Kirill RUSRussia 1:39:29 6:08
26
Urpalainen Jarkko FINFinland 1:40:31 6:12
27
Belomazhev Stanimir BULBulgaria 1:44:11 6:25
28
Åslund Tobias SWESweden 1:44:15 6:26
29
Šulčys Nerijus LTULithuania 1:44:20 6:26
30
Zhuravel Arsen UKRUkraine 1:45:03 6:29
31
Granath Johan SWESweden 1:47:18 6:37
32
Varga Stephan AUTAustria 1:47:26 6:37
33
Kappenberger Andrin SUISwitzerland 1:47:49 6:39
34
Tonchev Ilian BULBulgaria 1:47:50 6:39
35
Kohlschmidt Bernd GERGermany 1:48:38 6:42
36
Bouchal Jiri CZECzech Republic 1:50:47 6:50
37
Tomeček Lubomir CZECzech Republic 1:51:50 6:54
38
Horie Morihiro JPNJapan 1:52:58 6:58
39
Kugler Johann AUTAustria 1:52:59 6:58
40
Laciga Radek CZECzech Republic 1:54:50 7:05
41
Pilybas Egidijus LTULithuania 1:54:54 7:05
42
Veits Toms LATLatvia 1:55:39 7:08
43
Borys Andrii UKRUkraine 1:56:07 7:10
44
Šurgan Štefan SVKSlovakia 1:56:39 7:12
45
Gerasimov Andrej LTULithuania 1:59:13 7:21
46
Canella Gabriele ITAItaly 1:59:53 7:24
47
Klaasimäe Tarvo ESTEstonia 2:00:11 7:25
48
Watterdal Eirik Lien NORNorway 2:00:17 7:25
49
Nurm Taavi ESTEstonia 2:00:28 7:26
50
Borys Roman UKRUkraine 2:02:46 7:34
51
Sonnenberg Andrej GERGermany 2:06:50 7:49
52
Sparāns Edgars LATLatvia 2:18:33 8:33
53
Bruns Eike GERGermany 2:31:10 9:19
54
Kalinkin Oleksandr UKRUkraine 2:32:34 9:25
55
Fey Carl USAUnited States 2:58:08 10:59
56
Shibata Tatsuma JPNJapan 3:16:51 12:09
57
Walker Gregory USAUnited States 3:25:22 12:40
  Aleliūnas Vilius LTULithuania dsq  
  Bernāns Edgars LATLatvia dsq  
  Kavaliauskas Regimantas LTULithuania dsq  
  Krauland Niko AUTAustria dsq  
  Kuroda Mikiro JPNJapan dsq  
  Mallweger Raphael AUTAustria dsq  
  Petrulis Vitalijus LTULithuania dsq  
  Sārs Mārtiņš LATLatvia dsq  
  Stryzhak Artem UKRUkraine dsq  
  Ufimtsev Oleksii UKRUkraine dsq  
  Zanoner Thomas ITAItaly dsq  
  Laugesen Jens DENDenmark dnf