Lietuvos čemp. kariuomenės
LTU, Visoriai, Vilnius, 2010-09-16

Rezultatai

Grupė X

Trasa 4.7 km 11 KP

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Sadeckas Darius LTUKASP Didžiosios Kovos 8-oji rinktinė, Vilnius 27:42 5:50
2
Sabaliauskas Giedrius LTUKASP Žemaičių 3-oji rinktinė, Klaipėda 28:30 6:00
3
Krėpšta Simonas LTUKASP Dariaus ir Girėno 2-oji rinktinė, Kaunas 28:51 6:05
4
Kokanka Tomas LTUKASP Didžiosios Kovos 8-oji rinktinė, Vilnius 29:13 6:09
5
Stulgys Donatas LTUKASP Dainavos 1-oji rinktinė, Alytus 29:48 6:17
6
Kuzminskis Tomas LTULietuvos šaulių sąjunga 30:27 6:25
7
Mockūnas Leonas LTULietuvos šaulių sąjunga 30:49 6:30
8
Vasilevičius Vytas LTUJungtinis štabas 31:11 6:34
9
Kavaliauskas Regimantas LTUKASP Žemaičių 3-oji rinktinė, Klaipėda 33:09 6:59
10
Petrulis Vitalijus LTUKASP Žemaičių 3-oji rinktinė, Klaipėda 33:22 7:02
11
Mockus Vaidas LTUKASP Žemaičių 3-oji rinktinė, Klaipėda 34:13 7:13
12
Paužaitė Sandra LTUKASP Dainavos 1-oji rinktinė, Alytus 34:17 7:13
13
Kvedaravičius Mindaugas LTUKASP Dariaus ir Girėno 2-oji rinktinė, Kaunas 35:49 7:33
14
Gerasimov Andrej LTUKASP Didžiosios Kovos 8-oji rinktinė, Vilnius 36:16 7:39
15
Čaplikas Laimonas LTUKASP Dariaus ir Girėno 2-oji rinktinė, Kaunas 36:45 7:45
  Pajaujis Svajūnas LTUKASP Dariaus ir Girėno 2-oji rinktinė, Kaunas 38:50 8:11
16
Buožys Egidijus LTUKASP Žemaičių 3-oji rinktinė, Klaipėda 39:26 8:19
17
Šimanskas Ramūnas LTUKASP Dariaus ir Girėno 2-oji rinktinė, Kaunas 41:09 8:40
18
Vilkauskas Tomas LTULKA, Vilnius 41:19 8:42
19
Leinartas Darius LTULietuvos šaulių sąjunga 43:05 9:05
20
Juozulevičius Mantas LTUKASP Dariaus ir Girėno 2-oji rinktinė, Kaunas 43:10 9:06
21
Sargautytė Ieva LTUKASP Didžiosios Kovos 8-oji rinktinė, Vilnius 43:41 9:12
22
Latvys Gediminas LTUSausumos pajėgų štabas 45:10 9:31
23
Mažuolis Vitalis LTUKaraliaus Mindaugo MPB, Panevėžys 45:31 9:36
24
Pakutka Linas LTUKAM Gynybos štabas 47:01 9:55
25
Kamarūnas Vytautas LTUJonušo Radvilos mokomasis pulkas 47:18 9:58
26
Čiupas Marius LTUKASP Dainavos 1-oji rinktinė, Alytus 51:17 10:49
27
Sakalauskas Mantas LTUKASP Dainavos 1-oji rinktinė, Alytus 51:19 10:49
28
Bikulč Artūras LTULK MPV 51:22 10:50
29
Grėsius Tomas LTUSausumos pajėgų štabas 53:11 11:13
30
Ramanauskas Nerijus LTUJuozo Vitkaus inžinerijos batalionas, Kaunas 54:00 11:23
31
Kazakevičius Mantas LTUJuozo Vitkaus inžinerijos batalionas, Kaunas 55:45 11:45
32
Grabauskas Tomas LTULietuvos šaulių sąjunga 58:33 12:21
33
Čerikas Titas LTULKA, Vilnius 1:00:14 12:42
34
Revaitis Algirdas LTUJuozo Vitkaus inžinerijos batalionas, Kaunas 1:01:42 13:01
35
Babilas Paulius LTUKaraliaus Mindaugo MPB, Panevėžys 1:03:11 13:19
36
Jarmalavičius Rimantas LTULKA, Vilnius 1:04:11 13:32
37
Matukienė Nadežda LTULKA, Vilnius 1:06:22 14:00
38
Truncė Audrius LTUMRD 1:28:01 18:34
  Bolys Justinas LTUStasio Rakštikio puskarininkių mokykla, Kaunas dsq  
  Šiuša Robertas LTUStasio Rakštikio puskarininkių mokykla, Kaunas dsq  
  Tutlys Edmundas LTUJuozo Vitkaus inžinerijos batalionas, Kaunas dsq  

Tarpiniai laikai