EYOC long + sprint
ESP, La Cruz de Piedra, Soria, 2010-07-02

Rezultatai

Grupė M16

Trasa 2.7 km 16 KP

Rinktis  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Taškai Laikas min/km
1
Parfianowicz Piotr POLPoland 70 12:26 4:36
2
Nørskov Thor DENDenmark 63 13:05 4:50
3
Denzler Severin SUISwitzerland 58 13:22 4:57
4
Zērnis Rūdolfs LATLatvia 55 13:24 4:57
5
Bartkevičius Algirdas LTULithuania 53 13:33 5:01
6
Minar Marek CZECzech Republic 51 13:43 5:04
7
Makeichik Alexandr RUSRussia 49 13:45 5:05
8
Grundmann Jan CZECzech Republic 48 13:49 5:07
9
Hellmüller Sven SUISwitzerland 47 13:52 5:08
10
Curzio Samuele ITAItaly 46 13:54 5:08
11
Likhnevskiy Alexandr RUSRussia 45 13:55 5:09
12
Berger Alexander AUTAustria 44 13:56 5:09
13
Sanchez Serrano Luis ESPSpain 43 14:05 5:12
14
Smith Aidan GBRGreat Britain 42 14:07 5:13
15
Horak Patrik CZECzech Republic 41 14:08 5:14
16
Rauturier Maxime FRAFrance 40 14:09 5:14
17
Sie Joakim Sehested DENDenmark 39 14:11 5:15
18
Wenger Simon SUISwitzerland 38 14:14 5:16
18
Kazal Marton HUNHungary 38 14:14 5:16
20
Atanasov Apostol BULBulgaria 36 14:17 5:17
21
Jasiński Witold POLPoland 35 14:18 5:17
22
Gil Marcos Eduardo ESPSpain 34 14:20 5:18
23
Silva Luis PORPortugal 33 14:21 5:18
24
Petersen Stefan Frands DENDenmark 32 14:24 5:20
25
Asmolov Oleksandr UKRUkraine 31 14:27 5:21
26
Ferreira Miguel PORPortugal 30 14:32 5:22
27
Ļubinskis Valters LATLatvia 29 14:35 5:24
27
Leeuws Evert BELBelgium 29 14:35 5:24
29
Kuchmenko Ivan RUSRussia 27 14:36 5:24
30
Wołowczyk Krzysztof POLPoland 26 14:39 5:25
31
Berežnojs Gatis LATLatvia 25 14:40 5:25
32
Güdel Yannis SUISwitzerland 24 14:44 5:27
33
Sanchez Baillo Rafael ESPSpain 23 14:46 5:28
34
Schechter Dvir ISRIsrael 22 14:48 5:28
35
Laugesaar Tõnis ESTEstonia 21 14:49 5:29
35
Sudarev Oleksiy UKRUkraine 21 14:49 5:29
37
Cascalho Joao PORPortugal 19 14:59 5:32
38
Taube Emīls Henrijs LATLatvia 18 15:00 5:33
39
Polovinko Andrii UKRUkraine 17 15:02 5:34
40
Kolehmainen Valtteri GERGermany 16 15:03 5:34
41
Hubaček Jonaš CZECzech Republic 15 15:06 5:35
42
Péntek Matyas HUNHungary 14 15:08 5:36
43
Stevanovic Filip SRBSerbia 13 15:11 5:37
44
Dudek Wojciech POLPoland 12 15:15 5:38
45
Csöngei David Maté HUNHungary 11 15:19 5:40
46
Georgescu Cristian Ionut ROURomania 10 15:21 5:41
46
Mižur Šimon SVKSlovakia 10 15:21 5:41
48
Weber Jonas Falck DENDenmark 8 15:23 5:41
49
Suarez Alvaro Corral ESPSpain 7 15:25 5:42
50
Gychko Vitaliy UKRUkraine 6 15:27 5:43
51
Gillet Thomas BELBelgium 5 15:28 5:43
52
Kovacs Bertalan HUNHungary 4 15:30 5:44
53
Bloemen Tristan BELBelgium 3 15:37 5:47
54
Young Chris GBRGreat Britain 2 15:38 5:47
55
Benham Jack GBRGreat Britain 1 15:39 5:47
56
Volkov Ivan RUSRussia 1 15:40 5:48
57
Reiner Matthias Hans AUTAustria 1 15:45 5:50
58
Kebis Samuel SVKSlovakia 1 15:49 5:51
59
Wickert Adrian AUTAustria 1 15:51 5:52
60
Lazic Sava SRBSerbia 1 15:58 5:54
61
Millar Jack IRLIreland 1 16:09 5:58
62
Slanzi Giordano ITAItaly 1 16:11 5:59
63
Stephens Mark IRLIreland 1 16:21 6:03
64
Kirjanen Kristjan Martin ESTEstonia 1 16:25 6:04
65
Page Quentin FRAFrance 1 16:29 6:06
66
Avraham Dekel ISRIsrael 1 16:31 6:07
67
Meneghel Francesco ITAItaly 1 16:33 6:07
68
Yasur Nitsan ISRIsrael 1 16:35 6:08
69
Kazhadub Raman BLRBelarus 1 16:41 6:10
70
Rio Nicolas FRAFrance 1 16:47 6:12
71
Tkachou Dzmitry BLRBelarus 1 16:58 6:17
72
Jõgeva Oliver ESTEstonia 1 17:03 6:18
73
Simonin Alex IRLIreland 1 17:15 6:23
74
Keuppens Arno BELBelgium 1 17:16 6:23
75
Barysevich Andrei BLRBelarus 1 17:46 6:34
76
Manor Itay ISRIsrael 1 18:01 6:40
77
Baltazar Tiago PORPortugal 1 18:15 6:45
78
Prezenszky Tamas ROURomania 1 18:19 6:47
79
Cazian Bogdan Dan ROURomania 1 18:40 6:54
80
Ponev Martin BULBulgaria 1 18:49 6:58
81
Quinn Laurence IRLIreland 1 19:45 7:18
82
Kodric Nejc SLOSlovenia 1 19:49 7:20
83
Lohinav Artsiom BLRBelarus 1 21:02 7:47
  Šmelik Martin SVKSlovakia   dsq  
  Liva Nicolo ITAItaly   dsq  
  Siemmeister Michael AUTAustria   dsq  

Tarpiniai laikai