EYOC long + sprint
ESP, La Cruz de Piedra, Soria, 2010-07-02

Rezultatai

Grupė W16

Trasa 2.2 km 15 KP

Rinktis  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Taškai Laikas min/km
1
Müller Sandrine SUISwitzerland 70 13:01 5:55
2
Polishchuk Maria UKRUkraine 63 13:25 6:06
3
Holer Lisa SUISwitzerland 58 13:34 6:10
3
Garcia Castro Marina ESPSpain 58 13:34 6:10
5
Korobeynik Daria RUSRussia 53 13:52 6:18
6
Klysner Nicoline Friberg DENDenmark 51 14:06 6:25
7
Bevensee Camilla DENDenmark 49 14:09 6:26
8
Kinde Vanda HUNHungary 48 14:21 6:31
9
Beauvisage Lauriane FRAFrance 47 14:23 6:32
10
Chroma Katerina CZECzech Republic 46 14:25 6:33
11
Alvarez Vera PORPortugal 45 14:44 6:42
12
Lindsay Rona GBRGreat Britain 44 14:46 6:43
13
Haniszewska Angelika POLPoland 43 14:52 6:45
14
Bertschi Rahel SUISwitzerland 42 14:58 6:48
15
Dlouha Hana CZECzech Republic 41 15:03 6:50
16
Baluta Edyta POLPoland 40 15:09 6:53
17
Roulleaux Noémie FRAFrance 39 15:18 6:57
18
Dyaksova Antoaneta BULBulgaria 38 15:22 6:59
19
Payer Elisa AUTAustria 37 15:25 7:00
19
Valdmane Līga LATLatvia 37 15:25 7:00
19
Varsanyi Kinga HUNHungary 37 15:25 7:00
22
Svobodova Lenka CZECzech Republic 34 15:32 7:04
23
Martinsone Arta LATLatvia 33 15:33 7:04
24
Stankiewicz Agata POLPoland 32 15:34 7:05
25
Ilkevich Anastasia BLRBelarus 31 15:36 7:05
26
Butt Lucy Jane GBRGreat Britain 30 15:45 7:10
27
Pacher Lisa AUTAustria 29 15:51 7:12
28
Franz Giada ITAItaly 28 15:52 7:13
29
Radzivonaitė Milda LTULithuania 27 15:53 7:13
30
Dias Catarina PORPortugal 26 15:56 7:15
31
Martin De Los Rios Silvia ESPSpain 25 15:58 7:15
31
Nikolova Aleksandra BULBulgaria 25 15:58 7:15
31
Šadrina Madara LATLatvia 25 15:58 7:15
34
Borankova Karolina CZECzech Republic 22 16:02 7:17
34
Poirot Delphine FRAFrance 22 16:02 7:17
36
Gotseva Kristina BULBulgaria 20 16:03 7:18
37
Haines Florence GBRGreat Britain 19 16:04 7:18
37
Rooni Triinu ESTEstonia 19 16:04 7:18
39
Weiler Virag HUNHungary 17 16:09 7:20
40
Preikšaitė Akvilė LTULithuania 16 16:13 7:22
41
Zimmermann Margret ESTEstonia 15 16:14 7:23
42
Shlykova Elena RUSRussia 14 16:16 7:24
43
Walch Martina AUTAustria 13 16:23 7:27
44
Klysner Cecilie Friberg DENDenmark 12 16:24 7:27
45
Ramstein Nora AUTAustria 11 16:25 7:28
46
Patino Déniz Carmen ESPSpain 10 16:26 7:28
46
Savkina Ekaterina RUSRussia 10 16:26 7:28
48
Ødum Miri Thrane DENDenmark 8 16:31 7:30
49
Guijo Alonso Marta ESPSpain 7 16:35 7:32
50
Fornasier Marta ITAItaly 6 16:40 7:35
51
Schubnell Lisa SUISwitzerland 5 16:43 7:36
52
Schneider Anabel BELBelgium 4 16:49 7:39
53
Cufer Ana SLOSlovenia 3 16:50 7:39
54
Maciejewska Angelika POLPoland 2 16:52 7:40
55
Anjos Ana PORPortugal 1 17:06 7:46
56
Mikheeva Anna RUSRussia 1 17:12 7:49
57
Pijakova Barbora SVKSlovakia 1 17:16 7:51
57
Flechsig Theresa GERGermany 1 17:16 7:51
59
Sokolova Ludmila SVKSlovakia 1 17:19 7:52
60
Faggyas Réka HUNHungary 1 17:22 7:54
61
Postelnyak Olena UKRUkraine 1 17:26 7:55
62
Domingues Ines PORPortugal 1 17:39 8:01
63
Boyko Mariya UKRUkraine 1 17:42 8:03
64
Bričonoka Edīte LATLatvia 1 17:43 8:03
65
Kotok Natalia UKRUkraine 1 17:44 8:04
66
Maidla Madli Johanna ESTEstonia 1 17:46 8:05
67
Corbett Niamh IRLIreland 1 17:54 8:08
68
Mezja Flavia ITAItaly 1 18:04 8:13
68
Liu Linda ITAItaly 1 18:04 8:13
70
McCullough Cliona IRLIreland 1 18:33 8:26
71
Dremel Ula SLOSlovenia 1 18:39 8:29
72
Dzhulieva Martina BULBulgaria 1 18:54 8:35
73
Theys Charlotte BELBelgium 1 19:02 8:39
74
Žičkutė Laura LTULithuania 1 20:18 9:14
75
Balint Andreea Cosmina ROURomania 1 23:37 10:44
76
Foški Tajda SLOSlovenia 1 28:55 13:09

Tarpiniai laikai